گرانقیمت ترین عکس های فروخته شده در جهان + عکس

گرانقیمت ترین عکس های فروخته شده در جهان + عکس

گرانقیمت ترین عکس های فروخته شده در جهان + عکس

آیا می دانستید تعدادی از عکس ها به قیمت های باور نکردنی به فروش رفته اند؟

Dovima with Elephants

سایت آر تی روسیه فهرستی از ۲۰ عکس گرانقیمت جهان را منتشر کرده است.

گرانقیمت ترین عکس جهان عکسی سیاه و سفید با عنوان “Phantom” (دره گرند کنیون در ایالت آریزونا آمریکا) متعلق به هنرمندی به  نام Peter Lik است که به قیمت ۶٫۵ میلیون دلار فروخته شد.

در این فهرست، عکس های رتبه ۱۲ به نام “Nude” متعلق به عکاس Edward Weston، که در سال ۱۹۲۵   به قیمت یک میلیون و ۶۰۰ هزار دلار فروخته شد و عکس رتبه ۱۴ به نام “Georgia O’Keeffe Nude”  متعلق به عکاس  Alfred Stieglitz که سال ۱۹۱۹ گرفته شد و به قیمت یک میلیون و ۳۶۰ هزار دلار فروخته شد؛ در دسترس نبودند.

فهرست ۲۰ عکس گرانقیمت تاریخ به شرح زیر است:

۱- عکس “Phantom” ( دره گرند کنیون – ایالت آریزونا، آمریکا ) در سال ۱۹۹۹، توسط پیتر لایک ( Peter Lik) گرفته شد و به قیمت ۶٫۵ میلیون دلار به فروش رسید.

1- عکس

۲- عکس “Rhein II” (رود راین)، در سال ۱۹۹۹ توسط Andreas Gursky گرفته شد و به قیمت ۴ میلیون و ۳۳۸ هزار و ۵۰۰ دلار فروخته شد.

2- عکس

۳- عکس “Untitled #96″ (کودک ناشناس)، در سال ۱۹۸۱ توسط Cindy Sherman، به مبلغ ۳ میلیون و ۸۹۰ هزار و ۵۰۰ دلار فروخته شد.

3- عکس

۴- عکس “Dead Troops Talk” (گفتگوی نظامیان کشته شده) در سال ۱۹۹۲، توسط Jeff Wall، گرفته شد و به قیمت ۳ میلیون و ۶۶۶ هزار و ۵۰۰ دلار به فروش رسید.

4- عکس

۵- عکس “۹۹ Cent II Diptychon” (فصل تخفیف ها) در سال ۲۰۰۱، توسط Andreas Gursky گرفته شد و به قیمت ۳ میلیون و ۳۴۶ هزار و ۴۵۶ دلار فروخته شد.

5- عکس

۶- عکس “Chicago Board of Trade III” (شورای تجاری شیکاگو) توسط Andreas Gursky در سال ۱۹۹۷ گرفته شد و به مبلغ ۳ میلیون و ۲۹۸ هزار و ۷۵۵ فروخته شد.

6- عکس

۷- عکس “The Pond-Moonlight” (نور ماه در دریاچه)، در سال ۱۹۰۴، توسط Edward Steichen، گرفته شد و به قیمت ۲ میلیون و ۹۲۸ هزار دلار گرفته شد.

7- عکس

۸- عکس “Untitled #153″ (زن ناشناس) توسط عکاس Cindy Sherman در سال ۱۹۸۵، گرفته شد و به قیمت ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار فروخته شد.

8- عکس

۹- عکس “Chicago Board of Trade” ( شورای تجاری شیکاگو) توسط Andreas Gursky، در سال ۱۹۹۷ گرفته شد و به قیمت ۲ میلیون و ۳۵۵ هزار و ۵۹۷ دلار فروخته شد.

 9- عکس

۱۰- عکس “Billy The Kid Fort Sumner, New Mexico” (نگهبان قلعه) در سال ۱۸۷۹ گرفته شده و هیچ کسی عکاس آن را نمی شناسد ولی به قیمت ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دلار فروخته شد.

10- عکس

۱۱- عکس “Tobolsk Kremlin” (قلعه کرملین در شهر توبولسک – روسیه) در سال ۲۰۰۹، توسط Dmitry Medvedev، گرفته شد و به قیمت یک میلیون و ۷۵۰ هزار دلار فروخته شد.

11- عکس

۱۳- عکس “Georgia O’Keeffe Hands” (دستان جورجیا اوکیف) توسط عکاس Alfred Stieglitz در سال ۱۹۱۹، گرفته شده و به ملبغ یک میلیون و ۴۷۰ هزار دلار فروخته شد.

 13-  عکس

۱۵- عکس Cowboy (کابوی) در سال ۱۹۸۹ توسط عکاس Richard Prince، گرفته شد و به قیمت یک میلیون و ۲۴۸ هزار دلار فروخته شد.

 15- عکس Cowboy (کابوی) در سال 1989 توسط عکاس Richard Prince، گرفته شد و به قیمت یک میلیون و 248 هزار دلار فروخته شد.

۱۶- عکس “Dovima with Elephants” (زنی میان فیل ها) در سال ۱۹۵۵ گرفته شده و به قیمت یک میلیون و ۱۵۱ هزار و ۹۷۶ دلار به فروش رفت.

16-  عکس

۱۷- عکس “Nautilus” (صدف) متعلق به عکاس Edward Weston در سال ۱۹۲۷ گرفته شده و به قیمت یک میلیون و ۱۰۵ هزار دلار فروخته شد.

17- عکس

۱۸- عکس “Pantheon, Rome” (پانتئون – معبد رومی ) متعلق به عکاس Thomas Struth که در سال ۱۹۹۰ گرفته شده و به قیمت یک میلیون و ۴۹ هزار دلار به فروش رفت.

18-  عکس

۱۹- عکس “Kuwait, Stock Exchange II” (بورس کویت) متعلق به عکاس Andreas Gursky در سال ۲۰۰۸ گرفته شد و به قیمت یک میلیون و ۱۴ هزار و ۳۵۴ دلار فروخته شد.

19- عکس

۲۰- عکس “One” (انعکاس طبیعت بر روی آب) متعلق به عکاس Peter Lik که در سال ۲۰۱۰ گرفته شده و به قیمت یک میلیون دلار به فروش رفت.

20- عکس

 

 

تریلیونر شدن, زیباترین عکس, عکس زن, پولدار شدن, گرانترین عکس, تریلیونر شدن, زیباترین عکس, عکس زن, پولدار شدن, گرانترین عکس,

منبع:فان جو،

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

کشف حجاب الهام عرب مانکن ایرانی مهمان برنامه ماه عسل

کشف حجاب الهام عرب مانکن ایرانی مهمان برنامه ماه عسل کشف حجاب الهام عرب مانکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *