خانه » اخبار روز » عکس مهمانی اینستاگرامی “راحله امینیان” مجری زن تلویزیون

عکس مهمانی اینستاگرامی “راحله امینیان” مجری زن تلویزیون

عکس مهمانی اینستاگرامی “راحله امینیان” مجری زن تلویزیون

عکس مهمانی اینستاگرامی “راحله امینیان” مجری زن تلویزیون

راحله امینیان مجری تلویزیون با انتشار این عکس نوشت:

سلام و عیدتون مبارک. به بهانه این روز قشنگ،مهمانی اینستاگرامی براتون تدارک دیده شده.بضاعت اندک من رو به بزرگی دلهای مهربانتون ببخشید. بازم تبریک و شادباش با ارادت خیلی خیلی زیاد تقدیم به شما.

راحله امینیان ، مجری برنامه‌های تلویزیونی در صفحه اینستاگرام خود عکس‌ جدیدی از دخترش، باران را منتشر کرده و در متنی همراه آن از اولین تجربه «اردو رفتن» او نوشته است: «باران خانم ما بار سفر رو بست(فقط داخل چمدان دختر ما رو با دقت ببینیند،

عکس اینستاگرامی دختر راحله امینیان

ملزومات سفر بچه ها با ما ها چقدر متفاوته) و به مدت حدودأ ٢٧ساعت رفت اردو. یعنی دخترکم قراره تجربه جدیدی از زندگی فردی و اجتماعی داشته باشه. باران جان، فصل جدیدی از زندگیت مبارکت باشه و خدا مراقب تو و همه دوستانت باشه انشاالله. خانم مهربان، صبح فهمیدم که نگران من هستی. چون سه بار پرسیدی مامان من نیستم، ناراحت که نمیشی؟! و من هم گفتم نه….

عکس اینستاگرامی دختر راحله امینیان

اما دخترکم باید بهت بگم من از همین حالا دلتنگ و دلنگرانت شدم، چون مادرم و اولین درسی که هر مادری از مادر بودن میگیره دلنگرانی داشتن برای فرزندشه تا ابد. باران مامان تجربه ٢٧ساعت دوری از خانواده برای تو خیلی خوش و خاطره انگیز باشه و برای مامانت به مدت فقط ٢٧ثانیه وبه چشم بهم زدنی بگذره. همیشه نگران و البته همیشه عاشق تو:  مامان راحله»

بیوگرافی راحله امینیان, بیوگرافی علیرضا کنگرلو, همسر راحله امینیان, همسر علیرضا کنگرلو, همسر مجری زن,
مهمانی اینستاگرامی “راحله امینیان” مجری زن تلویزیون + عکسامینیان ۳۷ سال سن دارد با علیرضا کنگرلو ازدواج کرده و یکی از مجریان برنامه تلویزیونی «به خانه بر می‌گردیم» است.

 

 

بیوگرافی راحله امینیان, بیوگرافی علیرضا کنگرلو, همسر راحله امینیان, همسر علیرضا کنگرلو, همسر مجری زن,اخرین پست مرتبط

زمان واریز یارانه تیر ۹۸ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۸

زمان واریز یارانه تیر ۹۸ + تاریخ های یارانه ۱۳۹۸ زمان واریز یارانه تیر ۹۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *