اختلاس میلیاردی فرزند محمدباقر قالیباف بنام الباس قالیبافت

اختلاس میلیاردی فرزند محمدباقر قالیباف بنام الباس قالیبافت

اختلاس میلیاردی فرزند محمدباقر قالیباف بنام الباس قالیبافت

ekhtelas-eliyas-photokade

فرزند قالیباف : من اختلاس نکردم      . . . Eliyas Ghalibaft

.

.

توضیحات الیاس قالیبافت در مور دشایعه اختلاس

الیاس قالیباف، فرزند شهردار تهران، محمدباقر قالیباف، با انتشار یادداشتی گفته است که او نه دزد است نه اختلاس کرده و نه برای فرار از دادگاه و محکمه کشور را ترک کرده است.
 .
فرزند شهردار تهران تصریح کرده است که این سخن را در واکنش به برخی اخبار و شایعات در مورد دست داشتن اش در پرونده های مختلف فساد مالی به ویژه در شهرداری تهران ایراد کرده است. در این یادداشت که به گفته نویسنده اش به احترام هموطنان ایرانی و خطاب به آنان نوشته شده است، الیاس قالیباف گفته است : “من الیاس قالیباف زندگی اعیانی ندارم. نه خارج از کشورم و نه زندان. نه دزدی کرده ام نه اختلاس.”
 .
در هفته های گذشته برخی منابع خبری فاش کردند که فرمانده پیشین نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، سردار اسماعیل احمدی مقدم، و الیاس قالیباف، فرزند شهردار تهران، به اتهام اختلاس و فساد مالی تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اند.
به گفته همین منابع، فرزند شهردار تهران برای مدتی به امارات متحد عربی سفر کرده بود و فرمانده پیشین نیروی انتظامی مبالغ حاصل از فروش یک محموله نفتی را به حساب های بانکی اطرافیانش در دبی واریز کرده که به همین دلیل دستگیر و زندانی شده و تحت بازجویی نیز قرار گرفته است.

.

متن انتشار یافته توسط الیاس قالیباف :

.

من هرگز به نوشتن این متن راضی نبودم اما دیگر نیست کسی از دوستان و اطرافیانم که از من نخواسته باشد مطلبی بنویسم و یا توصیه نکرده باشد که سکوت جایز نیست. اما به همین عزیزان و دلسوزان هم عرض کردم، شما که خوب میدانید متن پیام سراسر کذب علیه من و خانواده ام با چه هدفی نوشته شده و نشر داده می شود. آخر من چه چیزی را باید بنویسم؟
.
چه چیزی را باید توضیح بدهم؟ بنویسم که دزد نیستم؟ بنویسم که آقا یا خانم محترم، میدانی رقم هشت هزار میلیارد تومان یعنی چه؟! بنویسم که هیچگاه تا کنون احضار و بازداشت نشده ام؟ بنویسم که فرار نکرده ام؟ بنویسم که لندن نیستم؟ بنویسم که جزیره نخریده ام؟ ! یا حتى همین عکس هم من نیستم؟!کسانی که این شایعات را منتشر می کنند که با توضیح من از کرده خود پشیمان نمی شوند آنها ماموریتی فراتر از الیاس قالیباف دارند و امروز من هدف آنها هستم و فردا داستان چیز دیگری است چرا که خواب زده بیدار نمی شود .
.
اما تنها یک عامل بنده را قانع کرد که حتی همین چند خط را بنویسم و آن هم ذهن حقیقت جوی هم وطنانی بود که نه از بودجه شهرداری خبر دارند نه از جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام، سرشان به زندگی خودشان گرم است و شبانه روز برای یک لقمه نان حلال تلاش می کنند و حالا به چنین پیامی هم بر می خورند، من به احترام آنها توضیح میدهم. هم وطن عزیز! من الیاس قالیباف، دانشجوی رشته مدیریت فرهنگی هستم که در یک مجتمع آموزشی فعالیت می کنم.
.
زندگی اعیانی ندارم. نه خارج از کشورم و نه زندان. نه دزدی کرده ام نه اختلاس. من یقین دارم که افراد بسیاری نادانسته این شایعه سراسر کذب را در گروه های مختلف منتشر کرده اند و امیدوارم این درخواست جسارت نباشد که از آنها تقاضا کنم که به همان میزان برای انتشار این متن توضیحی بنده نیز وقت و انرژی بگذارند. خدا همه ما را مورد رحمت و مغفرت خود قرار دهد.
.

.

.

فرزند قالیبافت : من اختلاس نکردم,ختلاس میلیاردی فرزند محمدباقر قالیباف شایعه یا واقعیت,اختلاس میلیاردی الیاس قالیباف ,اختلاس و فرار فرزند محمدباقر قالیباف,عکس الیاس قالیباف بعد از اختلاس,اختلاس میلیاردی فرزند محمدباقر قالیباف بنام الباس قالیبافت

منبع:فان جو،فتوکده

اختلاس میلیاردی فرزند محمدباقر قالیباف,, مطالب روز

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *