خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سرگرمی » طنز/ با واردات پورشه و بوگاتی، باز هم مردم من را خواهند خرید!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

طنز/ با واردات پورشه و بوگاتی، باز هم مردم من را خواهند خرید!

طنز/ با واردات پورشه و بوگاتی، باز هم مردم من را خواهند خرید!

اما به راستی چرا اینکار را نکردید؟! پاسخ روشن است، چون از محبوبیتم خبر داشتید و می دانستید، حتی با واردات پورشه و بوگاتی، باز هم مردم من را خواهند خرید!

از همان ابتدا هم چشم نداشتید ما را ببینید! اینهمه بدون هیچ منتی، شما را از اینطرف به آنطرف بردیم، اما شما خدمت رسانی ما را ندیدید. فقط و فقط تهمت زدید و پشت سرمان حرف زدید!
هر روز، چندین بار آمار کشته شدگان حوادث جاده ای را توی کاپوتمان می زنید! باز خوب شد به مانند پژو ۴۰۵ها که اکثرا دچار افسردگی هستند و خودشان را آتش می زنند، خودمان را آتش نمی زنیم، وگرنه چه چیزهای دیگری که پشت سرمان می گفتید!
گیرهایتان یکی دوتا نبود! گفتید ترمز ABS بگذار، گذاشتیم؛ گفتید ایربک بگذار، گذاشتیم. دیگر چه می خواهید؟! حتما فردا پسفردا هم توقع دارید بدنه یمان از مقوا نباشد؟!
وزنمان سبک است درست! خب این حُسن است نه ایراد! مگر نمی بینید این روزها همه دنبال قرص و کمربند لاغری هستند؟! بد است ما وزنمان کم است؟! تازه در سرعت های بالا، وزنمان کمتر هم می شود! بین خودمان باشد، برخی مواقع در سرعت های بالای ۱۲۰ احساس پرواز به من دست می دهد!
شنیده ام برخی از ما توانایی آن را داریم که این حس پرواز را به راننده هایمان نیز منتقل کنیم و کاری کنیم که روح او نیز پرواز کند!

شماها هیچ وقت چشم نداشتید پیشرفت ما را ببینید. یادم هست آن موقع که همراه با گرانی دلار، هر شب بر ارزشم افزوده می شد چه جوک ها و اس ام اس هایی در جهت تخریب کردنم، برایم ساختید. مدام تهدید می کردید که امروز یا فردا واردات خودروهای خارجی را آزاد می کنید؛
اما به راستی چرا اینکار را نکردید؟! پاسخ روشن است، چون از محبوبیتم خبر داشتید و می دانستید، حتی با واردات پورشه و بوگاتی، باز هم مردم من را خواهند خرید!
وقتی در سایت های خبری دیدم که مسئولی گفته است که: “پراید نباید در جاده‌ها تردد کنند چون خودروی مناسبی برای تردد در جاده نیست.”؛ کاربراتم شکست(!) و اشک روی چراغ هایم نشست! شیشه پاک کنم هم خراب است؛ اگر الان تصادف کنم، تقصیر شماست!

منبع :آگهی۷

پیشنهاد ما

متن و اشعار در مورد حضرت زینب (س)

متن و اشعار در مورد حضرت زینب (س)

متن و اشعار در مورد حضرت زینب (س) متن و اشعار در مورد حضرت زینب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *