بازگرداندن ایمیل ارسال شده در جیمیل

بازگرداندن ایمیل ارسال شده در جیمیل

بازگرداندن ایمیل ارسال شده در جیمیل

بازگرداندن ایمیل ارسال شده در جیمیل,امکان حذف کردن ایمیل ارسال شده,چطوری ایمیلی که ارسال کردم حذف کنم,پاک کردن ایمیل ارسال شده از اینباکس ایمیل دیگه,جیمیل

امکان بازگرداندن ایمیل ارسال‌ شده در جیمیل      . . . Gmail

.

جی‌ میل امکان بازگرداندن ایمیل ارسال‌شده (Undo Send) را به خدمات خود افزود. کاربران از این پس بعد از ارسال هر ایمیل ۵ تا ۳۰ ثانیه زمان خواهند داشت تا از ارسال آن انصراف دهند. هم‌اکنون آن را تنظیم کنید.

.

.

حذف کردن ایمیل ارسال شده اشتباهی به دیگران  در سایت

.

.

اگر شما هم از آن دسته کاربران اینترنت هستید که برایشان پیش آمده از ارسال ایمیلی فوراً پشیمان شده باشند٬ یا فراموش کرده باشند فایلی را ضمیمه کنند٬ یا به جای ارسال پاسخ به یک نفر٬ پاسخ ایمیل را به چند نفر فرستاده باشند٬ از شنیدن این خبر خوشحال خواهید شد. شرکت گوگل برای سرویس ایمیل خود (جی‌میل) امکانی در نظر گرفته است که به کاربر این امکان را می‌دهد از ۵ تا ۳۰ ثانیه زمان داشته باشد تا دستور ارسال ایمیل را پس بگیرد.

.

این امکان ابتدا در سال ۲۰۰۹ به سرویس جی‌میل افزوده شد اما از آن زمان تا کنون در بخش “Labs” در بخش تنظیمات در مرحله آزمایشی باقی مانده بود.

.

گوگل در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که امکان برگرداندن ایمیل ارسال شده (Undo Send) که پیش از این در بخش آزمایش محبوب شده بود٬ به صورت رسمی به امکانات جی‌میل افزوده شده است.

.

برای فعال کردن این امکان در نسخه وب حساب جی‌میل خود این مسیر را طی کنید:

Settings → General → Enable Undo Send

.

در این قسمت همچنین می‌توانید مدت زمانی را که طی آن امکان بازگرداندن ایمیل را خواهید داشت انتخاب کنید. این مدت زمان ۵ ٬ ۱۰ ٬ ۲۰ یا ۳۰ ثانیه می‌تواند باشد.

.

با داشتن این امکان٬ هر بار پس از ارسال یک ایمیل٬ در بالای صفحه پیغامی مشاهده می‌کنید که در صورت تمایل برای بازگرداندن ایمیل می‌توانید روی گزینه “Undo Send” کلیک کنید. اگر پیش از فشردن این گزینه روی بخشی دیگر از صفحه جی‌میل کیلیک کنید٬ دیگر این گزینه کار نخواهد کرد. بنابراین لازم است هوشیار باشید که برای بازگرداندن ایمیل ارسالی باید ظرف مهلت مقرر و بدون انجام هیچ اقدام دیگری روی گزینه “Undo Send” کلیک کنید.

.

هنوز این گزینه برای اپلیکیشن‌های گوشی‌های هوشمند طراحی نشده ولی به گزارش وب‌سایت “مشیبل”٬ گوگل اعلام کرده است در حال آماده‌سازی این امکان برای اپلیکیشن‌ها است.

.

آمارها نشان می‌دهند که ۹۰ درصد از کاربران جهان برای یافتن پاسخ پرسش‌هایشان دست به دامان گوگل می‌شوند. سرویس ایمیل گوگل با عنوان جی‌میل نیز طرفداران زیادی دارد. برای مشاهده و همچنین استفاده آزمایشی دیگر خدمات جی‌میل که هنوز حضور آن‌ها قطعی نشده‌است می‌توانید به قسمت “آزمایشگاه” (Labs) در بخش تنظیمات جی‌میل مراجعه کنید.

..

دقت کنید باید در حالت استاندار جیمیل باشه و از طریق  عکس زیر عمل کنید

Settings → General → Enable Undo Send

بازگرداندن ایمیل ارسال شده در جیمیل,امکان حذف کردن ایمیل ارسال شده,چطوری ایمیلی که ارسال کردم حذف کنم,پاک کردن ایمیل ارسال شده از اینباکس ایمیل دیگه,جیمیل

بازگرداندن ایمیل ارسال شده,, مطالب روز،بازگرداندن ایمیل ارسال شده در جیمیل,امکان حذف کردن ایمیل ارسال شده,چطوری ایمیلی که ارسال کردم حذف کنم,پاک کردن ایمیل ارسال شده از اینباکس ایمیل دیگه,جیمیل

 

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

غیرفعال کردن پیغام صفحه خوش آمدگویی در آفیس ۲۰۱۳

غیرفعال کردن پیغام صفحه خوش آمدگویی در آفیس ۲۰۱۳ غیرفعال کردن پیغام صفحه خوش آمدگویی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *