خانه » گالری عکس » عکس های بازیگران » عکسهای شخصی و بیوگرافی سمانه پاکدل

عکسهای شخصی و بیوگرافی سمانه پاکدل

عکسهای شخصی و بیوگرافی سمانه پاکدل

 

عکسهای شخصی و بیوگرافی سمانه پاکدل

سمانه پاکدل,عکسهای سمانه پاکدل با سحر قریشی,عکسهای جذاب سمانه پاکدل,بیوگرافی کامل سمانه پاکدل,زندگینامه سمانه پاکدل,عکس و زندگینامه سمانه پاکدل,عکس سمانه پاکدل با همسرش,عکس سمانه پاکدل با خانواده اش,عکسهای متفاوت از سمانه پاکدل,گالری جدید ترین عکسهای سمانه پاکدل,گفت و گو با سمانه پاکدل,ازدواج سمانه پاکدل,عکسهای سلفی سمانه پاکدل,عکس اینستاگرام سمانه پاکدل,عکس جشن تولد سمانه پاکدل,عکسها و بیوگرافی سمانه پاکدل,عکسهای کمیاب سمانه پاکدل,عکسهای دیده نشده از سمانه پاکدل,عکسهای جنجالی سمانه پاکدل,عکس همسر سمانه پاکدل,,عکسهای شخصی و بیوگرافی سمانه پاکدل

سمانه پاکدل بازیگر سینما و تلوزیون متولد سال ۱۳۶۶ در اصفهان ، فارغ التحصیل رشته روانشناسی بالینی است.

در یکی دو سریال و مجموعه تلوزیونی بازی کرده بود که برای ایفای نقش در سریال دلنوازان انتخاب شد ، در واقع این مجموعه تلوزیونی فرصتی برایش فراهم ساخت که بتواند شناخته شود و او هم از این فرصت به خوبی استفاده کرد چرا که بازی در این سریال او را به شهرت رساند و باعث شد مورد توجه عموم قرار گیرد.

در فیلم های سینمایی چون سال‌های انتظار ، معراجی ها ، یکی از ما دو نفر و جابجا به ایفای نقش پرداخته.
عکس شخصی سمانه پاکدل با سحر قریشی

بچه‌های نسبتاً بد ، دست بالای دست ، دلنوازان ، شاید برای شما هم اتفاق بیفتد ، روز نهم ، پنجره و دیگری هم سریال های تلوزیونی سمانه پاکدل هستند.

سمانه پاکدل یک برادر و یک خواهر دارد که هر از خودش بزرگترند و متاهل هستند ، سمانه مجرد است و به گفته خودش به این زودی ها خیال ازدواج کردن ندارد.

سمانه بسیار رفیق باز است و خیلی از وقتش را صرف دوستانش میکند ، نرگس محمدی شاید مشهورترین دوست صمیمی اش باشد و این دو با هم زیاد دیده میشوند.

غذاهای سنتی را خیلی دوست دارد و علاقه مند است که گیاه خوار شود اما وسوسه گوشت مانع میشود تا به هدفش برسد. به رنگ های شاد خصوصا بنفش و قرمز علاقه دارد ، کتاب کم میخواند اما به موسیقی زیاد گوش مییدهد.

الگوی بازیگری اش هم پرویز پرستویی است اما به بازی حامد بهداد و فاطمه معتمد آریا و فاطمه گودرزی هم علاقه دارد.

عکس شخصی سمانه پاکدل با سحر قریشی

عکس شخصی سمانه پاکدل

فانجو

سمانه پاکدل,عکسهای سمانه پاکدل با سحر قریشی,عکسهای جذاب سمانه پاکدل,بیوگرافی کامل سمانه پاکدل,زندگینامه سمانه پاکدل,عکس و زندگینامه سمانه پاکدل,عکس سمانه پاکدل با همسرش,عکس سمانه پاکدل با خانواده اش,عکسهای متفاوت از سمانه پاکدل,گالری جدید ترین عکسهای سمانه پاکدل,گفت و گو با سمانه پاکدل,ازدواج سمانه پاکدل,عکسهای سلفی سمانه پاکدل,عکس اینستاگرام سمانه پاکدل,عکس جشن تولد سمانه پاکدل,عکسها و بیوگرافی سمانه پاکدل,عکسهای کمیاب سمانه پاکدل,عکسهای دیده نشده از سمانه پاکدل,عکسهای جنجالی سمانه پاکدل,عکس همسر سمانه پاکدل,,عکسهای شخصی و بیوگرافی سمانه پاکدلاخرین پست مرتبط

عکس نیوشا ضیغمی و شوهرش در ایام محرم کنار دیگ نذری

عکس نیوشا ضیغمی و شوهرش در ایام محرم کنار دیگ نذری عکس نیوشا ضیغمی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *