خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار اجتماعی » فیش حقوقی مدیرعامل فروشگاه رفاه هم منتشر شد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

فیش حقوقی مدیرعامل فروشگاه رفاه هم منتشر شد

فیش حقوقی مدیرعامل فروشگاه رفاه هم منتشر شد

فیش حقوقی مدیرعامل فروشگاه رفاه هم منتشر شد

رسوایی فیش های حقوقی,سوابق فرشید گل زاده کرمانی,فروشگاه رفاه,فیش حقوقی مدیران,آخرین اخبار

فرشید گل زاده کرمانی که نزدیک به ۲ سال و نیم پیش به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه از سوی بانک ملی ایران انتخاب شد.

فیش های حقوقی وی نشان می دهد که نامبرده رقمی بالغ بر ۲۴ میلیون تومان به صورت ماهیانه دریافتی دارد.

فیش حقوقی مدیران فروشگاه رفاه سوابق فرشید گل زاده کرمانی رسوایی فیش های حقوقی

فیش حقوقی مدیران فروشگاه رفاه سوابق فرشید گل زاده کرمانی رسوایی فیش های حقوقی

فیش حقوقی مدیران فروشگاه رفاه سوابق فرشید گل زاده کرمانی رسوایی فیش های حقوقی

جمع مزایای دریافتی گلزاده در فروشگاه رفاه حدود ۱۹ میلیون تومان است که رقمی بالغ بر ۳ میلیون و هشتصد هزار تومان هم در بن آی رفاه به صورت ماهانه شارژ و رقمی بالغ بر یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان نیز به عنوان کارانه غیر نقدی به حساب آقای مدیر عامل واریز می شود.

دریافت حقوق چند ده میلیونی از سوی مدیر عامل فروشگاه رفاه در حالی است که رسانه‌های گزارش داده اند که بر اساس آمار منتشر شده، شرکت فروشگاه های رفاه در سال مالی منتهی به ۳۰ مهرماه ۹۲(از ۳۰ مهرماه ۹۱ تا ۳۰ مهرماه ۹۲) حدودا ۲۹ میلیارد تومان سوددهی خالص داشته است اما پس از انتصاب گل زاده به عنوان رئیس هیات مدیره، سود این شرکت در سال مالی منتهی به ۳۰ مهر سال ۹۳ به حدود ۱۷ میلیارد تومان رسید.

در این میان برخی حامیان مدیریت گل زاده در فروشگاه های رفاه معتقدند که کاهش سود در سال ۹۳ ارتباط چندانی با مدیریت مدیرعامل جدید نداشته و اطلاعات سال مالی منتهی به ۳۰ مهر ۹۳ زمانی استخراج شده است که گل زاده تنها ۲ ماه قبل به عنوان مدیرعامل معرفی شده بود.

اما روند کاهش سود شرکت فروشگاه های رفاه در سال ۹۴ نیز ادامه پیدا کرد؛ بر اساس جدیدترین اطلاعات مالی حساب رسی شده از شرکت فروشگاه های رفاه سود خالص این شرکت در سال مالی منتهی به ۳۰ مهر سال ۹۴ نیز با کاهشی جدی مواجه بوده و به حدود ۱۵ میلیارد تومان رسیده است.

البته بر اساس گفته های برخی منابع که تلویحا از سوی مسئولان شرکت فروشگاه های رفاه نیز مورد تائید قرار گرفته، بخش کلانی از سود سال مالی منتهی به ۳۰ مهرماه سال ۹۳ به دلیل واسطه گری در توزیع سبد کالا بوده که از سوی دولت به این فروشگاه اعطا شده است که با کسر این مبلغ از سود خالص این شرکت در سال ۹۳، نتایج نگران کننده ای برای این شرکت اقتصادی بزرگ بدست خواهد آمد.

برخی از سهامداران شرکت فروشگاه های رفاه معتقدند عدم تجربه کافی در اداره یک بنگاه اقتصادی فعال در زمینه خرده فروشی و بکارگیری چهره های نزدیک به یک جریان خاص سیاسی تنها بخشی از عوامل کاهش سود این شرکت پولساز هستند.

در این باره گفتنی است که فروشگاه های زنجیره ای رفاه، بزرگترین فروشگاه موجود در سطح کشور به شمار می آید و گردش مالی نزدیک به ۱۰۰۰ میلیارد تومانی در سال دارد.

منبع : دانا

فیش حقوقی مدیرعامل فروشگاه رفاه هم منتشر شد

منبع: ساتین

فیش حقوقی مدیرعامل فروشگاه رفاه هم منتشر شد,فان جو, رسوایی فیش های حقوقی,سوابق فرشید گل زاده کرمانی,فروشگاه رفاه,فیش حقوقی مدیران,آخرین اخبار

پیشنهاد ما

اعدام دو مرد شیطان صفت به جرم تجاوز به زنان در کرج

اعدام دو مرد شیطان صفت به جرم تجاوز به زنان در کرج

اعدام دو مرد شیطان صفت به جرم تجاوز به زنان در کرج اعدام دو مرد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *