داستان و بازیگران سریال کره ای افسانه خورشید و ماه

داستان و بازیگران سریال کره ای افسانه خورشید و ماه

داستان و بازیگران سریال کره ای افسانه خورشید و ماه

The-Moon-Embracing-The-Sun_Funjoo-IR

ماه در آغوش خورشید که همچنین با نام افسانه خورشید و ماه شناخته می‌شود مجموعه تلویزیونی محصول سال ۲۰۱۲ کره جنوبی است. با بازی کیم سو هیون , هان گا این، جونگ ایل وو و کیم مین سئو در ۲۰ قسمت از چهارم ژانویه تا ۱۵ مارس ۲۰۱۲ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه‌ها از شبکه‌ام بی سی کره پخش شده است. این مجموعه برنده جایزه بهترین درام و بهترین بازیگر نقش اول مرد (کیم سو هیون) در رده‌های تلویزیونی در چهل وهشتمین جایزه هنری پاکسانگ شد، و جوایز متعدد در سال ۲۰۱۲ از جمله در جوایز مجموعه‌های تلویزیونی ام بی سی، برنده بهترین درام سال شد و از ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ از شبکه ۳ ایران شروع به پخش کرد.

این سریال کره‌ای داستان یک پادشاه و خانواده‌اش را دربرمی‌گیرد که برای حفظ امپراتوری تلاش می‌کنند و مضمون آن هم به احقاق حق و عدم تغییر سرنوشت ازلی انسان‌ها برمی‌گردد.این سریال به کارگردانی کیم دو هون و لی سونگ جونس ساخته می‌شود و بازیگرانی چون کیم سو هوآن، هان گا این، جونگ وو، کیم مین سئو و کیم یو جونگ در آن نقش آفرینی می‌کنند. امپراتور پدر می‌خواهد برای لی هون ولیعهد خود همسر انتخاب کند. او با ۲ گزینه مصاحبه می‌کند؛ ولیعهد لی هون، عاشق دختری به نام یئون وو می‌شود که دوست خواهرش، شاهزاده است. وی از پدرش می‌خواهد که آنها را به ازدواج هم در اورد. یئون وو که دختری اشرافی زاده هست همسر ولیعهد می‌شود و همه از هوش و درایت او تعجب می‌کنند. ملکه مادر و دیگر وزیرها که از انتخاب او برای همسری ولیعهد ناراضی هستند برای او تله‌ای می‌گذارند که وول محکوم به مرگ می‌شود.

شخصیتها

  • کیم سو هیون در نقش شاهزاده لی هون
  • یئو جین سو در نقش ۱۵ سالگی شاهزاده لی هون
  • هان گا این در نقش وول
  • کیم یو جونگ در نقش ۱۳ سالگی وول
  • جونگ ایل وو در نقش شاهزاده یانگ میونگ
  • لی مین هو در نقش جوانی شاهزاده یانگ میونگ
  • کیم مین سئو در نقش یون بو کیونگ
  • کیم سهیون در نقش جوانی یون بو کیونگ

صداپیشگان

مدیریت دوبلاژ سریال افسانه خورشید و ماه به عهدهٔ زهره شکوفنده بوده است.

نقش صداپیشه
لی هون سعید شیخ‌زاده
یئون وو رزیتا یاراحمدی
بوگی یونگ پانته آ رهنمون
ملکه این دوک مینو غزنوی
امپراتور پدر امیر منوچهری
ملکه مادر شراره حضرتی
وزیر همت مومی وند
مادر یئون وو فریبا رمضان پور

 

سریال کره ای افسانه خورشید و ماه , عکسهای سریال افسانه خورشید و ماه , بازیگران سریال کره ای افسانه خورشید و ماه , داستان سریال افسانه خورشید و ماه , بازیگر نقش،سریال کره ای افسانه خورشید و ماه,عکسهای سریال افسانه خورشید و ماه,بازیگران سریال کره ای افسانه خورشید و ماه,داستان سریال افسانه خورشید و ماه,بازیگر نقش اصلی افسانه خورشید و ماه,دانلود سریال افسانه خورشید و ماه,قسمت اول افسانه خورشید و ماه,خلاصه داستان افسانه خورشید و ماه,,سریال افسانه خورشید و ماه,عکس سریال ها

منبع:فان جو،

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

قسمت آخر سریال پرنده خوش اقبال Erkenci Kuş پرنده سحر خیز

قسمت آخر سریال پرنده خوش اقبال Erkenci Kuş پرنده سحر خیز قسمت آخر سریال پرنده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *