بنیامین از علت پنهان ماندن ازدواجش گفت!

بنیامین از علت پنهان ماندن ازدواجش گفت!

بنیامین از علت پنهان ماندن ازدواجش گفت!

Benyamin_Bazia-Funjoo-ir

برنامه‌ی “بعضیا” به تهیه کنندگی و اجرای علی ضیا در حالی روی آنتن رفت که این مجری بعد از سلام به بینندگانش گفت: هفته‌ی گذشته در سوگ انوشیروان ارجمند بودیم و این هفته صدای تهران مرتضی احمدی را از دست دادیم؛ امیدوارم زمستان خوب و شادی را داشته باشیم.
سپس علی ضیا وارد گفتگو با بنیامین بهادری خواننده‌ی پاپ کشورمان شد.
*مرتضی احمدی در زندگی من یک استاد بزرگ بود
بنیامین بهادری پس از تبریک شب یلدا و عرض تسلیت به خانواده‌ی احمدی گفت: در گذشت هنرمند درجه یک رادیو و تلویزیون را به جامعه‌ی هنری تسلیت می‌گویم. همه ی ما از دوران کودکی با صدای ایشان آشنا بودیم و بعضی از شعر های این بزرگوار در حافظه‌ی ما نقش بسته است.
وی در ادامه افزود: ۵ سال پیش در خانه‌ی استاد بزرگ حمید جبلی بودم و ایشان چند کاست از استاد احمدی گداشتند و گفتند آقای احمدی از هنرمندان بزرگ کشور هستند و من از آنجا به بزرگی آقای احمدی پی بردم.
بهادری عنوان کرد: امیدوارم در یک دوره دیگر خداوند کسی را از ما نگیرد و همیشه شاهد شادی و دور هم بودن خانواده ها باشیم.
*هدفم در زندگی از اول موثر بودن در جامعه بود
این خواننده‌ی پاپ کشور در خصوص دوران کودکی‌اش اظهار داشت: من در یک خانواده‌ی سنتی و مذهبی بزرگ شدم و ۱ خواهر و ۳ برادر دارم.
وی ادامه داد: همه‌ی ما در دو اتاق ۹ و ۱۲ متری زندگی می‌کردیم اما زمان ۷ سالگی‌ام با ساخته شدن طبقه دوم خانه‌مان صاحب ۵ اتاق شدیم و هرگز در زندگی‌ام دیگر آن صفا و صمیمیت آن روزها تکرار نشد.
بهادری با اشاره به علاقه ی فراوانش به شعر از دوران کودکی گفت: از همان ابتدای زندگی هدفم موثر بودن در جامعه بود؛ شعر و ادبیات از دوران کودکی همراه من بود و از ۱۶ سالگی شعر می‌گفتم، جالب است بدانید در ۱۸ سالگی رتبه‌ی چهارم بهترین شاعر زیر ۳۰ سال را کسب کردم و از دوران دبستان در گروه های سرود بودم.
وی افزود: در ۱۷ سالگی برای اولین بار ساز دست گرفتم و ملودی قطعه “تنگ غروب” برگرفته که شده از شعر “فلفلی و کاکولی” بود، را در دوران کودکی و زمانی که پایم شکسته بود ساختم.
*بسیار علاقه‌مند به کار در فضاهای مذهبی هستم
خواننده‌ی قطعه دنیا “دیگه مثل تو نداره” بیان کرد: سابقه‌ی خواندن نوحه، قرآن ترانه و هر چیزی که مربوط به این حیطه می‌شود را دارم و بسیار علاقه‌مند به کار در فضاهای مذهبی هستم و فرید ترانه سرایم مرثیه‌های بسیار زیبایی را سروده که مداحان از آنها اقتباس کرده‌اند من با تعداد زیادی از مداحان ارتباط خوبی دارم و آنها استاد و الگوی من هستند.
بهادری در خصوص نام شناسنامه اش عنوان کرد: بسیاری از مردم دنیا چند اسمه هستند و منم جزء همان ها هستم؛ اسم من در شناسنامه وحید است و هنوز تعدادی از دوستان مدرسه‌ام با این نام صدایم می‌کنند، بنیامین و وحید هیچ فرقی با هم ندارند و من به هر دو آنها علاقه دارم.
*به بنیامین گفتم در فراق نسیم یاد صبر حضرت زینب(س) بیفتد
پدر بنیامین بهادری هم در بخشی از برنامه که از قبل تهیه شده بود گفت: من ۵ فرزند دارم که هر کدام از دیگری بهتر هستند بنیامین هم از کودکی با تقوا بود و در مسجد محل قرآن می‌خواند.
وی  افزود: به همسرم گفتم بچه هامی‌توانند وارد هر حرفه‌ای به جز خلاف شوند. و خدا را شکر از دو اتاق ۹ و ۱۲ متری توانستیم فرزندان خوبی تحویل جامعه دهیم.
بهادری عنوان کرد: یک روز بنیامین به خانه آمد و ما را به رفتن به خواستگاری دعوت کرد به او گفتم آیا قضیه تمام شده است؟گفت نه نظر شما هم برای من مهم است؛ ما به خواستگاری رفتیم و با دیدن نسیم و خانواده‌ی خوبش آنها را پسندیدیم. بی ریایی و تغییر ناپذیری نسیم برایم بسیار جذاب بود و با از دست دادنش به بنیامین گفتم هنگام ناراحتی یاد حضرت زینب را زیاد به یاد بیاور.
وی در پایان اظهار داشت: آرزوی شادی و سلامتی برای بنیامین و بارانا دارم
بنابر این گزارش پس از پخش گفتگو با پدر بنیامین بهادری، وی گفت: اولین آلبوم من قبل از نوروز ۸۵ بیرون آمد و مادرم بعد از شش ماه گفت می خواهم صدایت را بشنوم. من هم کاست‌هایی برای او تهیه کردم و به مسافرت رفتم بعد از ۱۵ روز دیدم مادرم هنوز آنها را نشنیده و پس از هفت ماه مادرم برای اولین بار آهنگ‌های من را شنید.
بهادری ادامه داد: اصولا در خانواده‌ی ما فقط با کار خلاف مخالفت می‌شد و پدر و مادرم کاری با علاقه‌مندی های بچه‌ها نداشتند.
*هیچ گاه قصد انتشار قطعه‌ی بدون مجوز را نداشتم
بنیامین بهادری در خصوص تحصیلاتش گفت: به دلیل نمره‌ی زیاد چشمانم و معافیت از سربازی تصمیم گرفتم از تحصیلات دانشگاهی انصراف دهم و آخرین مدرک تحصیلی‌ام دیپلم باشد؛ رئیس دانشگاه‌مان هم به خوبی این موضوع را پذیرفت.
وی افزود: هیچ گاه تصمیم نداشتم قطعه‌ای را بدون مجوز منتشر کنم سال ۸۴ تهیه کنندگان زیادی برای سرمایه گزاری روی کار های من می‌آمدند و همه‌ی قطعه‌هایم از جمله “دنیا دیگه مثل تو نداره” را می‌شنیدند اما حاظر به همکاری نمی‌شدند و دو عامل توجه نکردن من به پوشیده ماندن کارها و دزدیده شدن  اتومبیل نیما وارسته سبب شد بسیاری از قطعه‌های ما در مهر ماه ۸۴ لو برود اما با این حل قطعه‌ی “دنیا دیگه مثل تو نداره” تا سال ۸۶ رکورد ۱۱میلیون بار دانلود را زد. به نظر من همه‌ی انسان های روی کره‌ی زمین می‌توانند خواننده شوند و دیگر داشتن صدای ۶ دنگ لازمه‌ی این کار نیست.
*هرگز ممنوع الکار نشدم
بنیامیندر خصوص  انتشار آلبوم ۸۵ اظهار داشت: امروزه مردم با فضای مینیمال آشنایی دارند اما در سال ۸۵ این فضا حاکم نبود. قطعه‌ی “ساعت دیوار” برای افرادی که بیش از دیگران فکر می‌کنند ساخته شده بود اما برخی منتقدان هم از آن بدون اطلاع نقد کردند و آن را به سخره گرفتند.
وی در ادامه افزود: وقتی یک چهره می‌درخشد فضای کنترلی روی آن حاکم می‌شود و در سال ۸۵ این اتفاق برای من افتاد. من ۴ سال نتوانستم کنسرت بگذارم و یکسری گفتند توانایی اجرای زنده ندارد‌؛ من هیچ مو قع ممنوع الکار نشدم و خوشبختانه امروز که جلوی شما نشسته‌ام با وجود تمام اتفاقات بد و خوب حالم خوب است.
*ترانه های فرید احمدی فراتر از حد تصور است
بهادری گفت: من تا به امروز به جز ترانه‌های فرید احمدی چیز دیگری نخوانده ام زیرا ترانه‌های او خارج از حد تصور است؛ من خودم شاعر هستم اما خودم را در مقابل فرید هیچ می‌بینم.
وی ادامه داد: آلبوم ۸۸ به دلیل برخی از سخنان منتقدان محجور ماند اما قطعاتی از آن به خوبی شنیده شد؛ آلبوم ۸۲ فضایی کاملا مذهبی داشت و قرار بود ۸ خواننده آلبوم “ماه مهربون” را بخوانند که در سال ۸۲ از ارشاد مجوز نگرفتیم اما بعد از شنیده شدن آلبوم ۸۵ قطعات آلبوم “ماه مهربون” با صدای خودم منتشر شد و من خدا را به دلیل این اتفاق و این که توانستم کاری باب میل خود بسازم شکر کردم
بهادری عندان کرد: در سالهای ۹۱ و ۹۳ هم قطعه‌های مذهبی خواندم که قطعه “گل یاس” با اقتباس از یک بیتی که امام علی پس از شهادت حضرت زهرا سروده‌اند و هم معنای “دنیا دیگه مثل تو نداره” است، ساخته شد.
*قرار بود قضیه ی ازدواجم با نسیم را در قالب پوستر البوم ۹۳ عنوان کنم
بنیامین بهادری گفت: دوست ندارم دیگر در مورد حادثه‌ی سال گذشته صحبت و مردم را بیش از این وارد فضای غم انگیز کنم، فقط می‌توانم بگویم که اتومبیل ما ۵ دور چرخ خورد و من هوشیار بودم؛ در آن اتومبیل من و بارانا هم بودیم و این حادثه نمی‌تواند با نقشه‌ی قبلی از سوی من باشد.
وی ادامه داد: گاهی به خدا می‌گفتم ای کاش من به جای نسیم دچار این حادثه می‌شدم اما وقتی به عواقبش فکر می کنم از وضعیت الانم راضی هستم.
بنیامین در خصوص پوشیده ماندن ماجرای ازدواجش اظهار داشت: من و نسیم از سال ۷۹ با هم آشنا بودیم و سال ۸۸ با هم عقد کردیم و بارانا خیلی زود به زندگی ما آمد؛ تصمیم داشتیم با یک برنامه ریزی قبلی این اتفاق را عمومی کنیم که درست ۴ روز قبل از تولد ۱ سالگی بارانا پدر نسیم فوت شد و سال بعد هم زمانی که در جلسه‌ای که با ۲۰ انسان سرشناس داشتیم قرارشد در قالب پوستر آلبوم ۹۳ موضوع ازدواجمان را بیان کنیم که این اتفاق افتاد.
وی در ادامه افزود: هرگر فکر نمی‌کردم نسیم را در ۲۹ سالگی از دست بدهم و یک تصادف زندگی مرا دگرگون کرد. نسیم آمدن و رفتنش موهبت بود چه اشکالی دارد تمام سرمایه‌ی یک فرد همسرش باشد؟ ورود و خروج نسیم به زندگی من برکت و خیر به همراه داشت و این همان معنای حقیقی عشق است.
*بارانا خاطره‌ی نسیم را برایم زنده می‌کند
اکرم دلشاد مادر نسیم حشمتی در کلیپی که از قبل تهیه شده بود و در این برنامه  گفت: بارانا در گذشته من را اکی جون صدا می‌کرد اماچند وقتی است که نام مامان بر من نهاده است.
وی در ادامه افزود: من ۲٫۵ سال پیش همسرم را همچون نسیم ناگهانی از دست دادم و با رفتن به بیمارستان و دیدن اقوام در آنجا در روز تصادف کاملا بی هوش شدم. گاهی هنگام کار کردن بارانا فکر می‌کنم نسیم در کنار من است و همیشه هوای بارانا را دارم و بعضی از حرف‌های بارانا برایم باور نکردنی است.
دلشاد عنوان کرد: بنیامین انسان قوی و با تقوایی است و امیدوارم خداوند به آن آرامش دهد. صدای او غم عجیبی دارد که بعد از مرگ نسیم معنای بسیاری از ترانه‌های بنیامین ملموس تر شده است.
وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم خانواده ها در کنار هم شاد و خوشحال باشند.
*هدف موسیقی پاپ ابراز احساسات افراد به یکدیگر است
خواننده‌‌ی قطعه‌ی ماه عکسل ۹۱ با بیان اینکه یک واژه‌ی  تعلیق سبب دوستی او و علی ضیا شده است گفت: من امشب با دیدن اینکه من ۱۲ قطعه برای امام حسین (ع )خوانده ام و هیچ اثری برای امام حسن (ع) ندارم پی به مظلومیت ایشان پی بردم؛ نیما وارسته هر گاه به مشکلی در کار بر می خورد امام حسن (ع) را صدا می زد و مشکلش حل می‌شد امام حسن (ع) بسیار کریم هستند و از مردم می‌خواهم که حاجاتشان را از این آقا بخواهند.
وی ادامه داد: روحیات من به فضاهای مذهبی بسیار نزدیک است و عاشق کار کردن در این فضا هستم؛ هدف موسیقی پاپ ابراز احساسات مردم به یکدیگر است و حتی یک عشق مجازی هم اگر درست سامان دهی شود می تواند انسان را به خدا برساند. در بسیاری از سخنان ائمه و پیامبران به ابراز عشق توصیه شده و حضرت علی هم دو بیتی‌ای را در فراق حضرت زهرا سروده اند.
*به زودی کنسرت‌های داخلی و خارجی زیادی را برگزار خواهم کرد
بهادری در خصوص برنامه‌ی آینده‌اش عنوان کرد: به رودی کنسرت‌های داخلی و خارجی زیادی خواهم گذاشت. اجرای زنده در شهرستان‌ها از برنامه‌های اصلی‌ام است و ۴ و ۵ بهمن ماه در در تهران کنسرت می‌گذارم.
وی در ادامه افزود: متاسفانه هنوز به استاندارد های جهانی از نظر داشتن سالن نرسیده‌ایم و مجبوریم کنسرت های خود را در چند سانس مختلف برگزار کنیم و تنها یک یا دو سالن مرغوب برای اجرا در کشور ما وجود دارد.
این خواننده عنوان کرد: در برنامه‌هایم اهست که در خارج از کشور کنسرت‌هایی را بگذارم و تاریخ چند عدد از آنها نیز مشخص شده است و در تور کنسرت‌هایم در اروپا در شهرهای لندن و هامبورگ اجرا دارم.
*بارانا مهمان ویژه ی کلاه قرمزی ۹۴
بنیامین بهادری در قسمت پایانی برنامه گفت: بارانا برای آمدن به این برنامه شک داشت؛ نوروز امسال قرار بود که با او به برنامه‌ی کلاه قرمزی برویم اما به دلیل حال نامساعد من این اتفاق نیفتاد اما امسال در صورت امکان بارانا در نوروز ۹۴ حتما مهمان کلاه قرمزی خواهد شد.
وی افزود: نسیم و مادرش از ولنجک برای بارانا عروسکی که دوست داشت را خریدند که بارانا هر روز صبح با دیدن آن عروسک سراغ نسیم را می‌گیرد اما جوجوی بارانا گم شده و دختر پژمان بازغی هم در برنامه ی عموپورنگ گم شدن آن را اعلام کرد.من هم مسئولیت خود را انجام داده و به این وسیله می‌گویم هر کس جوجوی بارانا را پیدا کرده به آن برگرداند. این جوجو ویژگی‌هایی دارد که بارانا آن را به خوبی می شناسد.
در پایان برنامه از آهنگ جدید بنیامین بهادری که در وصف امام رضا (ع) است رونمایی شد.

 

بنیامین , بنیامین بهادری , بنیامین بهادری در برنامه بعضیا , برنامه بعضیا با حضور بنیامین بهادری , صحبت های بنیامین بهادری , بارانا , بارانا دختر بنیامین بهادری

منبع:فان جو،

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *