ستاره های مشهور که در ازدواج شانس نداشتند! +معرفی و عکس

ستاره های مشهور که در ازدواج شانس نداشتند! +معرفی و عکس

ستاره های مشهور که در ازدواج شانس نداشتند! +معرفی و عکس

ستاره های مشهور که در ازدواج شانس نداشتند

 

خیلی از ستاره های هالیوودی بدترین انتخاب را برای ازدواج داشته اند و در ازدواج و زندگی مشترک شکست خورده اند. گاهی عشق آدم را را کور و کر می کند و اجازه نمی دهد انسان به درستی تصمیم بگیرد.

سلبریتی هایی که در ازدواج شانس نداشتند و جدا شدند

عشق چشم بسیاری از ستاره های هالیوود را بست و موجب شد تن به ازدواج هایی دهند که از ریشه اشتباه بود. اگر می خواهید بدانید کدامیک از ستاره های هالیوود در تصمیم گیری برای زندگی مشترک شان به اشتباه رفته اند، با ما همراه باشید.

 

ساندرا بولاک
ساندرا بولاک طرفداران زیاد دارد اما زمانی که از میان تمام آنها به جسی جیمز پاسخ مثبت داد، همه را متعجب کرد. پس از گذشت سالها، حال او اعتراف می کند که از بی وفایی شوهر سابقش، جسی جیمز، فوق العاده غافلگیر شد. ستاره فیلم «گرانش»، که پسری به نام لوئی دارد، اعتراف می کند که مدت زیادی طول کشید تا خیانت های متعدد شوهرش را فراموش کند. ازدواج آنها دو سال پس از آنکه خبر خیانت او با چندین زن فاش شد، پایان یافت.

 

ساندرا بولاک در مصاحبه با روزنامه بریتانیایی می گوید: «روی زمین نشسته بودم و قلبم شکسته بود. نمی توانستم روی پاهایم بایستم. فقط همه چیز را به دست زمان سپردم. وقتی وسط این ماجرا هستید فکر می کنید که زمان نمی گذرد، ولی می گذرد. من از آنچه حالا دارم، خوشحالم. یک فرزند زیبا، دوستان و خانواده ای که دوستشان دارم.»
ساندرا بولاک
پل مک کارتنی
ازدواج پل مک‌کارتنی با همسرش هیتر میلز به نظر عاشقانه می آمد اما با جدایی شان گویی پرده ها کنار رفت و همه چیز بر ملا شد. آنها کمتر از ۶ سال با هم زندگی کردند و در نهایت در سال ۲۰۰۸ از یکدیگر جدا شدند.قبل از آنکه هیتر میلز با پل مک‌کارتنی ازدواج کند، یک مانکن نیمه معروف در بریتانیا بود. اگر چه پل مک‌کارتنی در طول ازدواجش با هیتر میلز،

 

او را ستایش می کرد اما جدایی آنها ثابت کرد که هدف ازدواج هیتر میلز چیز دیگری جز عشق و علاقه بود. زمانی که آنها پس از ۴ سال از هم جدا شدند، او اعتراف کرد که از وضعیت مالی خود راضی نبود. او پس از طلاق، تقاضای ۲۵۰ میلیون دلار کرد و زندگی اش از این رو به آن رو شد.
پل مک کارتنی
ماریا کری
ازدواج اول ماریا کری با تامی موتولا، ازدواجی ناموفق بود، از این رو که تامی از مرد سالاری لذت می برد. او حتی به ماریا کری اجازه نمی داد که به تنهایی از خانه بیرون رود. هر زمان هم که می خواست برای کاری از خارج خارج شود، نیروهای امنیتی خود را به دنبالش می فرستاد تا او را کنترل کنند.

 

بادیگاردهای او ۲۴ ساعته ماریا را حتی تا پشت در حمام هم، دنبال می کردند. در واقع او به ماریا دستور می داد که کی بشیند، کی بلند شود یا که چه کاری انجام دهد. اگر چه تامی موتولا این اتهامات را نپذیرفت و در مصاحبه ای بیان کرد: «این ازدواج کاملا اشتباه بود و من واقعا برای تمام دردهایی که خودم و کودکانم از این رابطه کشیدند، متاسفم.»
ستاره های مشهور که در ازدواج شانس نداشتند

جنیفر لوپز
جنیفر لوپز در سال ۱۹۹۷ با اوجانی نوا ازدواج کرد. اولین دیدار این دو زمانی صورت گرفت که نوا بعنوان یک گارسون در یک رستورانی در میامی کار می کرد. در ابتدا اینطور به نظر می رسید که نوا مرد ایده آلی است اما واقعیت چیز دیگری بود. اگر چه او اعتراف کرد که مقصر طلاق آنها جنیفر است زیرا که او کارش و شهرت اش را به زندگی مشترک اش ترجیح داده اما آزار و اذیت های او پس از جدایی شان آغاز شد.

 

زندگی مشترک آنها در ژانویه ۱۹۹۸ به اتمام رسید اما جنیفر نوا را به عنوان مدیر رستوران خود استخدام کرد که البته مدت زیادی به طول نیانجامید و نوا در اکتبر ۲۰۰۲ اخراج شد. پس از آن، نوا از جنیفر به دادگاه شکایت کرد و در سال ۲۰۰۶ نیز قصد داشت کتابی از جزئیات زندگی مشترک شان را چاپ و منتشر کند که جنیفر مانع شد.
جنیفر لوپز
رابرت کارداشیان
کریس جنر، همسر رابرت کارداشیان بود که دلش را شکست. حتی یکی از فرزندان او به نام کلویی کارداشیان در مصاحبه ای در مورد رابطه پدر و کادرش گفت: «من به چشم های خودم دیدم که مادرم چگونه پدرم را نابود کرد. من پشیمانی مادرم را هم دیدم.» بعدها کریس جنر اعتراف کرد که بزرگ ترین پشیمانی اش، خیانت به رابرت بوده است. او حتی با عشق قبلی اش، تاد واترمن، نیز در ارتباط بوده که برای رابرت کارداشیان گران تمام شد.

رابرت کارداشیان
کیم کارداشیان
در سال ۲۰۰۰ ، کیم کارداشیان با دیمون توماس، زمانی که تنها ۱۹ سال داشت، ازدواج کرد. اما ازدواج شان خیلی به طول نیانجامید و آنها در سال ۲۰۰۴ از یکدیگر جدا شدند. کیم در مورد این رابطه می گوید: «او ارتباط من را با دوستان و خانواده ام قطع کرده بود. او من را وادار کرد تا از دانشگاه انصرف بدم. با این اوصاف خشونت آمیزترین رفتارها را با من داشت.

 

او مرا به دیوار می کوبید، موهایم را می کشید و به صورتم مشت می زد. او همچنین به من اصرار می کرد که صورتم را جراحی پلاستیک کنم تا زیباتر شوم.» البته دیمون توماس این اعترافات را نپذیرفت و ادعا کرد: «کیم تنها به دنبال پول است. او با همسر قبلی جنیفر لوپز، کریس جود، نیز در ارتباط بود که برای من حکم خیانت را دارد.»
کیم کارداشیان
بتنی فرانکل
جدایی بتنی فرانکل از همسرش، جیسن هوپی، بیش از ازدواج شان به طول انجامید. آنها در سال ۲۰۱۰ با هم ازدواج کرده و در سال ۲۰۱۲ از یکدیگر جدا شدند. طبق گفته بتنی فرانکل، جیسن هوپی پس از طلاق شروع به آزار و اذیت او کرد. به عنوان مثال در سال ۲۰۱۶ صدها نامه خطاب به فرانکل ارسال کرد طوری که او مجبور شد

 

از وکیل اش در خواست کمک کند. او حتی در سال ۲۰۱۷ نیز به جرم برداشتن فرزند فرانکیل از مدرسه ای در نیویورک، دستگیر شد. او همچنین ۱۵۰ نامه تهدیدآمیز و پر از فحش و ناسزا برایش ارسال و او را زشت، پیر و دیوانه خطاب کرد.
بتنی فرانکل

ستاره های مشهور که در ازدواج شانس نداشتند! +معرفی و عکس

تاپ ناز

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *