ستارگان خوش‌ لباس سریال‌های تلویزیونی خارجی

 ستارگان خوش‌ لباس سریال‌های تلویزیونی خارجی

ستارگان خوش‌ لباس سریال‌های تلویزیونی خارجی ,طراحی و انتخاب لباس بعضی وقت‌ها در تلویزیون مورد بی‌مهری قرار می‌گیرد. هنگامی که طراحی لباس ضعیف است سریال خیلی آماتوری و در هم ریخته به نظر می‌رسد. اما وقتی که طراحی قوی باشد این کار فروغ شخصیت‌ها را افزایش می‌دهد و داستان و فضای سریال به زیبایی به پیش می‌رود.

طراحی خوب باعث می‌شود که گاهی اوقات طرفداران و عاشقان مد در طول تماشای سریال، آن را متوقف کنند و از ظاهر لباس بازیگران لذت ببرند.
 در زیر ده شخصیت برتر خوش لباس تلویزیونی امریکا را به شما معرفی می‌کنیم.
– شخصیت هانا مارین (Hanna Marin)
با بازی اشلی بنسون (Ashley Benson)
در سریال دروغگوهای کوچک زیبا (Pretty Little Liars)
68833402 parsnaz ir ستارگان خوش‌ لباس سریال‌های تلویزیونی خارجی
تمام بازیگران این سریال به حدی خوش لباس هستند که شما سورئالیسم را با چشم‌های خود احساس می‌کنید. بیشتر شخصیت‌های این سریال دختران دبیرستانی هستند که تازه راه رفتن با کفش پاشنه بلند را یاد گرفته‌اند، ولی با کفش‌های ۱۵ سانتیمتری و لباس‌های بدون نقص معماهای سریال را حل می‌کنند.
اما از آن‌جا که اشلی بنسون یا همان هانا شخصیتی است که وسواس و علاقه مفرط به مد دارد، بار مد سریال بیشتر بر دوش اوست. با اینکه لباس دبیرستانی‌ها روپوش و شلوار جین است و این چیزی نیست که مردم دوست دارند ببینند، با این حال طراح لباس سریال مندی لاین (Mandi Line) از افراط در طراحی لباس هیچ ابایی ندارد.
مندی لاین با همکاری سایت GetThis، نکته‌ها و راهنمایی‌هایی در زمینه مد و لباس‌هایی شبیه به شخصیت‌های سریال را  ارائه می‌دهد.
 – شخصیت بارنی استینسون (Barney Stinson)
با بازی نیل پاتریک هریس (Neil Patrick Harris)
در سریال ملاقات با مادر(How I Met Your Mother)
1104619263 parsnaz ir ستارگان خوش‌ لباس سریال‌های تلویزیونی خارجی
این سریال به پایان رسیده است و علاقه‌مندان هنوز از این بابت غمگین هستند، اما پایبندی بارنی استینسون به کت و شلوار واقعا باید مورد توجه قرار گیرد. او خود را وقف کت‌وشلوار کرده است حتی آهنگی را در این زمینه امی (Emmy) اجرا کرد.
ریکو کورومادا (Reiko Kurumada) طراح لباس سریال قصد خود از انجام این کار را این‌گونه  توضیح می‌دهد:«قصد من این بود که شخصیت‌ها کمی  جذابیت، ابهت و زیبایی بی‌زمان نیویورکی را نشان دهند که بارنی استینسون در این زمینه کاملا موفق عمل کرده است.»
کت‌وشلوارهای او عمدتا دولچه اند گابانا (Dolce and Gabbana) و بعضی وقت‌ها پرادا(Prada) و ایو سن لورن (YSL)است.
 – شخصیت کالیندا شارما (Kalinda Sharma)
با بازی آرچی پنجابی (Archie Panjabi)
در سریال همسر خوب (The Good Wife)
1151206314 parsnaz ir ستارگان خوش‌ لباس سریال‌های تلویزیونی خارجی
کالیندا شارما بازپرس ویژه  آژانس لاکهارت /گاردنر (Lockhart/Gardner) سبک ویژه خود را دارد و به نوعی افسونگر است. او این سیما و ظاهر را با ترکیبی از چکمه، دامن و کاپشن چرم القاء می‌کند.
دانیل لاسون طراح لباس سریال، لباس‌های این شخصیت را به گونه‌ای طراحی کرده است که خونسردی از شخصیت می‌بارد و سرسختی و جذابیت به زیبایی به بیننده القاء می‌شود.
چکمه‌ها به طور خاص قسمت جدا نشدنی شخصیت کالیندا است. آرچی پنجابی بازیگر سریال، چکمه‌های ساق کوتاه ساده را با چکمه‌های چرمی ساق بلند جایگزین کرد، زیرا به عقیده وی این چکمه‌ها تناسب بیشستری با شخصیت کالیندا دارد و شخصیت بدون آنها معنا نمی‌دهد.
سختی و خشونت چکمه و کاپشن از طریق رنگ نیز به خوبی منتقل می‌شود. کالیندا معمولا رنگ‌های روشن و زنده و یا پارچه‌های زنانه‌تر مثل ابریشم را برای بلوز استفاده می‌کند.
سختی و خشونت چکمه و کاپشن از طریق رنگ نیز به خوبی منتقل می‌شود. کالیندا معمولا رنگ‌های روشن و زنده و یا پارچه‌های زنانه‌تر مثل ابریشم را برای بلوز استفاده می‌کند.
  – شخصیت بوید کرودر(Boyd Crowder)
با بازی والتون گاگینز(Walton Goggins)
در سریال عدالت (Justified)
1023046157 parsnaz ir ستارگان خوش‌ لباس سریال‌های تلویزیونی خارجی
شخصیت اصلی سریال عدالت، ریلن گیونز(Raylan Givens) با بازی تیموتی اولفانت(Timothy Olyphant) در میان چهره‌های برتر خوش لباس سال ۲۰۱۱ به انتخاب مجله جی کیو(GQ) قرار گرفته بود. با این حال به زودی توسط شخصیت کینه‌ای سریال ، بوید کرودر در سایه قرار گرفت.
ریلن گیونز با کلاه و شلوار جین شباهت زیادی به تبلیغات کمپانی گس (Guess) دارد، اما شما حس می‌کنید که بوید کرودر با آن شلوارهای دست دوز و طره موهایش حساسیت بیشتری نسبت به ظاهر خود دارد.
پاتیا پرووتی یک تا دوهفته را صرف خرید لباس‌های فصل جدید سریال کرده است. خیلی از لباس‌ها با تکنیک‌های ویژه  به صورت قدیمی درآمده است تا خیلی نو و براق به نظر نرسد و با طراحی فضای داستان هماهنگ باشد.
 – جیم موریارتی (Jim Moriarty)
با بازی اندرو اسکات (Andrew Scott)
در سریال شرلوک (Sherlock) هولمز
1655100638 parsnaz ir ستارگان خوش‌ لباس سریال‌های تلویزیونی خارجی
واقعیت این است که هر نسخه‌ای از شخصیت موریارتی می‌تواند در فهرست خوش لباس‌ها قرار گیرد. پوشش لباس جذاب،
بخش جدایی ناپذیر این سردسته امپراطوری جنایت در سریال شرلوک هلمز است.سارا آرتور(Sarah Arthur) طراح لباس سریال، کت‌وشلوارهای شخصیت را بسیار دوست دار
د و کت‌وشلوارها ترکیبی از برندهای انگلیسی مثل ریس (Reiss) و گیوز اند هاوکس (Gieves& Hawkes) و برندهای مطرح‌تر هم چون دولچه اند گابانا (Dolce & Gabbana) و ویوین وست وود (VivienneWestwood) است.
نسخه شرلوک سریال شرلوک هلمز خیلی شیک،  تر و تمیز و کمی هم شوه به نظر می‌رسد. از سوی دیگر موریارتی سردمدار مد سریال است. در اولین حضور خود در سریال، کت‌وشلوار آبی وست وود، پیراهن اسپنسر هارت (Spencer Hart)، کروات الکساندر مک کوئین (Alexander McQueen) با تصویر جمجمه به تن دارد.
در حضورهای بعدی نیز به همین اندازه خوش لباس است؛ کت و شلوار ریس، کفش‌های گوچی(Gucci) و پیراهن‌های کوپلز (Kooples) برخی از این لباس‌های شیک و زیباست.
 – شخصیت ویکتوریا گریسون (Victoria Grayson)
با بازی مدلین استو(Madeleine Stowe)
در سریال انتقام (Revenge)
1759857589 parsnaz ir ستارگان خوش‌ لباس سریال‌های تلویزیونی خارجی
در حالی که تمامی شخصیت‌های سریال خوش لباس هستند، جنگ واقعی میان ویکتوریا گریسون و امیلی تورن (Emily Thorne) است.
در این رقابت ویکتوریا برنده است.  امیلی تصویر یک شخصیت ثروتمند با ظاهری به نسبت غیررسمی است، در حالی‌که ویکتوریا یک نماد مادر سالار ثروتمند در جامعه اعیان با لباس‌های مجلل را نشان می‌دهد. حتی لباس خواب‌های این شخصیت  فوق‌العاده گرا‌‌ن‌قیمت به نظر می‌رسد.
جیل ام. اوهانسون (Jill M. Ohanneson) طراح لباس -نامزد جایزه امی (Emmy)- بسیار مجلل طراحی می‌کند و گزینه کاملا مناسبی برای این سریال لوکس است. اوهانسون طراحان اروپایی را برای طراحی لباس‌های اشرافی ویکتوریا و برخی دیگر از شخصیت‌ها مناسب‌ترین گزینه می‌داند.
ویکتوریا ثروتمندترین شخصیت زن سریال است و از این رو گران‌ترین زیورآلات و لباس‌ها نصیب وی شده است. از برخی از این لباس‌ها می توان به لباس ورا ونگ (Vera Wang)  با قیمت ۱۲ هزار دلار در قسمت مربوط به عروسی امیلی و پالتوی باربری (Burberry) هشت هزار دلاری اشاره کرد.
 – شخصیت الیویا پوپ (Olivia Pope)
با بازی کری واشنگتن (Kerry Washington)
در سریال رسوایی (Scandal)
1918342246 parsnaz ir ستارگان خوش‌ لباس سریال‌های تلویزیونی خارجی
سبک اولیویا پوپ کاملا واضح و روشن  و آشکارا در خدمت موضوع سریال است. اه اخلاقی او و این‌که می‌خواهد یکی از آدم خوب‌های سریال یا به نوعی «کلاه سفید» باشد، با لباس‌های تک رنگ و یا ترکیبی از رنگ‌های سفید و کرم کاملا هماهنگی دارد.
لین پائولو(Lyn Paolo) طراح لباس سریال درباره انتخاب رنگ لباس‌ها این‌گونه می‌گوید:«این کار واکنشی به روند تکراری قرار دادن زنان قوی در کت و شلوارهای تیره رنگ بوده است.» به جای استفاده از رنگ‌های تیره، شخصیت اولیویا رنگ‌های سرد و کم رنگ به تن می‌کند و ظاهر شخصیت «ظرافت زنانگی» را نشان می‌دهد.
او همچنین توضیح می دهد:«انتخاب رنگ روشن در دنیای سریال«رسوایی» انتخاب جدیدی بوده و همان‌گونه که در فلاش بک‌های سریال می‌بینیم شخصیت اولیویا در اوایل سریال رنگ‌های تیره به تن دارد و هر چه به جلو می‌رویم رنگ‌ها روشن تر و شخصیت تکامل یافته تر می‌شود.
  – شخصیت هانیبال لکتر (Hannibal Lecter)
با بازی مدز میکلسن (Mads Mikkelsen)
در سریال هانیبال (Hannibal)
1005043442 parsnaz ir ستارگان خوش‌ لباس سریال‌های تلویزیونی خارجی
در قسمتی از ترانه «گرگ نماهای لندن»(Werewolves ofLondon) اثر وارن زیوان(Warren Zevon) که برای سریال گفته شده است این‌گونه آمده است «از او دوری کن، او شکم  تو را خواهد درید… دوست دارم خیاط او را ببینم» در همین جمله کوتاه شخصیت هانیبال لکتر به خوبی نشان داده می شود.
شخصیت هانیبال با اینکه یک قاتل زنجیره‌ای آدم خوار است، با این حال همیشه به زیبایی لباس می‌پوشد.
هانیبال از دیگر شخصیت‌های این لیست خودنماتر است و همیشه کت‌وشلوار و جلیقه به تن می‌کند و از رنگ‌های ساده، مشکی کلاسیک و آبی سیر دوری کرده و در عوض آن رنگ‌های متنوع و پیراهن‌های راه راه به‌تن می‌کند. پیراهن‌هایی از جنس پشم نرم به تن می‌کند که پوشیدن بعضی از آنها جسارت می‌خواهد.
کریستوفر هارگادون (Christopher Hargadon) طراح لباس سریال، نزدیک به پنجاه کت‌وشلوار برای این شخصیت انتخاب و طراحی کرده است.
از میان لباس‌های طراحی شده برای این سریال، کریستوفر و مدز میکلسن به کت‌وشلوار خاکستری زغالی با خطوط قرمز رنگ بسیار علاقه دارند و تهیه کننده سریال نیز به دلیل علاقه فراوان، یک نمونه از این کت‌وشلوار را برای خود سفارش داده است.
  – شخصیت جون واتسن (Joan Watson)
با بازی لوسی لو (Lucy Liu)
در سریال ابتدایی Elementary
1591023921 parsnaz ir ستارگان خوش‌ لباس سریال‌های تلویزیونی خارجی
کمد لباس جون واتسون باعث حسادت تمام زنان سراسر دنیا است. ترکیب دامن‌ها و تاپ‌های چین‌دار زیبای این شخصیت منحصر به فرد است. وقتی ربکا هوفر(Rebecca Hofherr) به عنوان طراح لباس سریال انتخاب شد،
از این نکته ابراز خوشحالی کرد که شخصیت‌های داستال لباس استاندارد پلیس را به تن نمی‌کنند و او از این بابت آزادی عمل بسیاری برای انتخاب لباس دارد.
 شخصیت جون واتسن می‌تواند لباس‌های هیجان انگیز و مطابق مد روز به تن کند. هوفر می‌گوید: «در بعضی مواقع لوسی لو نیز در انتخاب و نحوه پوشش لباس با من همکاری می‌کند ، مثلا با اضافه کردن یک پیراهن سفید رنگ بر زیر پالتو یا مواردی نظیر این، از این نظر کمک فراوانی به با کلاس‌تر شدن شخصیت داستان می‌کند.»
مجموعه لباس‌های شخصیت واتسون ترکیبی از برندهایی مثل اچ اند ام (H&M) و زارا(Zara) و برندهای گران‌تری مثل آل سینتس (All Saints) است. ترکیب قیمت لباس‌های واتسون جدای از اینکه این لباس‌ها او را جذاب می‌کند، نشان می‌دهد که شخصیت واقعی است و مثل هر فرد عادی در کمد لباس خود چند تکه لباس گرانقیمت هم دارد.
 – شخصیت مارجری تایرل (Margaery Tyrell)
با بازی ناتالی دورمر(Natalie Dormer)
در سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones)
673638835 parsnaz ir ستارگان خوش‌ لباس سریال‌های تلویزیونی خارجی
با عرض پوزش از سرسی (Cersei شخصیت دیگر سریال) باید گفت که  لباس‌های مارجری تایرل همواره تحسین تماشاگران را به همراه داشته است. این شخصیت در اولین حضور خود در سریال با لباس شب خود همه نگاه‌ها را به خود خیره کرد.
لباس‌های او همگی دارای نشان‌های از طراحی مدرن هستند و بالا تنه و یقه لباس‌ها به نوعی طراحی‌های الکساندر مک کوئین(AlexanderMcQueen) را به خاطر می‌آورد.
میشل کلاپتون (Michele Clapton) طراح لباس -برنده جایزه امی (Emmy)- در جواب منتقدانی که لباس‌های شخصیت مارجری را از نظر تاریخی نابهنگام می‌دانند گفته است:
«شخصیتی با این درجه از ثروت و قدرت همیشه می‌تواند در لباس پوشیدن و نحوه پوشش خود تجربه‌های جدید کسب کند و سبک پوشش خود را مورد آزمایش قرار دهد.»
لباس عروسی مارجری با آن گلدوزی‌ها و گل‌های رز زیبا تا کنون یکی از بهترین لباس‌های طراحی شده برای این سریال بوده و هفته‌ها صرف طراحی و دوخت آن شده است.
منبع :
پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

عکس های مدلینگ بهنوش بختیاری

عکس های مدلینگ بهنوش بختیاری عکس های مدلینگ بهنوش بختیاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *