زمان واریز یارانه نقدی سوخت به خانوارها و مقدار آن

زمان واریز یارانه نقدی سوخت به خانوارها و مقدار آن

زمان واریز یارانه نقدی سوخت به خانوارها و مقدار آن

یارانه
یارانه

زمان واریز یارانه نقدی سوخت به خانوارها و مقدار آن

 

زمان واریز یارانه معیشتی دی ماه ۹۸ فرارسیده و آنطور که مسئولان دولتی از جمله نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه گفته اند هر ماه یارانه حمایت معیشتی بنزین روز دهم و یارانه ۴۵ هزار تومانی روز بیستم واریز می شود. بر این اساس زمان واریز یارانه معیشتی ۱۰ دی و یارانه قبلی ۲۰ دی به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

اولین دور واریز یارانه معیشتی دولت روز دوم آذر ماه یک هفته پس از آغاز سهمیه بندی بنزین انجام شد و طی آن به حساب سرپرستان ۱۸ میلیون خانوار و حدود ۶۰ میلیون نفر یارانه واریز شد. در این دور طبق اعلام برای خانوارهای یک نفره ۵۵ هزار تومان، خانوارهای دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، خانوار سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، خانوار ۴ نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانوار پنج نفره و بیشتر ۲۰۷ هزار تومان واریز شد.

با این وجود افراد بسیاری اعتراض به یارانه معیشتی و عدم دریافت آن را اعلام کردند که دولت برای دریافت و بررسی اطلاعات آنها سامانه *۶۳۶۹# و سامانه  hemayat.mcls.gov.ir را اعلام کرد و به گفته سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی ۳ میلیون و ۷۰ هزار نفر در آن ثبت نام کرده اند و تا پایان دی ماه وضعیت نهایی آنها بررسی و اعلام خواهد شد که آیا مشمول دریافت یارانه معیشتی می شوند یا خیر؟

 

محمد باقر نوبخت پس از اعلام قیمت‌های جدید بنزین، اظهارداشت: همانطور که در سال‌های اخیر با افزایش مصرف بنزین کارشناسان اظهار می‌کردند که در صورتی که سهمیه‌بندی شود و اصلاح قیمتی صورت نگیرد، مصرف بنزین کاهش خواهد یافت، اما با توجه به اینکه دولت در ۶ سال گذشته فقط دو بار قیمت‌ها را اصلاح کرده‌ بود، عمدتا درآمدها به سازمان‌های حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی پرداخت شد.

وی افزود: این بار آقای رئیس جمهور تاکید کردند اگر قرار است قیمت‌ها اصلاح شود، همه منابع به خود مردم پرداخت شود و از این جهت در شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا تصویب شد ۱۰۰ درصد منابع حاصل از اصلاح قیمت‌ها و سهمیه‌بندی به صورت حمایت معیشتی به خانوارهای مورد نظر توزیع می‌شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه بیش از ۱۸ میلیون خانوار از این کمک معیشتی بهره‌مند می‌شوند، گفت: همه منابع حاصل از این برنامه را در حسابی با همین عنوان نزد خزانه‌داری واریز می‌شود و وزارت رفاه هم موظف شد لیست خانوارهایی که در مجموعه ۱۸ میلیون خانوار قرار می‌گیرند را آماده کند.

وی ادامه داد: سازمان برنامه و بودجه موظف شد عینا همه منابع را بین خانوارها،‌ خانوارهای یک نفره تا ۵ نفره، ۵۵ هزار تومان تا ۲۰۵ هزار تومان (برای خانوار ۵ نفره) در هر ماه پرداخت کند.

نوبخت تصریح کرد: سازمان برنامه و بودجه در ماه سه پرداخت دارد. پرداخت اول حقوق و دستمزد و پرداخت‌های عمرانی است و یک پرداخت هم یارانه نقدی است که بیست و ششم هر ماه پرداخت می‌کند و یک پرداختی هم بابت حمایت معیشتی انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: حداکثر یک هفته تا ۱۰ روز آینده همه وجوه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه درخصوص خانوارهای متقاضی دریافت یارانه،‌ اظهارداشت: وزارت رفاه موظف شد هر کسی که خودش را متقاضی دریافت یارانه می‌کند را بررسی کند و آنهایی که مشمول پرداخت می‌شود، مبنای دریافت یارانه‌ آنها از زمانی اجرای این طرح است.

بنا بر اعلام دولت، افزایش یارانه برای خانوارهای ۱ نفره ۵۵ هزار تومان، برای خانوارهای ۲ نفره ۱۰۳ هزار تومان، خانوارهای ۳ نفره ۱۳۸ هزار تومان،‌ خانوارهای ۴ نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانوارهای ۵ نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان خواهد بود.

فارس

 

زمان دقیق واریز یارانه سوخت دی ماه ۹۸

 

زمان واریز یارانه اعلام شد

اعلام زمان واریز یارانه ۹۸, زمان واریز یارانه ها, سایت اعلام واریز یارانه, ,زمان واریز یارانه بهمن ۹۸,زمان واریز یارانه دی ماه ۹۸,زمان واریز یارانه اسفند ۹۸,زمان واریز یارانه,زمان واریز یارانه آذر ۹۸,زمان واریز یارانه دی ۹۸,زمان واریز یارانه بهمن ۹۸,زمان واریز یارانه دی ماه,زمان واریز یارانه بهمن ماه,زمان واریز یارانه دی ۹۶,زمان واریز یارانه فروردین ۹۹,

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *