آمار جالب بیکاری در کشور!

آمار جالب بیکاری در کشور!

آمار جالب بیکاری در کشور!

 

هر ۵ دقیقه یک نفر به جمعیت بیکار کشور افزوده می شود.

دکتر علی ربیعی امروز در جلسه شورای اداری استان گیلان، گفت: در زمان جنگ رزمندگان همرزمانشان را هول می دادند تا تیر به جان خودشان بخورد و امیدواریم امروز کسی دیگری را هول ندهد تا خودش را بالا بکشد.

وی با اشاره به موفقیت‌های دولت در توافق وین، اضافه کرد: مهمترین دستاورد این توافق برگرداندن پرستیژ سیاسی کشورمان بود.

ربیعی با اشاره به اینکه بزرگترین مخالف و نگران ایجاد توافق، رژیم صهیونسیتی است، ادامه داد: خوشحالیم که این رژیم غاصب یک بار دیگر از ما عصبانی باشد.

وزیر کار و رفاه اجتماعی در ادامه این جلسه خاطر نشان کرد: انتظار فزاینده آفت این موفقیت توافق است و البته که گشایش‌ها در پیش رو داریم اما انتظارات فزاینده شیرینی موفقیت را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

وی با اشاره به پیام‌های متعددی که از سوی برخی از کشورها برای شریک تجاری شدن به جمهوری اسلامی ایران داده می شود، تصریح کرد: این نتایجی است که ما را به تحقق اه اقتصادی دولت تدبیر و امید نزدیک می کند.

ربیعی تاکید کرد: سیاست صدقه ای سیاست رفاهی نیست و دولت یازدهم بنا ندارد که در یک جیب مردم یارانه بریزد و با تورم دوباره آن پول را از جیب دیگر بیرون بکشد. ایجاد اشتغال به مردم کمک می کند، نه پول های ناچیزی که به حساب مردم ریخته می شود.

وزیرکار و رفاه اجتماعی از تحت پوشش قرار گرفتن بیمه سلامت ۱۰ میلیون نفر در کشور خبر داد وگفت: غالب این جمعیت حاشیه نشین و کم درآمد هستند. بهبود وضعیت دفترچه های سلامت و بهتر شدن وضعیت اوراق بهاددار روندی است که دولت پیشرفت آن را متوقف نخواهد کرد.

وی گفت: هر پنج دقیقه یک نفر به جمعیت بیکار کشور افزوده می شود و باید هر سال برای ۸۰۰ هزار نفر شغل ایجاد کرد و این آمار یعنی از همه ظرفیت ها و توان باید به نحو احسن استفاده کرد.

اخبار بازار کار, بازار کار, سایت استخدام, سایت شغل یابی,

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

کشف حجاب الهام عرب مانکن ایرانی مهمان برنامه ماه عسل

کشف حجاب الهام عرب مانکن ایرانی مهمان برنامه ماه عسل کشف حجاب الهام عرب مانکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *