ماجرای پسر ۱۶ ساله ای که همزمان با دختر همسایه و دختر عمه اش ازدواج کرد!

ماجرای پسر ۱۶ ساله ای که همزمان با دختر همسایه و دختر عمه اش ازدواج کرد!

ماجرای پسر ۱۶ ساله ای که همزمان با دختر همسایه و دختر عمه اش ازدواج کرد!

ماجرای پسر 16 ساله ای که همزمان با دختر همسایه و دختر عمه اش ازدواج کرد!,فان جو, ,ازدواج همزمان با دو دختر,ازدواج همزمان با دو دختر در کاشمر,ازدواج همزمان با دو زن,ازدواج همزمان یک مرد با دو زن,ازدواج همزمان داماد کاشمری با دو دختر,ازدواج همزمان یک پسر با دو دختر,ازدواج همزمان یک مرد با دو دختر,ازدواج همزمان پسر 16 ساله با دو دختر جوان,ازدواج جوان کاشمری با دو دختر همزمان,ازدواج همزمان یک زن با دو برادر

چند سال پیش عکسی از یک داماد در کنار دو عروس منتشر شد که بسیار جنجالی شد. این پسر ۱۶ ساله در اتفاقی عجیب همزمان با دختر همسایه و دختر عمه اش که هم سن خودش بودند ازدواج کرد!

 

پسر ۱۶ ساله ایرانی در یک شب با دو دختر ازدواج کرد

هشت سال پیش در روساتی دهمیان کوه سرخ دو عروس بطور همزمان و در کنار همدیگر به عقد پسری ۱۶ ساله در آمدند و هووی هم شدند و در کنار داماد زندگی جدید خود را آغاز کردند.

 

اهالی روستا هیچگاه آبان ماه سال ۸۵ را فراموش نمی کنند. همه به عروسی دعوت بودند و در دل برای خوشبختی دو دختر جوانی که دل به پسری ۱۶ ساله سپرده بودند، دعا می کردند. محمد رضایی مرد دو خانواده شده بود و روز عروسی لبخند بر لبانش نقش بسته بود. او به آرزویش رسیده بود و هم با دختری که خانواده برایش در نظر گرفته بودند، ازدواج کرد و هم با دختر همسایه که از مدت ها قبل دل به او سپرده بود.

ماجرای عجیب ازدواج همزمان پسر ۱۶ ساله با دو دختر بعد از ۸ سال

دو عروس خانواده رضایی این روزها صاحب دو فرزند هستند و سال ها در کنار هم با خوبی و خوشی زندگی کرده اند. اگرچه از سه سال قبل به خاطر اختلافاتی که بر سر دعواهای بچه ها بین آنها به وجود آمده بود، ترجیح دادند در همسایگی یکدیگر زندگی کنند، اما هنوز هم عاشقانه به همسرشان عشق می ورزند. محمد ۲۴ ساله، پدر یک دختر و پسر است. او گله داری می کند و بزرگترین دغدغه زندگی اش نداشتن کار و امکانات مناسب زندگی است. او آرزو دارد که از سربازی معاف شود و ادامه می دهد:اگر به ۸ سال قبل باز می گشت بازهم با همسرانش ازدواج می کرد. با محمد رضایی دفتر ۸ سال زندگی مشترک در کنار همسرانش را ورق زدیم. اگرچه این روزها اختلاف نظر بین دو هوو جدایی انداخته است، اما محمد معتقد است آنها در شرایط سخت و دشوار یکدیگر را فراموش نمی کنند.
آفتاب از بالای کوه سرخ سلام دوباره ای به روستای دهمیان می کند. روستایی که روزگاری ۶۰۰ خانوار در آن زندگی می کرد، اما شرایط بد اقتصادی و نبود کار مناسب باعث شد تا بیش از ۳۰۰ خانوار در پی یافتن زندگی بهتر به شهر کوچ کنند. بسیاری از اهالی این روستا کشاورزی می کنند و گندم و جو دو محصول آنها است.

ماجرای پسر ۱۶ ساله ای که همزمان با دختر همسایه و دختر عمه اش ازدواج کرد!

رضایت داماد جوان از ازدواج همزمان با دو دختر بعد از ۸ سال زندگی مشترک

محمد رضایی یکی از اهالی شناخته شده روستا است. بسیاری از اهالی و همچنین روستاهای اطراف او را به خوبی می شناسند. آبان ماه سال ۸۵ همه اهالی به عروسی او دعوت بودند، اما این مراسم با دیگر مراسم عروسی تفاوت زیادی داشت. دو عروس کنار داماد ۱۶ ساله نشستند و با مهریه ۶۰ سکه بهار آزادی بله گفتند.
محمد که چند سالی است هر روز صبح گوسفندان را برای چرا به دشت می برد از آن روزها این گونه یاد کرد:۱۶ سالم بود و در خاتون آباد تهران در کارگاه رنگ کاری مبل کار می کردم. تنها مشکلی که داشتم دوری از خانواده بود. در روستای دهمیان که در اطراف سبزوار است، زندگی می کنیم. مدتی بود که پدر و مادرم اصرار داشتند تا ازدواج کنم، اما نمی پذیرفتم تا اینکه وقتی یکبار به روستا بازگشتم، آنها تصمیم گرفتند تا دخترعمه ام را به عقد من در بیاورند. وقتی از تصمیم خانواده آگاه شدم، نتوانستم دلبستگی به دختر همسایه را از آنها پنهان کنم. مدتی بود که به الهام دختر همسایه که یک سال از من کوچکتر بود، دل بسته بودم اما خانواده تصمیم گرفته بودند تا با دختر عمه ام فاطمه که ۳ سال از من بزرگتر است، ازدواج کنم. در خانواده ما رسم نبود که بجز دخترهای فامیل بخواهیم با خانواده های دیگر وصلت کنیم. وقتی با اصرار پدر و مادرم مواجه شدم ماجرای علاقه ام به دختر همسایه را به آنها گفتم و شرط کردم در صورتی با دخترعمه ام ازدواج خواهم کرد که آنها به خواستگاری الهام بروند. هیچ وقت روزی که این مسأله را با آنها در میان گذاشتم، فراموش نمی کنم. همه با تعجب به من نگاه می کردند باورشان نمی شد چنین تصمیمی گرفته ام. همان ابتدا همه مخالفت کردند، اما من اصرار داشتم. بالاخره پذیرفتند در صورتی که دختر عمه و دختر همسایه قبول کنند، این کار را انجام دهند. دختر عمه ام پذیرفت، اما خانواده الهام بشدت با موضوع مخالفت کردند. ولی او هم به من علاقه مند بود و بالاخره خانواده اش را راضی کرد و ما به خواستگاری رفتیم. قبل از آن با دختر عمه ام عقد کرده بودم و پس از آنکه همسایه ما نیز با این وصلت موافقت کرد، نیمه آبان ماه برای برگزاری مراسم عروسی تعیین شد. محمد ادامه داد:آن روزها احساس می کردم خوشبخت ترین مرد روی زمین هستم و به خاطر سن کمی که داشتم تصور نمی کردم که اداره دو زندگی همزمان با هم چقدر سخت و همراه با مشکلات فراوان است. روز عروسی فاطمه و الهام با چادر سفیدی که به سر کرده بودند، کنارم نشستند. همه با لبخند به ما نگاه می کردند و عاقد پس از گفتن مقدمات جواب بله را از هر دوی آنها گرفت و از آن ساعت به بعد من مرد دو خانواده شدم.

روی خوش زندگی
تنها نگرانی داماد ۱۶ ساله در آن روزها فقط خدمت سربازی بود، اما وقتی نخستین فرزندش به دنیا آمد پی برد، برای موفقیت در زندگی باید با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کند. محمد سال های اول زندگی را بهترین روزهای عمرش می داند و می گوید:خانه بزرگی داشتیم و همسرانم در دو اتاق مجزا جهیزیه شان را چیدند.
سعی می کردم تا مساوات را بین آنها رعایت کنم گرچه خانواده ام تمایل بیشتری به فاطمه داشتند، اما من سعی می کردم تا نزد الهام باشم. با شروع زندگی دیگر نتوانستم در تهران به کار ادامه دهم و بعد از مدتی به روستا بازگشتم. فاطمه و الهام ارتباط خوبی با هم داشتند به طوری که افراد غریبه باور نمی کردند، آنها با هم هوو هستند و تصور می کردند خواهر هستند. الهام و فاطمه دستپخت خوبی دارند و من یک شب شام میهمان فاطمه ویک شب میهمان الهام بودم. روزها که به دشت برای زراعت و دامداری می رفتم آنها با هم قالی می بافتند و هیچ وقت شاهد دعوا یا ناراحتی آنها از یکدیگر نبودم. یک سال بعد الهام باردار شد و خدا هانیه را به ما داد. شرایط بد اقتصادی مشکلات زیادی برای ما به وجود آورده بود، اما به دنیا آمدن هانیه باعث شد تا همه چیز را فراموش کنم. به خاطر آنکه گله گوسفندان را باید به دشتی دور از روستا می بردم مجبور بودم شب را در کلبه ای سر کنم و روز بعد به خانه بازگردم. هنگام بازگشت به روستا ابتدا به الهام سر می زدم و پس از آن سراغ فاطمه دختر عمه ام می رفتم.
محمد در برابر این پرسش که در این سال ها چه کادویی به همسرانت داده ای و چه کادویی گرفته ای می خندند و می گوید:در این ۸ سال زندگی هیچ کادویی به آنها نداده ام و کادویی هم نگرفته ام. آنها کارهای خانه را بین خود تقسیم کرده و سعی می کردند تا زمانی که من به خانه بازمی گردم کاری باقی نمانده باشد. دو سال بعد فاطمه باردار شد و خدا حسین را به ما داد.
وقتی بچه ها بزرگتر شدند اختلاف ها کم کم نمایان شد. البته سعی می کردم تا اگر اختلافی هم بین آنها وجود دارد آن را حل کنم. بارها به خاطر دعوای بچه ها آنها با هم اختلاف پیدا می کردند و هر وقت نزد هر کدام از آنها می رفتم از دیگری شکایت می کرد. الهام بارها به من گفت از اینکه حاضر شده با هوو در یک خانه زندگی کند، پشیمان است. وقتی احساس کردم شرایط مساعد نیست، آنها را از هم جدا کردم. خانه ای را کنار خانه خود درست کردم و فاطمه به آنجا نقل مکان کرد. اما از روزی که آنها از هم جدا شدند، روابط بین آنها تیره و تار شد. در این مدت فقط یکبار با هم مسافرت رفتیم. سفر به مشهد مقدس برای همسرانم به یاد ماندنی بود، ولی من لذت نبردم چون نگران بودم که بین آنها اختلافی پیش بیاید. این تنها مسافرتی بود که رفتیم و از اینکه نتوانسته ام به خاطر تنگدستی دو خانواده ام را مسافرت ببرم، ناراحت هستم. از مال دنیا فقط ۴۰ رأس گوسفند دارم که برای چراندن آنها باید فرسنگ ها از روستا دور شوم. دخترم هانیه وابستگی زیادی به من دارد. در کلاس اول ابتدایی تحصیل می کند و دوست دارم تا آنجا که می توانم شرایط ادامه تحصیل او را فراهم کنم. من تا کلاس سوم درس خواندم و می فهمم که نداشتن سواد و تحصیلات چقدر انسان را از داشتن زندگی بهتر دور می کند.
آرزوی پدر دو خانوداه 
محمد این روزها دغدغه سربازی اش را دارد و می گوید:به خاطر شرایط زندگی نتوانستم به خدمت سربازی بروم و نگرانم که مبادا مرا به خدمت سربازی ببرند و دو خانواده ام بی پناه شوند. در این سال ها با وجود سختی ها و مشکلات زیادی که داشتم از اینکه دو خانواده تشکیل دادم پشیمان نیستم اما اگر به ۸ سال قبل بازمی گشتم برای این کار بیشتر فکر می کردم و عواقب آن را نیز در نظر می گرفتم. این روزها همه سختی ها و مشکلات را تحمل می کنم تا به شهر کوچ نکنیم، اما از اینکه کار مناسبی ندارم که بتوانم هزینه های دو زندگی را تأمین کنم، ناراحت هستم. همین نگرانی ها باعث شده است تا فقط به داشتن همین دو فرزند بسنده کنیم. امیدوارم مسئولان استان و شهرستان که می گویند از ازدیاد جمعیت حمایت می کنند، توجهی هم به ما داشته باشند.
آرزوی سفر
الهام صدیقی دختر همسایه ای بود که وقتی فهمید محمد به او دلبسته است، پذیرفت در کنار او و هوویش زندگی مشترکی را آغاز کند. ۲۵ بهار را پشت سرگذاشته اما می گوید به خاطر کار زیاد و رسیدگی به تنها فرزندش متوجه گذران عمر نشده است. این روزها دختر ۷ ساله اش به مدرسه می رود و او در غیاب همسرش که همراه با گوسفندان به دشت می رود، قالیبافی می کند. ۸ سال از روزی که به محمد بله گفت می گذرد. او از رابطه خوبی که در سال های اول زندگی با هوویش داشت این گونه می گوید:وقتی محمد به خواستگاری من آمد ۱۵ سالم بود. ما ۴ خواهر و ۵۵ برادر بودیم. همه می دانستند که دوماه قبل محمد و فاطمه دخترعمه اش به عقد هم درآمده اند اما با وجود این او به خواستگاری ام آمد. همه خانواده با ازدواج ما مخالفت کردند اما من به محمد علاقه داشتم و احساس می کردم او همان مردی است که در انتظارش بودم. محمد ماجرای دخترعمه اش و اصرار خانواده اش برای ازدواج با او را برای من گفت و خواست تا در کنار او و دخترعمه اش زندگی کنم. تصمیم سختی بود اما با وجود این پذیرفتم و با وجود مخالفت همه اعضای خانواده همزمان با فاطمه با محمد ازدواج کردیم و زندگی سه نفره ما در یک خانه روستایی آغاز شد. سال های اول با فاطمه مشکلی نداشتم و کارهای خانه را بین خودمان تقسیم کرده بودیم. وقتی محمد به خانه بازمی گشت سعی می کردیم تا به او محبت کنیم و در این راه باهم حس رقابت داشتیم.
وی ادامه داد:پس از به دنیا آمدن هانیــه زندگی مان شیرین تر شد تا اینکه دو سال بعد فاطمه نیز صاحب پسر شد. مشکلات از روزی آغاز شد که بچه ها در بازی های کودکانه شان با هم دعوا می کردند و دعوای آنها باعث اختلاف بین من و فاطمه می شد.

من و فاطمه با هم قالی می بافتیم و مثل یک خواهر با هم رفتار می کردیم. اما اختلافاتی که خانواده ام قبل از ازدواج آن را پیش بینی می کردند کم کم ما را از هم جدا کرد و همسرم او را در خانه کناری اسکان داد و به این ترتیب بعد از ۵ سال من و فاطمه از هم جدا و با هم همسایه شدیم. تا قبل از این اتفاق هیچ وقت با هم قهر نمی کردیم اما در این سه سال سعی کردیم تا کاری به کار هم نداشته باشیم. از این زندگی شکایتی ندارم ولی اگر به ۸ سال قبل بازمی گشتم به حرف خانواده ام توجه می کردم و از محمد می خواستم که فقط با من ازدواج کند.

ماجرای ازدواج همزمان پسر جوان با دو دختر

 

 

ماجرای پسر ۱۶ ساله ای که همزمان با دختر همسایه و دختر عمه اش ازدواج کرد!

تاپ ناز

ماجرای پسر ۱۶ ساله ای که همزمان با دختر همسایه و دختر عمه اش ازدواج کرد!,فان جو, ,ازدواج همزمان با دو دختر,ازدواج همزمان با دو دختر در کاشمر,ازدواج همزمان با دو زن,ازدواج همزمان یک مرد با دو زن,ازدواج همزمان داماد کاشمری با دو دختر,ازدواج همزمان یک پسر با دو دختر,ازدواج همزمان یک مرد با دو دختر,ازدواج همزمان پسر ۱۶ ساله با دو دختر جوان,ازدواج جوان کاشمری با دو دختر همزمان,ازدواج همزمان یک زن با دو برادر

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

کشف حجاب الهام عرب مانکن ایرانی مهمان برنامه ماه عسل

کشف حجاب الهام عرب مانکن ایرانی مهمان برنامه ماه عسل کشف حجاب الهام عرب مانکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *