با ارزش‌ترین اموال بابک زنجانی چیست/کدام میلیارد اموال متهم نفتی راخریداری می‌کند؟

 با ارزش‌ترین اموال بابک زنجانی چیست/کدام میلیارد اموال متهم نفتی راخریداری می‌کند؟

با ارزش‌ترین اموال بابک زنجانی چیست/کدام میلیارد اموال متهم نفتی راخریداری می‌کند؟

 با ارزش‌ترین اموال بابک زنجانی چیست/کدام میلیارد اموال متهم نفتی راخریداری می‌کند؟,فانجو,بابک زنجانی , گزارش , باشگاه خبرنگاران جوان , اموال بابک زنجانی , آگهی مزایده , مزایده اموال بابک زنجانی , قوه قضاییه , متهم نفتی

 

ه گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،لیست اموال بابک زنجانی برای مزایده دوم منتشر شده است، لیستی که در آن ۳ آپارتمان با قیمت مجموع بیش از ۱۲ میلیارد تومان مشاهده می‌شود.

فهرست اموال بابک زنجانی برای مزایده دوم منتشر شده است و در این میان ۱۲ ملک او در نقاط مختلف تهران، کلاردشت و قشم به مزایده گذاشته شده است.

قیمت پایه‌ای که برای این اموال در نظر گرفته شده معادل ۱۰ هزار و ۵۴۳ میلیارد تومان می‌رسد که ارزشمندترین آنها ملک ایران زمین است که ۷۵۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

ملک ایران زمین همان ملکی است که که توسط آن بابک زنجانی شناخته شد و بعد از گودبرداری و مشکلاتی که برای اهالی ایران زمین پیش آمد، گفت که حاضر است ملک همه شاکیان را یکجا خریداری کند.

بعد از ملک ایران زمین، ملک میدان ونک او با قیمن ۱۱۰ میلیارد و ۲۵۱ میلیون تومان به حراج گذاشته شده است تا پس از سالها زمین بار کنار خیابان ولیعصر در محدوده ونک اباد شود.

ساختمان خیابان دولت نیز به قیمت ۱۹ میلیارد و ۶۳۵ میلیون تومان و ساختمان چهل کتاب در خیابان انقلاب هم به ۸۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به مزایده گذاشته شده است.

اما نکته جالب برای این جوان مجرد این است که او ۳ آپارتمان در نقاط مختلف شهر به ارزش بیش از ۱۲ میلیارد تومان داشته است. البته هنوز از سایر املاک و دارایی‌های او اطلاعی نیست و شاید تعداد آپارتمانهایش بیش از اینها باشد.

آپارتمان برج تهران با قیمت ۳ میلیارد و ۱۹۵ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان، آپارتمان خیابان فرشته با قیمت ۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان و آپارتمان ولنجک با قیمت ۵ میلیارد و ۸۸۰ میلیون تومان به حراج گذاشته شده‌اند.

در این میان ساختمان جماران با قیمت ۵۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، ویلای کلاردشت با قیمت ۳۱۵ میلیون تومان، ملک هشتگرد با قیمت ۲۱۰ میلیون تومان، مغازه‌های پاساژ سجاد شامل ۲۲ باب مغازه به ارزش ۲ میلیارد و ۲۸۵ میلیون و ۲۲۰ هزار تومان و ملک ایرتور در قشم با قیمت ۱۷ میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان به مزایده گذاشته شده‌اند.

*مزایده اول هزار و  ۴۵۲ میلیارد تومان

نخستین مزایده اموال بابک زنجانی دو سال پیش قیمت‌گذاری شده بود. ۲۷ قلم از املاک او در آن مزایده قیمت‌گذاری شده بود که بر اساس آن، ویلای پنج هزار متری در لواسان، هتل‌های بین‌المللی در قشم و کیش، یک واحد آپارتمان ۴ میلیاردی در خیابان ولیعصر، مجتمع تجاری ۲۶ هزار متری در حوالی پارک وی به ارزش ۲۶۰ میلیارد تومان و چندین خودرو از مهم‌ترین اموال بابک زنجانی در این مزایده به معرض فروش قرار داده شده بود.

همچنین مجتمع تجاری به ارزش ۱۴۰ میلیارد تومان در حوالی ونک، مجتمع مسکونی به ارزش ۶۰ میلیارد تومان در خیابان باهنر، سه هتل در جزیره کیش به ارزش ۲۳۰ میلیارد تومان و یک هتل نیمه ساخته در جزیره قشم به ارزش ۱۴۰ میلیارد تومان از دیگر اموال بابک زنجانی است که در این مزایده به معرض فروش گذاشته شده بود.

خبر اما تنها در حد آگهی مزایده بود و پس از آن آنچنان خبری در مورد پایان این مزایده نیامد. این مزایده زمستان گذشته با واکنش وکیل متهم نفتی مواجه شد و رسول کوهپایه‌زاده در مورد آن گفته بود: «قرار بر این بود که اگر بدهی‌ها از سوی موکلم پرداخت شود اموال وی مسترد شود.»

کوهپایه‌زاده با بیان اینکه تلاش زنجانی برای پرداخت بدهی‌ها به شرکت نفت ادامه دارد تصریح کرد: انتظار ما این است که تا مشخص شدن وضعیت پرداخت بدهی‌ها و صدور رای قطعی، از فروش اموال موکلم جلوگیری شود.

وکیل متهم ردیف اول پرونده نفتی افزود: اگر فروش اموال موکلم به معنی رد مال است که باید بگویم هنوز حکمی صادر نشده که رد مال صورت گیرد، بنابراین مزایده اموال زنجانی تا پیش از صدور رای نهایی معنی ندارد» این واکنش وکیل بابک زنجانی درست پس از آن بود که مسوول مطالبات وزارت نفت خبر از آغاز فروش اموال این متهم داده بود.

با ارزش‌ترین اموال بابک زنجانی چیست/کدام میلیارد اموال متهم نفتی را خریداری می‌کند؟

*مزایده ۱۰۵۴۳ میلیارد تومان

این حالا دومین مزایده اموال بابک زنجانی است. مزایده‌ای که بخشی از جنجالی‌ترین اموال او در آن قیمت‌گذاری شده است. اموالی که شاید از طریق همان‌ها اسم و رسمش به همه جا کشیده شد.

متهم نفتی همچنان به امید آزادی به قید وثیقه‌ای است که قوه قضاییه هم مبلغ آن را ۱۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرده است. حالا اموال او به فروش می‌رود تا مشخص شود که بدهی او صاف می‌شود یا نه؟

موضوعی که خیلی از مقامات دولتی پیش از این نسبت به آن ابراز ناامیدی کرده بوده و معتقد بودند که اموال بابک زنجانی جوابگوی بدهی‌های او نیست.

با این حال آگهی مزایده عمومی بخشی از اموال بابک زنجانی، متهم بزرگ نفتی شامل املاک اداری، مسکونی، تجاری، خدماتی منتشر شد. در آگهی جدید مزایده عمومی اموال بابک زنجانی به لیستی از ۱۲ دارایی به فروش گذاشته شده او اشاره شده و نحوه فروش این اموال شرح داده شده است.

بر اساس آگهی مزایده عمومی، شرکت بازرگانی توسعه پایدار آسمان کیش در نظر دارد، ملک ایران زمین، ملک خدامی، ساختمان خیابان دولت، ساختمان چهل کتاب، ساختمان جماران، آپارتمان برج تهران، مغازه‌های پاساژ سجاد، آپارتمان خیابان فرشته، آپارتمان ولنجک، ویلای کلاردشت، ملک هشترود و ملک ایرتویا را با کاربری‌های تجاری، اداری، تفریحی ورزشی و هتل، خدماتی و مسکونی به فروش برساند.

طبق اعلام شانا، متقاضیان می‌توانند جهت خرید و دریافت اسناد و شرایط مزایده، از تاریخ انتشار آگهی تا ساعت ۱۶ روز سه شنبه ۲۹ تیرماه ۹۵ به نشانی این شرکت واقع در تهران- خیابان شهید کلاهدوز- نبش اختیاریه-جنب بانک انصار- شماره ۶۹- طبقه سوم مراجعه، یا با شماره ۲۲۷۸۴۵۲۴-۰۲۱ تماس حاصل کنند؛ همچنین متقاضیان برای شرکت در مزایده باید نسبت به تحویل پاکت و فرم پیشنهاد قیمت همراه با پنج درصد مبلغ پایه مزایده برای تضمین شرکت در مزایده به صورت چک تضمین شده بانکی یا واریز نقدی تا تاریخ ۱۱مردادماه سال ۹۵ اقدام کنند؛ بازگشایی پاکت‌ها در ۱۱مردادماه سال ۹۵ انجام می‌شود.

منبع:باشگاه خبرنگاران

فان جو

با ارزش‌ترین اموال بابک زنجانی چیست/کدام میلیارد اموال متهم نفتی راخریداری می‌کند؟,فانجو,بابک زنجانی , گزارش , باشگاه خبرنگاران جوان , اموال بابک زنجانی , آگهی مزایده , مزایده اموال بابک زنجانی , قوه قضاییه , متهم نفتی

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.