عکس سارا پلسن بازیگرزن کاندیدای چندین جایزه بزرگ

عکس سارا پلسن بازیگرزن کاندیدای چندین جایزه بزرگ

عکس سارا پلسن بازیگرزن کاندیدای چندین جایزه بزرگ

سارا پلسن کاندیدای جایزه گلدن گلوب

سارا پلسن متولد ۱۷ دسامبر ۱۹۷۴ بازیگر ۴۱ ساله آمریکایی است. وی که در فلوریدا به دنیا آمده از سال ۱۹۹۴تاکنون به عنوان بازیگر فعالیت می کند.
این بازیگر آمریکایی به خاطر ایفای نقش در مجموعه های مختلف تلویزیونی از جمله «داستان ترسناک آمریکایی» از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶ کاندیدای چندین جایزه امی و جایزه گلدن گلوب شده است. بازی درسریال «گوتیک آمریکایی» در فاصله ۱۹۹۵ تا ۹۶ و «جک و جیل» در سال های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۱ از سریال های اوست. از فیلم های معروف او می توان به بازی در فیلم نوآر «روح» در نقش الن دولان اشاره کرد. این بازیگر در برادوی هم به صحنه رفته و در سال ۲۰۰۵ در نمایش «نمایشگاه جانوران شیشه ای» و در سال ۲۰۱۰ در نمایش «مجموعه داستان ها» روی صحنه رفت. او همچنین بازیگر شماری از فیلم های مستقل بوده است.او برای بازی در «مارتا مارکی شاید مریلین باشد» جایزه امی برنامه های روزانه را دریافت کرد و نامزد گلدن گلوب برای بازی در «بازی عوض می شود» در سال ۲۰۱۲ برای شبکه اچ بی او شد. او بازیگر «۱۲ سال بردگی» هم بوده است؛ فیلمی که چندین جایزه اسکار دریافت کرد. این بازیگر در سال ۲۰۱۵ در فیلم های «کارول» و «دونده» بازی کرد و جز آن در چند سریال حاضر شد.

عکس سارا پلسن بازیگرزن کاندیدای چندین جایزه بزرگ,،فان جو,سارا پلسن ,بازیگر زن ,بازیگر معروف , بازیگر زن آمریکایی ,

سارا پلسن متولد ۱۷ دسامبر ۱۹۷۴ بازیگر ۴۱ ساله آمریکایی به خاطر ایفای نقش در مجموعه های مختلف تلویزیونی از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶ کاندیدای چندین جایزه امی و جایزه گلدن گلوب شده است.

سارا پلسن بازیگر معروف آمریکایی

او به جز بازی در سریال «دشمنی» برای سال ۲۰۱۷، امسال و سال آینده در چندین فیلم ظاهر شده و خواهد شد که عبارتند از:
«زاغ کبود» ساخته آلکساندر لمان/ Blue Jay
زمان اکران:۱۱ اکتبر ۲۰۱۶
این درام درباره دیدار شانسی و تصادفی دو نفر در بدو ورود به شهر خود در کالیفرنیا است. این دو قبلا هم کلاسی بودند و در این دیدار سایه های گذشته را بازمی یابند. مارک دوپلاس بازیگر نقش مقابل سارا پلسون است.
«شورش در دشت» ساخته دنی استرانگ/ Rebel in the Rye
زمان اکران:۲۰۱۷/ در مرحله پس از تولید
این درام زندگینامه ای درباره زندگی نویسنده مشهور جی.دی.سلینجر است. این نویسنده که شهرت جهانی یافت این شهرت را مدیون رمان «ناتور دشت» است. اما او اندکی پس از موفقیت دیگر دست از نوشتن کشید و زندگی دور از رسانه ها را در پیش گرفت. زویی دویچ، نیکلاس هالت و کوین اسپیسی بازیگران این فیلم هسند که بر مبنای کتاب کنت اسلاونیسکی و فیلمنامه اقتباسی دنی استرانگ ساخته شده است.
«هشت یار اوشن» به کارگردانی گری راث/ Ocean’s Eight
زمان اکران:۲۰۱۷
این فیلم بازسازی فیلم «۱۱ یار اوشن» اما در شکل زنانه آن است و تاکنون از آن هاتاوی، ساندرا بولاک، هلنا بونهایم کارتر به عنوان بازیگران آن نام برده شده است. فیلمنامه این فیلم را گری راث و اولیویا میلش نوشته اند.
سارا پلسن بازیگرزن کاندیدای چندین جایزه بزرگ+عکس

 

عکس سارا پلسن بازیگرزن کاندیدای چندین جایزه بزرگ

نمناک

عکس سارا پلسن بازیگرزن کاندیدای چندین جایزه بزرگ,،فان جو,سارا پلسن ,بازیگر زن ,بازیگر معروف , بازیگر زن آمریکایی ,مطالب مرتبط

عکس های لورفته و خفن متین ستوده

عکس های لورفته و خفن متین ستوده عکس های لورفته و خفن متین ستوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *