خانه » سرگرمی » دختری بخاطر سینه های گنده در چاه گیر کرد +تصاویر

دختری بخاطر سینه های گنده در چاه گیر کرد +تصاویر

دختری بخاطر سینه های گنده در چاه گیر کرد +تصاویر

دختری بخاطر سینه های گنده در چاه گیر کرد +تصاویر

ماجرای دختری که در چاه فاضلاب بخاطر بزرگی سینه هایش گیر کرد و این خبر دست به دست در شبکه های اجتماعی می چرخد! علت این اتفاق را در بخش زیر از سایت ناز وب دنبال کنید.

گیر کردن سینه های گنده دختر دانشجو در چاه فاضلاب ماموران آتش نشانی را وارد عملیات کرد. یک دختر دانشجو به دلیل وزن بالایی که دارد در چاه فاضلاب افتاد و در هنگام خارج شدن سینه هایش به دیواره چاه گیر کرده و مانع خروج او از چاه شد که با تلاش ماموران آتش نشانی نجات پیدا کرد.

۱۴۷۴۶۰۸۸۸۷۵۳۸-funjoo-ir

دختر دانشجو پس از افتادن موبایلش در چاه فاضلاب خودش دست به کار شد اما به علت سنگینی و وزن زیاد با مشکل مواجه شد. دختر نوجوان ۱۶ ساله اهل دوور ایالت کنت هنگامی که گوشی موبایلش در جوی فاضلاب نسبتا عمیق شهر افتاد تصمیم گرفت

دختری بخاطر سینه های گنده در چاه گیر کرد تصاویر

خود را مجهز به یک جفت چکه و حوله نماید و به هر طریقی شده انرا در بیاورد. به گزارش سایت تفریحی ناز وب به کمک مادر از چاه فاضلاب رفت پایین. هنگامی که تا گردن در فاضلاب فرو رفته بود به خاطر وزن سنگین خود نمی توانست بالا بیاید.

مادر دختر خانم “جوآن برچنو ۳۶ ساله از ترس خفه شدن دخترش سریعا به آتش نشانی زنگ می زند.مامورین به موقع بالای چاه حاضر می شوند و دختر را نجات می دهند. دختر دانشجو “الا آن برچینو می گوید

دختری بخاطر سینه های گنده در چاه گیر کرد تصاویر

همه چیز به ارامی داشت تمام می شد. من می توانستم بالا بیایم. نیاز به کمک نبود. فقط مادرم یک خورده دستپاچه شد و فورا به امداد و نجات زنگ زد. به گزارش ناز وب هنگامی که من بالا امدم از خجالت یک راست به سمت خانه به راه افتادم و خودم را انداختم در حمام. وی می افزاید با گوشی موبایلم صحبت می کردم هنگامی که می خواستم انرا در جیبم بگذارم از دستم لیز خورد و افتاد تو چاه فاضلاب.

مادر دختر می گوید چاه فاضلاب نزدیک خانه بود.هنگامی که من شتابان به سمت خانه رفتم تا به امداد و نجات زنگ بزنم هنگامی که برگشتم و دیدم دخترم به سمت خانه می اید از خنده روده بر شده بودم.

دختری بخاطر سینه های گنده در چاه گیر کرد تصاویردختری بخاطر سینه های گنده در چاه گیر کرد تصاویردختری بخاطر سینه های گنده در چاه گیر کرد تصاویر

 

دختری بخاطر سینه های گنده در چاه گیر کرد +تصاویر

منبع: ناز وب

دختری بخاطر سینه های گنده در چاه گیر کرد +تصاویر,فان جو,اخرین پست مرتبط

معرفی خودرو جدید دنا پلاس اتوماتیک

معرفی خودرو جدید دنا پلاس اتوماتیک

معرفی خودرو جدید دنا پلاس اتوماتیک معرفی خودرو جدید دنا پلاس اتوماتیک   همانطور که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *