واکنش شدید فرزاد حسنی به اجرای مهران مدیری!

واکنش شدید فرزاد حسنی به اجرای مهران مدیری!

واکنش شدید فرزاد حسنی به اجرای مهران مدیری!

۲۲۵۲۰-Funjoo-IR

مهران مدیری بازیگر شناخته شده کشورمان اجرای بخش مهمی از اختتامیه جشنواره فیلم فجر امسال را بر عهده داشت. فرزاد حسنی اما در هنگام اجرای مهران مدیری بارها از او بابت اجرایش و این که اجرای خوبی نداشته انتقاد کرد.
انتقادهای فرزاد حسنی البته با ادامه اجرای مهران مدیری ادامه دار بود. حسنی در اوج انتقادات خود گفت: انگار مهران مدیری را با زور به این مراسم آورده اند و انگار او به زور می خواهد بامزه باشد!
حسنی حتی در هنگامی که مهران مدیری مشغول هم آوازی با علی زند وکیلی بود نیز از نوع کار او انتقاد کرد و گفت: وقتی مدیری شعر را بلد نیست نباید با زند وکیلی آوازخوانی کند.
فرزاد حسنی همچنین بارها این جمله را گفت که مهران مدیری امشب هیچ کار خاصی انجام نداد و حاضران صرفا به خاطر مهران مدیری بودنش از حرفها و کارهایش می خندند!
این برنامه به صورت مستقیم از رادیو سراسری با اجرای فرزاد حسنی روی آنتن رفت.
گفتنی است فرزاد حسنی در حالی با شور و حرارت برگزیدگان را معرفی می کرد و مثلا در هنگام معرفی بهترین بازیگر زن شنوندگان را به صبر و تحمل فرامی خواند که سایت جشنواره در اشتباهی جالب از میانه برنامه اسامی برندگان را بر روی خروجی خود قرار داده بود و بسیاری از خبرنگاران و اهالی رسانه و مردم از نتایج قبل از اعلام در رادیو باخبر بودند!

 

فرزاد حسنی , مهران مدیری , انتقاد فرزاد حسنی , مهران مدیری مجری اختتامیه جشنواره فیلم فجر , صحبت های فرزاد حسنی , واکنش مهران مدیری،فرزاد حسنی,مهران مدیری,انتقاد فرزاد حسنی,مهران مدیری مجری اختتامیه جشنواره فیلم فجر,صحبت های فرزاد حسنی,واکنش مهران مدیری,لینک های داغ

منبع:فان جو،

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *