خانه » اخبار روز » همبازی شدن گلشیفته با جانی دپ در دزدان دریایی کارائیب


همبازی شدن گلشیفته با جانی دپ در دزدان دریایی کارائیب


Notice: Undefined index: file in /home/funjooir/public_html/wp-includes/media.php on line 1380

همبازی شدن گلشیفته با جانی دپ در دزدان دریایی کارائیب

همبازی شدن گلشیفته با جانی دپ در دزدان دریایی کارائیب

۲۲۵۸۰۴_Funjoo-IR

«گلشیفته فراهانی» به جمع هنرپیشگان قسمت جدید سری فیلم های «دزدان دریایی کارائیب» با عنوان « مردان مرده قصه نمی گویند» که تولید آن به تازگی در استرالیا آغاز شده است پیوست. «جانی دپ» به نقش خود در قالب «جک گنجیشکه» ادامه خواهد داد و هنرپیشگان دیگری همچون «خاویر باردم»، «کایا اسکودلاریو» و «برنتون توایتز» در کنار هنرپیشگان قدیمی مثل « جفری راش» در نقش «باربوسا»، «استفن گراهام» در نقش «اسکرام» در این فیلم به ایفای نقش خواهد پرداخت.
«اسپن سندبرگ» و «یواخیم رانینگ» کارگردانی پنجمین قسمت از این مجموعه را به عهده دارند. دزدان دریائی کارائیب تا کنون ۳٫۷ میلیارد دلار درآمد داشته است. لوکیشن های این قسمت از این مجموعه در «کویینزلند» استرالیا خواهند بود.
در این قسمت نیز بدشانسی دست از سر «جک گنجیشکه» بر نمی دارد و ارواح دزدان دریایی توسط «کاپیتان سالازار»، خاویر باردم، از مثلث شیطان آزاد شده اند تا تمامی دزدان دریایی را بکشند و تنها امید جک در یافتن چنگک پوسیدون، پادشاه افسانه ای دریاها است، وسیله ای که به صاحبش قدرت کنترل دریاها را می بخشد.

 

 

گلشیفته فراهانی , جانی دپ , دزدان دریایی کارائیب , گلشیفته فراهانی و جانی دپ در کارایئب،گلشیفته فراهانی,جانی دپ,دزدان دریایی کارائیب,گلشیفته فراهانی و جانی دپ در کارایئب,مطالب جذاب

منبع:فان جو،اخرین پست مرتبط

تست گریم مهراوه شریفی نیا برای فیلم "دل"

تست گریم مهراوه شریفی نیا برای فیلم “دل”

تست گریم مهراوه شریفی نیا برای فیلم “دل” تست گریم مهراوه شریفی نیا برای فیلم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *