ویکی‌لیکس راز بازیگر هالیوودی را برملا کرد

ویکی‌لیکس راز بازیگر هالیوودی را برملا کرد

ویکی‌لیکس راز بازیگر هالیوودی را برملا کرد 

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار سینما

“«ویکی‌لیکس» در میان ۳۰ هزار سند فاش شده از کمپانی سونی فاش کرده که «بن‌افلک» از سازندگان یک شوی تلویزیونی با موضوع بررسی اجداد ستاره‌ها ، خواسته تا درباره اینکه یکی از اجداد وی برده‌دار بوده‌اند، سکوت کنند..

«ویکی‌لیکس» در میان ۳۰ هزار سند فاش شده از کمپانی سونی فاش کرده که «بن‌افلک» از سازندگان یک شوی تلویزیونی با موضوع بررسی اجداد ستاره‌ها ، خواسته تا درباره اینکه یکی از اجداد وی برده‌دار بوده‌اند، سکوت کنند.

سایت افشاگر ویکی‌لیکس از چند روز پیش، اقدام به انتشار ۳۰ هزار ایمیل و سند هک شده  کمپانی سونی پیکچرز کرده که در میان این اسناد مکاتبات سونی با دفتر نخست وزیری بریتانیا و چندین شخصیت هالیوودی نیز دیده می‌شود.

در میان مکاتبات انجام شده توسط بازیگران هالیوودی با کمپانی سونی، ایمیل درخواست «بن افلک»، بازیگر و کارگردان هالیوودی بیش از همه جلب توجه می‌کند.

در این ایمیل «افلک» از «هنری لوئیس گیتز»، مجری برنامه تلویزیونی «در جستجوی ریشه‌های تو» و تهیه‌کنندگان آن  خواسته تا به برخی جزئیات مربوط به داستان اجداد او اشاره نکرده و در این برنامه در باره این حقیقت که یکی از اجداد او برده دار بوده است، چیزی نگویند.

«هنری لوئیس گیتز»، استاد تاریخ دانشگاه هاروارد که اجرای این برنامه تلویزیونی را به عهده دارد، به شدت با این مسئله مخالفت می‌کند ولی در نهایت به برخی حقایق حساسیت‌برانگیز از جمله این مطلب در برنامه اشاره‌ای نمی‌شود. این برنامه سپتامبر سال گذشته از تلویزیون آمریکا پخش شد.

 

اخبار فرهنگی – 

 اخبار اخبار فرهنگی هزار سند فاش شده از کمپانی سونی , ویکی‌لیکس» در میان ۳۰ هزار سند فاش شده , بن‌افلک» از سازندگان یک شوی تلویزیونی با موضوع بررسی اجداد ستاره‌ها

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *