خانه / سرگرمی / شناخت خواستگار از از کف دست ویشناخت خواستگار از از کف دست وی

شناخت خواستگار از از کف دست وی

شناخت خواستگار از از کف دست وی

شناخت خواستگار از از کف دست وی,فانجو,خوساتگار, کف بینی, کف دست, طالع بینی خواستگار, شناخت خواستگار

 

کف دست هر کسی با دست دیگری تفاوت دارد و به نوعی کف دست ما شناسنامه ما است. با اولین نگاه به کف دست شریک آینده زندگی می توانید تشخیص دهید که چه شخصیتی دارد.

شناخت شخصیت خواستگار از روی کف دست

خواستگارتان را از کف دست او بشناسید. شاید شنیدن این جمله برای شما هم تعجب آور باشد اما بد نیست که با ما همراه باشید تا در شناخت خواستگار از روی کف دست شما را راهنمایی کنیم. در طول تاریخ، مردم مجذوب و شیفته رمز و رازهای شخصیت انسان بوده اند. در تلاش و کوشش برای یافتن این که چرا و چگونه انسان ها با یکدیگر تفاوت دارند؛ مردم در ستاره ها به دنبال جواب بوده اند، در تجزیه و تحلیل دست خط ها و دست نوشته ها، در مورد مطالعه شکل و شمایل سر و همچنین در مورد خط ها و اشکال دست انسان. هر کسی می تواند به دست آدمی نگاه کند و برخی حقایق را از این نگاه برداشت کند. برای مثال یک دست با تاول ها و آبله ها و پینه های موجود به ما می گوید؛ فرد دارنده این دست کارهای سخت و زحمات فیزیکی زیادی را انجام می دهد اما برخی از مردم فراتر رفته اند و خطوط و اشکال متفاوتی را در کف دست انسان تشخیص و آن ها را با ویژگی های درست شخصیتی انسان ارتباط داده اند. متخصصان در مطالعه کف دست، خطوط زیادی را در کف دست انسان تشخیص داده اند که طول، درازا، وضوح و روشنی آن ها سیمای درست شخصیت را تعیین می کند.

این ایده که شکل دست ها می تواند چیزهای زیاد و عمیقی درباره شخصیت، توانایی های جسمی ، میزان شجاعت و ریسک پذیری بگوید شاید در نگاه اول بسیار عجیب باشد اما دانشمندان در دانشگاه های مختلف دنیا با تحقیقات متفاوتی که انجام داده اند نتایج حیرت انگیزی را مشاهده کرده اند،

آن ها می گویند انگشتان دست به طور موثری نوعی کارت شناسایی هستند که به ما اجازه می دهند اولین نگاه را روی پتانسیل های شریک آینده زندگی مان بیندازیم و تشخیص دهیم چگونه شخصیتی دارد و در چه حوزه هایی می توان بیشتر روی او حساب باز کرد.

خواستگارتان را از کف دست او بشناسید

خواستگارتان را از کف دست او بشناسید

راهنمای شناخت خواستگار از کف دست:

خطر سرطان
از دهه های پیش دانشمندان متوجه یک نسبت غیرعادی و شگفت آور بین اندازه ۲ انگشت دست، انگشت حلقه و اشاره شده اند، آن ها به این انگشت ها نام های خاصی ۴D و ۲D داده اند. روز به روز شواهد بیشتری به دست می آید

که نسبت بین این ۲ انگشت یعنی حلقه و اشاره به خصوص در دست راست می تواند به خوبی نشان دهنده میزان پرخاشگری و بیماری هایی باشد که در مردان وجود دارد.

مثلا نسبت میان اندازه انگشتان یعنی؛ نسبت انگشت ۲D به ۴D می تواند نشان دهد آن مرد چقدر مستعد ابتلا به سرطان پروستات است.براساس پژوهش های موسسه تحقیقاتی سرطان، مردانی که انگشت اشاره بلندتر از انگشت حلقه دارند کمتر مستعد ابتلا به بیماری هستند.

کدام مردها، پدرهای بهتری هستند
معمولا در خانم ها انگشت حلقه و اشاره تقریبا با هم برابر است یا حتی انگشت اشاره بلندتر است اما در آقایان برعکس است اما اگر انگشت حلقه یک مرد کوتاه تر از انگشت اشاره اش باشد به این معنی است که مهربان تر، محجوب تر و با خشونت کمتر است.

این افراد معمولا پدرانی هستند که با وسواس مادرانه از کودکان خود مراقبت می کنند و مادرها می توانند با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی بچه ها را به آن ها بسپارند.
انگشت هایی که ثروت را نشان می دهد

دانشمندان دانشگاه کمبریج متوجه شدند، مردانی که انگشت حلقه آن ها نسبت به دیگر انگشتان دست به خصوص انگشت اشاره بلند تر است، شانس بیشتری برای ثروتمندتر شدن و موفقیت در آینده دارند.هم چنین این تحقیقات نشان می دهند، این افراد معمولا در زندگی به سختی تلاش می کنند تا به هدف خود برسند و اصلا جزو آدم هایی نیستند که با شنیدن پاسخ منفی ناامید شوند. این افراد برای موفقیت در یک معامله مالی یا رسیدن به فرد مورد علاقه خود بیش از همه تلاش می کنند

و تا رسیدن به هدف دست از تلاش برنمی دارند، آن ها نمونه بارز تلاش حقیقی تا رسیدن به هدف هستند. پس فراموش نکنید، هنگام خواستگاری حتما به انگشتان خواستگارتان توجه کنید، شاید رازهایی در آن نهفته باشد.

کدام مردها ورزشکارترند
مردانی که انگشت حلقه آن ها بلندتر از انگشت اشاره شان است، نسبت به دیگران توانایی بیشتری در ۳ زمینه مالی، اجتماعی و سرگرمی ها دارند. در واقع این مردها بیشتر می توانند به فعالیت های ورزشی و حتی فعالیت های مربوط به موسیقی اشتغال داشته باشند.
باید گفته شود، بانکدارانی که انگشت حلقه بلندتری دارند موفق ترند. دلیل اصلی این است که آن ها بیشتر ریسک را می پذیرند و سریع تر نسبت به تغییرات بازار واکنش نشان می دهند.
اندازه انگشتان بر چه اساسی تعیین می شود

«زاک مندنهال» محقق که در زمینه اندازه انگشتان تحقیق کرده است می گوید:«قرارگرفتن در معرض هورمون تستوسترون در دوره بارداری نه تنها روی رشد مغز جنین تاثیر گذار است بلکه رشد انگشت حلقه را نسبت به انگشتان دیگر کندتر می کند. از طرف دیگر قرارگرفتن در معرض هورمون استروژن که نوعی هورمون جنسی زنانه است اثری عکس این را دارد.»

شجاعتی که از هورمون ها می آید
دانشمندان کشف کرده اند؛ میزان هورمون است که تمام ویژگی ها را ایجاد می کند. در واقع میزان هورمون تستوسترون در بدن روی اندازه انگشت های دست تاثیر گذار است. این عامل هم در مورد مردان و هم در مورد زنان صادق است، این عامل روی شخصیت مردان تاثیرگذاری بیشتری دارد و روحیه آن ها را تغییر می دهد.

این تحقیقات رابطه بین هورمون تستوسترون و ریسک پذیری در بین مردانی که انگشت حلقه بلندتری نسبت به انگشت اشاره دارند را نشان می دهد. در واقع این حالت در زمان رشد جنین انسان ها در رحم وجود دارد. هرچه یک جنین در حین رشد در معرض هورمون تستوسترون بیشتری قرار گیرد با احتمال بیشتری در زندگی آینده خود دست به ریسک می زند.

فرق زن ها و مردها
پروفسور «گاد ساد» یکی از محققانی که در زمینه اندازه انگشتان تحقیق کرده است می گوید:«در زنان معمولا اندازه این ۲ انگشت یعنی؛ انگشت حلقه، انگشت اشاره برابر است. برای اندازه گیری شما باید به طور دقیق فاصله بین نوک انگشت را تا محل اتصال باکف دست اندازه گیری کنید. در مردان معمولا انگشت حلقه بلندتر از انگشت اشاره است.»

زیباترها
دکتر «کامیل فرندزی» از دانشگاه ژنو و همکارانش نسبت بین ۲ انگشت حلقه و اشاره را برای ۴۹ مرد اندازه گیری کردند، سپس تصویر آن ها را به صورت تصادفی به خانم های داوطلب تحقیق نشان دادند. به خانم های داوطلب این تحقیق گفته شده بود که به چهره ها از نظر زیبایی مردانه و این که کدام می توانند به طور بالقوه شریکی برای زندگی باشند، حالت مردانگی و تناسب آن ها، امتیازی بدهند.

محققان دریافتند هرچقدر نسبت بین انگشت اشاره به انگشت حلقه کمتر باشد، زن ها امتیاز بالاتری داده بودند.دکتر فرندزی می گوید:«احتمالا این موضوع از اینجا سرچشمه می گیرد که این آقایان چهره همسان و هماهنگ تری با زنان دارند در واقع تفاهم ظاهری و همسان سازی می تواند از دلایل زیبایی یک فرد باشد.»

آیا بین چهره و انگشتان ارتباطی هست؟
هرچه انگشت حلقه به نسبت انگشت اشاره بلندتر باشد، به همان نسبت چهره افراد برای دیگران زیبا تر خواهد بود البته باید گفت این اثر بیشتر روی دست راست فرد بررسی می شود نه دست چپ.در واقع طبق ادعای محققان، اندازه انگشت ها کاملا به دلیل اثر هورمون ها میزان می شود و همین هورمون در سنین بلوغ روی چهره فرد تاثیر می گذارند و باعث پیدایش زیبایی ظاهری در نظر زنان می شوند.

چگونه طول انگشت را اندازه بگیرید
۱٫ انگشتان تان را کاملا صاف نگه دارید و به کف دست نگاه کنید(دست راست بهتر است).
۲٫ حالا از نوک تا پایین ترین بند انگشت را اندازه بگیرید بند پایینی انگشت اشاره کاملا مشخص است ولی بند پایینی انگشت حلقه کمی ابهام آمیز است چون مجموعه ای از خط ها در کنار هم قرار دارند.
۳٫ روی بند پایین انگشت حلقه، خطی را انتخاب کنید که بیشتر از همه به کف دست نزدیک است، نقطه وسط خط این بند را علامت بزنید.
۴٫ حالا از نقطه ای که علامت زده اید تا نوک انگشت را اندازه بگیرید، حواس تان باشد که اندازه ناخن اصلا مهم نیست.

پولدارتر می شوند
محققان دانشگاه کمبریج انگشتان دست راست ۴۴ مرد که در بازار سهام لندن مشغول به کار بودند- شغلی که نیازمند تصمیم گیری های سریع و متوالی و عکس العمل های سریع فیزیکی است- را اندازه گیری کردند.

محققان افرادی که نسبت انگشت اشاره آن ها از انگشت حلقه بلندتری برخوردار بودند را به مدت ۲۰ ماه با سایرین مقایسه کرده و مشاهده کردند که این افراد نسبت به سایرین ۱۱ برابر بیشتر درآمدزایی دارند.

طی همین دوره زمانی، افرادی که در این شغل از تجربه بیشتری برخوردار بودند به نسبت افراد بی تجربه ۹ برابر بیشتر درآمدزایی داشتند. همچنین در میان افراد باتجربه کسانی که از انگشت حلقه بلندتری برخوردار بودند ۵ برابر دیگر افراد در کار خود موفق بوده و پول به دست می آوردند.

خواستگارتان را از کف دست او بشناسید

شناخت خواستگار از از کف دست وی

منبع: تاپ ناز

شناخت خواستگار از از کف دست وی,فانجو,خوساتگار, کف بینی, کف دست, طالع بینی خواستگار, شناخت خواستگار


مطالب مرتبط

دانلود مداحی 95،مراسم شب اول محرم 95 مهدی میرداماد,فان جو,مهدی میرداماد, محرم 95 مهدی میرداماد, شب اول محرم مهدی میرداماد, مداحی مهدی میرداماد, نوحه مهدی میرداماد, مداحی جدید مهدی میرداماد, سینه زنی مهدی میرداماد, شب اول محرم 95 مهدی میرداماد

دانلود مداحی شب هفتم محرم ۹۷ مهدی میرداماد

دانلود مداحی شب هفتم محرم ۹۷ مهدی میرداماد دانلود مداحی شب هفتم محرم ۹۷ مهدی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *