فهرست پولسازترین بازیگران هالیوودی سال ۲۰۱۴

فهرست پولسازترین بازیگران هالیوودی سال ۲۰۱۴

فهرست پولسازترین بازیگران هالیوودی سال ۲۰۱۴

Jennifer_Lawrence_TOP_MAKEmONEY-Funjoo-ir

فهرست پولسازترین بازیگران هالیوودی سال ۲۰۱۴

بازیگرانی که بیشترین بازدهی را برای هالیوود دارند، لزوما بیشترین دستمزد را نیز دریافت نمی‌کنند. مجله فوربس هفته پیش فهرست بازیگرانی را منتشر کرد که بیش از استحقاق خود دستمزد دریافت کرده‌اند. اکنون این نشریه با استفاده از داده‌های وبسایت Box Office Mojo فهرست پولسازترین بازیگران سال ۲۰۱۴ را منتشر کرده است.

جنیفر لارنس صدرنشین این فهرست است. دو فیلم “عطش مبارزه: زاغ مقلد – قسمت ۱” و “افراد ایکس: روزهای گذشته آینده” با بازی او در دنیا بیش از ۱٫۴ میلیارد دلار فروختند.

کریس پرات نفر دوم این فهرست است. دو فیلم “نگهبانان کهکشان” و “فیلم لگو” با بازی او در مجموع در دنیا ۱٫۲ میلیارد دلار فروش داشت. اسکارلت جوهانسن با سه فیلم “کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی”، “لوسی” و “زیر پوست” حدود ۱٫۱۸ میلیارد دلار فروش داشت و در فهرست فوربس در رده سوم قرار گرفت.

مارک والبرگ در “ترانسفورمرها: عصر انقراض” بازی کرد که فروش جهانی آن حدود یک میلیارد دلار بود. او نفر چهارم فهرست است. والبرگ فیلم “قمارباز” را هم روی پرده دارد که از ۲۵ دسامبر روی پرده سینماها رفته است.

کریس ایوانز نقش‌های اصلی “کاپیتان آمریکا: سرباز زمستانی” و “Snowpiercer” را بازی کرد که ۸۰۱ میلیون دلار در دنیا فروش داشتند. او در فهرست فوربس در رده پنجم قرار دارد. اما استون نه تنها در “اسپایدرمن شگفت‌انگیز ۲” بازی کرد، بلکه دو فیلم مستقل موفق نیز روی پرده داشت: “جادو در مهتاب” وودی آلن و “بردمن” الخاندرو گونزالس ایناریتو که روی هم ۷۶۴ میلیون دلار فروختند و باعث شدند او نفر ششم فهرست شود.

آنجلینا جولی در مقام کارگردان این روزها فیلم “نشکسته” را روی پرده دارد که آمار فروش آن هنوز مشخص نیست، اما اهمیتی ندارد، چرا که “مالفیسنت” با بازی او حدود ۷۵۸ میلیون دلار در دنیا فروخت. او در فهرست فوربس در رده هفتم هست. جیمز مک‌آووی، میشائل فاسبندر و هیو جکمن در رده‌های هشتم تا دهم جدول قرار دارند. هر سه آن‌ها در فیلم “افراد ایکس: روزهای گذشته آینده” بازی کردند که در دنیا ۷۴۶ میلیون دلار فروش داشت. آن‌ها امسال در فیلم‌های مستقل نیز ظاهر شدند.

 

پولسازترین بازیگران ۲۰۱۴ , جنیفر لارنس , آنجلینا جولی , عطش مبارزه , کریس ایوانس ,پولسازترین بازیگران ۲۰۱۴ , جنیفر لارنس , آنجلینا جولی , عطش مبارزه , کریس ایوانس , ,آنجلینا جولی,جنیفر لارنس,عطش مبارزه,پولسازترین بازیگران ۲۰۱۴,کریس ایوانس,مطالب جذاب

منبع:فان جو،

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *