شیوه باور نکردنی پسر خردسال برای مقابله با سرطان + تصاویر

شیوه باور نکردنی پسر خردسال برای مقابله با سرطان + تصاویر

یک پسر ۵ ساله انگلیسی اهل منطقه منچستر این کشور با نوع مرگباری از سرطان مواجه است که از کلیه او آغاز شده به سایر اعضای بدن او مانند استخوان‌ها، گردن و حتی ریه سمت چپ او نیز سرایت کرده است

شیوه باور نکردنی پسر خردسال برای مقابله با سرطان

یک پسر ۵ ساله انگلیسی اهل منطقه منچستر این کشور با نوع مرگباری از سرطان مواجه است که از کلیه او آغاز شده به سایر اعضای بدن او مانند استخوان‌ها، گردن و حتی ریه سمت چپ او نیز سرایت کرده است.

 شیوه باور نکردنی پسر خردسال برای مقابله با سرطان

گفتنی است، این کودک در حال حاضر برای درمان تحت شیمی درمانی قرار دارد و برای اینکه هنگام انجام شیمی درمانی نترسد لباس لاک پشت‌های نینجا از شخصیت‌های معروف کارتونی مورد علاقه کودکان را بر تن می‌کند.

 شیوه باور نکردنی پسر خردسال برای مقابله با سرطان

این کودک به نوع نادری از سرطان نورو پلاستوما که یک سرطان بسیار تهاجمی در کودکان است مبتلا شده و تنها در ۳ ماه از گذشت این بیماری ۱۴ جلسه شیمی درمانی انجام داده است.

کار‌شناسان اعتقاد دارند، انجام کارهای روحیه بخش مانند پوشیدن لباس قهرمانان و یا تزئین اتاق شیمی درمانی اطفال با رنگ‌ها و نقش‌های مورد علاقه کودکان از ترس آن‌ها می‌کاهد و باعث پیشرفت روند درمان می‌شود.

سرطان, لاک پشت , لباس نینجا , پسر ۵ ساله انگلیسی اهل منطقه منچستر ,  نوع مرگباری از سرطان ,  شیمی درمانی  ,شیوه باور نکردنی پسر خردسال برای مقابله با سرطان , تصاویر

منبع :

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

کشف حجاب الهام عرب مانکن ایرانی مهمان برنامه ماه عسل

کشف حجاب الهام عرب مانکن ایرانی مهمان برنامه ماه عسل کشف حجاب الهام عرب مانکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *