از تذکر کمبود شوهر تا مدلینگ لباس عروس /همه حاشیه‌های این روزهای ماه عکسل

از تذکر کمبود شوهر تا مدلینگ لباس عروس /همه حاشیه‌های این روزهای ماه عکسل

از تذکر کمبود شوهر تا مدلینگ لباس عروس /همه حاشیه‌های این روزهای ماه عکسل

«ماه عکسل» با اجرای احسان علیخانی اصلا با حاشیه‌هایی که اطرافش ایجاد می‌شود، معنا و مفهوم می‌یابد، چندی‌است که حاشیه‌ها از اصل این برنامه پیشی گرفته است.

شروع پخش «ماه عکسل» در ماه مبارک رمضان از سرگیری حاشیه‌های این برنامه بود؛ حاشیه‌هایی که پیش از آغاز پخش برنامه راه خود را باز کرده بود و در جریان پخش روز به روز به ابعاد آن اضافه شد تا جایی که علیخانی در یکی از شب‌های اجرای برنامه میزبان یک خانم مدل لباس عروس شد. این میهمان حاشیه‌های برنامه را وارد فاز تازه‌ای کرد.

در ادامه مروری به حاشیه‌های «ماه عکسل» صورت می‌گیرد:

–          الهام عرب مدل لباس عروس است. اینکه چطور او سر از صداوسیما و برنامه علیخانی درآورده خود سئوال برانگیز است، اما نکته قابل توجه مخاطبان روی برنامه‌های صداوسیما و حساسیت روی آن‌هاست. بعد از پایان پخش این برنامه شبکه‌های مجازی و سایت‌های خبری سرشار از اخبار و عکس‌های مربوط به این مهمان شد؛ حاشیه‌ای که شاید از برنامه‌ای مناسبتی و مرتبط با ماه مبارک رمضان دور از انتظار بود.

–          حاشیه دیگر این برنامه زمانی شکل گرفت که علیخانی نگرانی خود را از همسریابی دختران مجرد مطرح کرد. او در یکی از برنامه‌هایش درباره دختران مجرد صحبت کرد و به آنها گوشزد کرد که به دلیل کمبود شوهر به خواستگاران خود جواب مثبت دهند. این سخنان پیام‌های اعتراض‌آمیز متعددی را برای این برنامه به همراه داشت تا جایی که علیخانی مجبور شد توضیحاتی را در مورد این توصیه خود مطرح کند.

–          ماجرای دستمزد احسان علیخانی، اسپانسر برنامه، تناسب دستمزد تهیه‌کننده برنامه از دیگر حواشی «ماه عکسل» بود. براساس گزارش‌های منتشر شده، میزان پرداختی سازمان صدا و سیما به تهیه‌کننده در برنامه‌های مشارکتی عظیم و با بیننده بالا در بهترین حالت به دقیقه‌ای ۵٠ هزار تومان می‌رسد، که این رقم در مورد برنامه‌های مناسبتی و ویژه برنامه‌ها به دقیقه ای ١٠٠ هزار تومان برای یک دقیقه می‌رسد، یعنی در کل ماه مبارک رمضان ٢۵٠ میلیون تومان. خبرهایی که از گوشه و کنار شنیده می‌شود حکایت از درآمد یک میلیارد و دویست میلیون تومانی دارد. اخباری که واکنش علیخانی به انتشار آن چنین بود: «غیرمنصفانه انگشت اتهام را به سمت تیم سازنده ماه عکسل نشانه گرفته‌اند و از هرگونه تهمت، توهین و افترا فروگذار نکرده‌اند.»

–          دغدغه علیخانی برای یادآوری اینکه ازدواج برای دختران کار دشواری شده، در برنامه‌های مختلف او نمایان شد و هر بار واکنش‌های متعددی به همراه داشت. او در یکی از قسمت‌های برنامه میزبان جوانانی بود که از کودکی بی‌سرپرست بزرگ شده بود و در فضای بهزیستی پرورش یافته بود. او در برنامه «ماه عکسل» ابراز علاقه می‌کند که مایل با دختری که بوده و توسط بهزیستی سرپرستی شدند و امروز به سن ازدواج رسیده اند. یکی از پسرهایی که مهمان برنامه بود اظهار کرد که موقعیتی مشابه خود دارد ازدواج کند. احسان علیخانی در جریان برنامه تصمیم می‌گیرد با دختر تماس بگیرد و جواب بله را بگیرد، او در مقابل تردید دختر پای تلفن باز هم حرف قبلی خود را تکرار کرد که شوهر نیست.

–          شباهت دکور برنامه علیخانی به دکور یکی از کنسرت‌های مدونا از دیگر حواشی برنامه علیخانی است.

برنامه علیخانی همچنان بر مدار حواشی می‌چرخد و به نظر می‌رسد این مسیر چندان دور از انتظار سازندگان برنامه نیست.

خبر آنلاین

 

 

دکور برنامه علیخانی , احسان علیخانی  , برنامه احسان علیخانی  , حواشی برنامه احسان علیخانی  , ماه عکسل , مدلینگ عروس

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *