ماجرای تازه و «کبودی» آزاده و فرزاد

ماجرای تازه و «کبودی» آزاده و فرزاد

ماجرای تازه و «کبودی» آزاده و فرزاد 

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار سینماا

“«پای چشم کبود شده، فایل صوتی پنهانی، نامه های افشاگرانه و … در عرض دو هفته تعطیلات نوروزی به یکباره تمام شایعات درگوشی درباره آزاده نامداری و فرزاد حسنی که با لب گزیدن ها و ابراز عدم باورها و شک و تردیدها همراه بود، توسط خود این دو مجری تلویزیونی علنی شد..

آیا کشمکش نه چندان تازه آزاده نامداری و فرزاد حسنی، مسئله تازه ای را پیش روی ما گذاشته است؟

پای چشم کبود شده، فایل صوتی پنهانی، نامه های افشاگرانه و … در عرض دو هفته تعطیلات نوروزی به یکباره تمام شایعات درگوشی درباره آزاده نامداری و فرزاد حسنی که با لب گزیدن ها و ابراز عدم باورها و شک و تردیدها همراه بود، توسط خود این دو مجری تلویزیونی علنی شد.

در روزهایی که رسانه های مکتوب زرد و غیر زرد اعم از روزنامه و هفته نامه به خواب تعطیلات رفته بودند، سایت ها و فضای مجازی به میدان رونمایی از مسائل پشت پرده زندگی کوتاه مدت مشترک این زوج سابق پرداختند که به یکدیگر می تاختند.

این بار، این دو نفر بودند که بدون احتیاج به کوک شدن توسط خبرنگاران، عنان از کف دادند و آنچه را که روزهایی، شایعات درگوشی بود، روی دایره فضای مجازی ریختند.

هر دو چهره از مجریان جوانی بودند که تلویزیون در یک دهه گذشته به آنها بال و پر فراوانی داده بود و هر دو مجریان بخش های اجتماعی محور با رویکردی دینی بودند.

در روزگاری که مسئولان وقت تلویزیون به حذف اندک ستارگان تلویزیونی و مجریانی مانند شهیدی فرد، مرتضی حیدری و … می پرداختند، حسنی و نامداری در کنار اندک مجریان دیگر، نه تنها از این مخمصه رها شدند، بلکه با استفاده از موج سازی رسانه ای و حسی مخاطبان و با محبوبیت یافتن در بیرون قاب رسانه ملی، سایر رسانه ها را به سمت خود کشاندند که ماجرای ازدواج و طلاق این دو، این ماجرا را تشدید کرد.

در جامعه ما که مملو از اسرار مگو و زندگی های چند لایه پیچیده و یواشکی است، علنی شدن فضای خاله زنکی یک زوج، آن هم اگر چهره باشند و خودشان هم تمایل به اشتهار داشته باشند، شدیدا مورد توجه است.

تابوهای شکسته شده از عاشقانه گویی در برابر دوربین تلویزیون تا انتشار عکس های خصوصی و تهدید به انتشار فایل های دیگر از امواج خبری ایجاد شده توسط این زوج بود که در ادامه، روند مشهور شدن آنها، اعتماد به رسانه و خیلی چیزها را از بین برد.

در مجموعه پیش رو نگاهی داریم به این ماجرا و ماجراهای مشابه. چه کسی مقصر است؟ ما قضاوت نمی کنیم. قضاوت با شماست.

ماجرای تازه آزاده نامداری و فرزاد حسنی چگونه شکل گرفت؟

بیا رو به رو کنیم

سریع و عجیب. خیلی ها باور نمی کردند که دو مجری مشهور تلویزیون، فرزاد حسنی و آزاده نامداری با یکدیگر ازدواج کنند؛ زوجی که به نظر با هم تفاوت زیادی داشتند اما مراسم ازدواج شان ششم تیر سال ۹۲ برگزار شد و عکس این دو نفر در لباس عروسی و دامادی روی جلد یکی از مجلات خانوادگی و عامه پسند ظاهر شد که البته ساختگی بود و با تهدید شکایت حسنی رو به رو شد.

زوج حسنی – نامداری کم کم تبدیل شدند به نمونه خوب زوج ایرانی و سر از برنامه های مختلف درآوردند. مسئولان صدا و سیما هم که دیدند چنین ازدواج فرخنده ای حیف است روی آنتن نباشد، گاه و بیگاه به این دو میدان می دادند و اجرای برنامه های مختلف را به آنها می سپردند.

 

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار سینماا

از دعوت به برنامه زنده «زنده باد زندگی» که حسنی در آن برای نامداری، شعر عاشقانه گفت تا معرفی آنها به عنوان زن و شوهر نمونه ایرانی اسلامی در شبکه ۴٫

این اتفاقات در شرایطی رخ می داد که به نظر می آمد زوج موفقی که در تلویزیون تبلیغ می شدند، مشکلات عمده ای با یکدیگر داشته باشند.

 

اوج نمایش اختلاف آنها برای عموم مردم اما حضور در برنامه تحویل سال ۹۳ بود که برای اولین بار یک زن و شوهر مجریان آن می شدند. البته در همان برنامه هم کل کل های این زوج، کاملا نیشدار بود و ربطی به خوشمزگی هایشان برای جذاب تر شدن برنامه نداشت.

در روزهایی که خیلی ها در این فکر بودند که این دو نفر در اولین سالگرد ازدواج شان چه هدایایی به یکدیگر می دهند، خبر رسید فرزاد حسنی و آزاده نامداری که نماد زوج مناسب بودند، زندگی مشترک شان حتی یک سال هم دوام نیاورده و کارشان به جدایی رسیده است.

همانطور که ازدواج آنها برای خیلی ها تعجب آور بود، طلاق شان هم برای بسیاری از طرفداران شان غیرمنتظره بود و منتظر تکذیب آن بودند؛ تعجب از این بابت که کسی باور نمی کرد کار زوج نمونه کشور یکدفعه به جدایی کشیده باشد.

مردم در برنامه های مختلف تلویزیون دو مجری خوشبخت را دیده بودند که یکدفعه زندگی شان به هم ریخته بود و جدا شده بودند. شاید به همین دلیل بود که تکذیب خبر، اتفاق قابل انتظاری می نمود.

 

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار سینماا

آزاده نامداری در گفتگو با روزنامه صبا، این طلاق را تایید کرد و برخی نشریات هم سعی کردند با مطرح کردن احتمال آشتی این دو، تنور را داغ نگه دارند. این دو مجری پرطرفدار کشورمان بعد از جدایی شان هم هر از گاهی گریزی به زندگی ناموفق قبلی شان می زدند تا اینکه پس از گذشت ۹ ماه، ناگهان آتش به انبار افتاد.

آزاده نامداری از چهره های فعال در اینستاگرام بود، مخصوصا در روزهای پایانی پارسال که هر چه به زمان پخش ششمین سری از مستند «خانمی که شما باشید» نزدیک می شدیم، تقریبا هر روز با انتشار یک عکس از این مجموعه که خودش تهیه کننده، نویسنده، مجری و راوی اش بود، آن را تبلیغ می کرد.

در روزهای پایانی اسفند که همه چیز آرام به نظر می رسید، انتشار چند عکس آتلیه ای از خانم مجری در کنار احسان علیخانی، نامداری را مجبور کرد یک پست در صفحه شخصی اش بگذارد و به قول خودش افشاگری کند.

این پست در اصل تکذیبیه حرف و حدیث هایی بود که از گوشه و کنار به گوش می رسید؛ حرف و حدیث هایی درخصوص رابطه علیخانی و نامداری! «نمی دونم چه اتفاقی افتاده که سه روز مونده به سال تحویل و همینطور پخش مستند من این همه حاشیه رخ می ده… امروز آقای علیخانی چون صفحه ای در اینستاگرام ندارن از من خواستن توضیحی به هواداران شون و دوستای خوب خودم بدم.

 

امروز شیش تا عکس مربوط به سه سال پیش به ناگهان منتشر شد، نه می دونیم کی و نه می دونیم چرا، فقط باید بگم این عکس ها در آتلیه آقای بابک مانی برای مجله ای گرفته شد در سال ۹۱ که ما به اتفاق (برنامه) سال تحویل اجرا کردیم، فقط همین…»

با انتشار این پست، به نظر همه چیز ختم به خیر شد اما این اتفاق در کنار پخش نشدن مستند خانمی که شما باشید در موعد مقرر، نامداری را بیش از پیش عصبانی کرد.

تمامی جنگ و جدال ها یک نقطه عطف دارد؛ نقطه ای که همه چیز به قبل و بعد از آن تقسیم می شود. در ماجرای درگیری این دو مجری هم افشاگری نامداری (البته به گفته خودش) در مورد خشونت های فرزاد حسنی اتفاق اصلی داستان است.

 

دوم فروردین بود که انتشار یک عکس از چهره خانم مجری در اینستاگرامش با صورت ورم کرده و چشمی کبود شده در کنار متنی که قرار بود توضیح عکس باشد، همه چیز را علنی کرد.

«متاسفم که مجبورم این عکس خصوصی رو منتشر کنم. اما دیگه باید… باید… این عکس مستنده و بسیاری از مدیران محترم تلویزیون خودم و حالم رو رؤیت کردند… امروز به لطف دروغگویی ایشون، مستند من پخش نشد و هزار اتفاق تلخ دیگه… من الان سرپام، خوبم، زندگی می کنم، درس می دم، کار می کنم و دوباره زنده شدم.

 

متاسفم برای رادیویی که آنتن زنده اش رو می سپره دست کسی که به نزدیکترین کسش هم رحم نکرد، به تایید دوستاش ازدواج با من فقط یه شو یا نمایش بیشتر نبود. به لطف پدرم من حق طلاق داشتم وگرنه شاید الان زنده نبودم.

این عکس تلخه ولی واقعیه، برای هوادارایی می گم که از ایشون بت ساختند، بتی که به هیچ مسلکی پایبند نیست، دیگه کسی تو کامنتای من حق نداره اسمی از ایشون بیاره. آقای حسنی می دونم مدهنت باز می شه به هر تهمتی.

 

اما من واگذارت می کنم به خدا… و خوشحالم که دیگه نمی بینمت. فقط بدون چهل تا فایل صوتی دست من داری که مدت هاست حتی خودم گوشش ندادم… والسلام.»

 

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار سینماا

عکس صورت کبودشده نامداری در کمتر از یک ساعت به سایت های ریز و درشت خبری راه پیدا کرد. بعد از آن هم به همان سرعت در مابقی نرم افزارهای ارتباطی مثل وایبر، لاین، واتس آپ، تانگو و … دست به دست شد و اولین موج خبری سال جدید به این شکل به راه افتاد.

انتشار این عکس، یک اتفاق دیگر را هم رقم زد و آن هم آغاز پخش مستند نامداری از شبکه ۲ بود. حالا دیگر در نظر مردم بت فرزاد حسنی فرو ریخته بود و البته نمی شد به برنامه های تلویزیون که تبلیغ زوج نمونه را می کردند اعتماد کرد. مردم حالا دو سوال داشتند؛ زوج نمونه چه کسانی بودند؟ فرزاد حسنی چطور مردی است؟

حبذا وارد می شود!

بعد از انتشار آن ع متن همه منتظر بودند که حسنی وارد گود شود و از خودش دفاع کند. از آنجا که او صفحه ای در اینستاگرام ندارد، ادمین فن پیج های او ابتدا این امر خطیر را بر عهده گرفتند و شروع کردند به کامنت پراکنی و پست گذاری که این عکس دروغ است و نباید آن را باور کرد.

در همین حین فرزاد حسنی نامه ای سرگشاده در این خصوص نوشت و در اختیار رسانه ها قرار داد. با یک سرچ ساده می توانید نامه را پیدا کنید و ببینید که آقای مجری دقیقا چه جاهایی را هدف قرار داده و منظورش دقیقا از نوشتن چنین جملاتی چیست «ایشان با بیان ادعاهای گوناگون و تجمیع کلکسیونی از عناوین مجرمانه همچون ضرب و شتم، افترا، تهدید به قتل، شکست گوشی همراه (باور کنید به همین جرم!) و ارسال پیامک از من شکایت کرده و در تمامی این موارد به واسطه صدور احکام قضایی دست خالی از دادسرا برگشته است!

پاسخ مفصل و قاطع من به این فرمایشات کذب و عکس های غیرواقعی و تهمت های پی در پی و مظلوم نمایی در مرجع قضایی به واسطه طرح شکایت از ایشان صورت خواهد پذیرفت و فصل الخطاب همه ما قانون است. تا سیه رو شود هر که در او غش باشد. در پایان می خواهم این دو سوال من در صفحه اینستاگرام ایشان پرسیده شود:

۱- نظر ایشان درباره گروه های سیاسی چیست؟

۲- نظر ایشان درباره عاطفه مادری و عشق به فرزندشان چیست؟

با سپاس – خاک پای ملت ایران – فرزاد حسنی»

اخبار,اخبار فرهنگی,اخبار سینماا

حالا یک سوال دیگر هم به سوالات قبلی اضافه شده بود که چه کسی راست می گوید؟ چه کسی درست می گوید؟ تلویزیون زوج نمونه اش را از کجا پیدا کرده؟ ماجرای عاطفه مادری چیست؟ آن پای چشم را چه کسی کبود کرده؟ قاعدتا قضاوت در این موارد وقتی یکطرفه منتشر می شود، کار مشکلی است. عده ای هوادار نامداری شدند و عده ای هم طرفدار حسنی؛ اما ماجرا ادامه داشت.

بعد از اینکه فرزاد حسنی وارد گود شد، اوضاع کمی پیچیده تر از قبل شد. نامداری که یک روز پس از انتشار عکس آن را حذف کرده بود به نامه حسنی واکنش نشان داد و در پستی جداگانه مجددا گرد و خاک به پا کرد.

 

درگیری ها تا سه چهار روز با همین فرمان ادامه داشت تا اینکه ششم فروردین خانم نامداری عطای حضور در اینستاگرام را به لقایش بخشید و با یک پست اعلام کرد که موقتا صفحه اش را می بندد.

بعد از این اتفاق، به نظر می رسید که موضوع آرام آرام فراموش شود، اما داستان با وارد شدن وکلای طرفین به دعوا وارد فاز حقوقی شدو جنبه های عجیب و غریبی پیدا کرد، علی الخصوص با نامه وکیل فرزاد حسنی که خطاب به وکیل نامداری نوشته بود و در آن حرف های جالبی زده بود.

«اینکه چگونه همکار محترم با علم به جرم بودن افترا و نشر اکاذیب، اجازه انتشار عکسی که به دلالت اوراق بیمارستانی و اظهارات موکل ایشان در پرونده پزشکی، ارتباطی با موکل بنده نداشته و ظاهرا مربوط به حادثه و تصادف بوده است را در فضای مجازی داده اند و موکل اینجانب را این بار نه در دادگاه که در نزد افکار عمومی متهم به ضرب و جرح و خشونت خانوادگی نموده اند، محل تأمل است.

 

اینکه بعد از انتشار چنین عکسی و چنین ادعایی و متاسفانه به بازی گرفتن حیثیت و آبروی موکل، از سر خیرخواهی و جلوگیری از اظهارات بعدی موکل، اقدام به حذف این عکس شده است، سلب مسئولیت کیفری بانیان آن نخواهد بود و موکل این موضوع را از طریق مراجع ذیصلاح قضایی پیگیری خواهد نمود.»

حالا با گذشت بیش از ۲۰ روز، تب این اتفاق کمی خوابیده اما حواشی آن همچنان ادامه دارد و به نظر می رسد رأی دادگاه در مورد شکایت حسنی از آزاده نامداری می تواند تکلیف همه چیز را مشخص کند.

اخبار فرهنگی – مجله همشهری جوان،

تمام شایعات درگوشی درباره آزاده نامداری و فرزاد حسنی که با لب گزیدن ها و ابراز عدم باورها و شک و تردیدها همراه بود، توسط خود این دو مجری تلویزیونی علنی شد  اخبار  اخبار فرهنگی , پای چشم کبود شده، فایل صوتی پنهانی، نامه های افشاگرانه

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *