خانه » سرگرمی » آشنایی با پردرآمدترین ستاره های کشتی کج WWE از راک تا جان سینا

آشنایی با پردرآمدترین ستاره های کشتی کج WWE از راک تا جان سینا

آشنایی با پردرآمدترین ستاره های کشتی کج WWE از راک تا جان سینا

آشنایی با پردرآمدترین ستاره های کشتی کج WWE از راک تا جان سینا

کشتی کج یا همان مسابقات WWE دارای طرفداران زیادی در سراسر دنیا و حتی ایران است. این ورزش به دلیل ماهیت خشنی که دارد بسیار سرگرم کننده و جالب است. در این مطلب شما را با پردرآمدترین ورزشکاران مسابقات دبلیو دبلیو ای آشنا می کنیم.

پولدارترین ستاره های کشتی کج

پولدارترین ستاره های کشتی کج

در حال حاضر WWE بزرگترین و محبوب ترین مسابقات کشتی در آمریکا و کل دنیا محسوب می شود و کشتی گیران مشهور و پردرآمدی در کل دنیا دارد. هر ساله بیش از ۳۰۰ دور مسابقه کشتی حرفه ای صورت می گیرد که از تلویزیون پخش می شوند و تعداد بینندگان این برنامه بالای ۳۶ میلیون نفر در بیش از ۱۵۰ کشور دنیا است.

بهترین کشتی گیران با برنده شدن و قهرمانی، کمربندهایی دریافت می کنند و باید در مسابقات برای نگه داشتن آن بجنگند که در صورت باختن کمربند را از دست می دهند و باید دوباره برای به دست آوردن آن تلاش کنند.

انواع مختلفی از کمربندها در این مسابقات وجود دارد که مهمترین آنها عبارتند از: کمربند قهرمانی سنگین وزن جهانی WWE، کمربند قهرمانی بین قاره ای WWE، کمربند قهرمانی WWE ایالات متحده، و کمربند قهرمانی تگ تیم WWE. بهترین رقابت کنندگان محبوبیت بسیار بالایی می یابند و هر چه یک کشتی گیر محبوب تر باشد، شانس برنده شدن و بدست آوردن کمربند و قهرمان ماندن برای او بیشتر می شود.

مسابقات دبلیو دبلیو ای ساختار پرداخت دستمزد تعریف شده ای دارد، ولی کشتی گیرانی هستند که این سازمان هیچ مشکلی برای پرداخت بیشتر از معمول ندارد. محبوب ترین کشتی گیران در میان طرفداران و ستاره های این مسابقات دستمزدهای بسیار عالی دریافت می کنند و برخی از آنها فقط گاهی در این مسابقات حضور کوتاهی دارند، در حالیکه بقیه کشتی گیران دائمی هستند. در اینجا فهرستی از پر درآمد ترین کشتی گیران کشتی کج (WWE) در سال ۲۰۱۵ را مطالعه می کنید.

کشتی گیر افتخاری این فهرست:

تایتوس اونیل – ۳۳۵ هزار دلار در سال

تایتوس اونیل

تادئوس مایکل با نام صحنه تایتوس اونیل بازیکن حرفه ای سابق فوتبال آمریکایی، حالا کشتی گیر حرفه ای مسابقات دبلیو دبلیو ای شده و از تجربه و قدرت جسمانی خود برای رقابت در این مسابقات بهره می برد.

تایتوس حرفه کشتی خود را با شرکت در مسابقات کشتی قهرمانی فلوریدا از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱ آغاز کرد. وی در فصل دوم NXT دبلیو دبلیو ای شرکت کرد و عضوی از تگ تیم Prime Time Players بود. تایتوس اونیل هنوز در هیچ مسابقه قهرمانی مهمی برنده نشده، ولی تقریباً هر سال ۳۳۵ هزار دلار از دبلیو دبلیو ای دریافت می کند.

۲۰٫ کوفی کینگستون – ۳۵۴ هزار دلار در سال

 

کوفی کینگستون

کوفی کینگستون غنایی-آمریکایی که نام اصلی او کوفی سارکودیه-منسا است، کشتی گیر حرفه ای دبلیو دبلیو ای و عضوی از تگ تیم New Day با اکساویر وودز و بیگ ای است که در حال حاضر قهرمانان تگ تیم دبلیو دبلیو ای هستند. کوفی رکورد ۱۱ برد قهرمانی را در اختیار دارد که چهار تای آنها قهرمانی بین قاره ای، سه تای آنها قهرمانی ایالات متحده و چهار تای دیگر قهرمانی تگ تیم دبلیو دبلیو ای با تیم های مختلف است.

کوفی کشتی گیر فوق العاده ای است که استعداد شگفت انگیزی در اجتناب از حذف شدن از مسابقات به خصوص در مسابقات رویال دارد. کوفی هر ساله حداقل ۳۵۴ هزار و ۲۰۰ دلار از دبلیو دبلیو ای دریافت می کند.


 

۱۹٫ سین کارا – ۶۵۰ هزار دلار در سال

 

سین کارا

سین کارا، بر خلاف کشتی گیران دیگر این فهرست، کاراکتری است که به شخص خاصی منحصر نیست. سین کارای اصلی یک مکزیکی بود که لوئیز یورایو نام داشت، ولی خورخه آریاس که یک کشتی گیر مکزیکی-آمریکایی است، حالا از این هویت استفاده می کند. سین کارا اصولاً صورت ندارد و این روزها وی نقابی می زند که کاملاً صورتش را می پوشاند.

او به زبان اسپانیایی صحبت می کند و گاهی نیز انگلیسی حرف می زند، ولی سین کارا اصلی از مترجم شفاهی انگلیسی کمک می گرفت. یورایو یا همان سین کارای اصلی موفقیت زیادی در حرفه کشتی خود داشت و امروز می توانست ۶۵۰ هزار دلار در سال با خود به خانه ببرد.


۱۸٫ رایبک – ۶۵۵ هزار دلار در سال

 

رایبک

رایان الن ریوز کشتی گیر حرفه ای در دبلیو دبلیو ای است که با نام صحنه “رایبَک” مشهور است. وی در مسابقه Tough Enough 4 شرکت کرد و در میان ۸ کشتی گیر نهایی این مسابقه باقی ماند و این نشان می دهد استعداد او چقدر است.

موفقیت او در هر مسابقه ای که شرکت می کرد باعث شد که وی در دبلیو دبلیو ای بماند و در مسابقاتی مانند کشتی دره اوهایو، کشتی قهرمانی فلوریدا و کشتی دیپ ساوث شرکت کند. رایبک عضوی از فصل اول NXT در سال ۲۰۱۰ بود و در مسابقات متعددی برنده شد. رایبک سالانه ۶۵۵ هزار دلار از دبلیو دبلیو ای دریافت می کند.


 

۱۷٫ راب وَن دَم – ۶۶۵ هزار دلار در سال

 

راب وَن دَم

نام واقعی راب ون دم، رابرت الکس زاتکووسکی است. وی کشتی گیر حرفه ای تمام وقت است که گاهی بازیگری نیز می کند. در اواخر دهه نود، راب ون دم در چندین مسابقه کشتی قهرمانی شرکت کرد و در اواسط سال ۲۰۰۰ در دبلیو دبلیو ای روی تشک کشتی رفت. در اوایل سال ۲۰۱۰ او در کشتی توتال نان استاپ اکشن کشتی گرفت.

راب ون دم تنها کشتی گیر تاریخ است که تابحال قهرمانی دبلیو دبلیو ای، قهرمانی سنگین وزن جهان TNA و قهرمانی ECW را بدست آورده است. وی تابحال در طول مدت کشتی اش، ۲۱ بار قهرمان شده و هر ساله حداقل ۶۶۵ هزار دلار از دبلیو دبلیو ای دریافت می کند.


 

۱۶٫ دنیل برایِن – ۷۰۰ هزار دلار در سال

 

دنیل برایِن

براین لوید دنیلسون با نام صحنه دنیل براین، کشتی گیر حرفه ای دبلیو دبلیو ای است که تجربه زیادی در کشتی خارج از دبلیو دبلیو ای دارد. براین دوست دارد از نام اصلی اش در کشتی استفاده کند، ولی گاهی از نام مستعار “اژدهای آمریکایی” نیز استفاده می کند.

برای مثال، براین در اواسط سال ۲۰۰۰ قهرمان Ring of Honor بود و همچنین قهرمان Pure Wrestling هم بوده است. در دبلیو دبلیو ای براین سه بار قهرمان سنگین وزن دبلیو دبلیو ای و یک بار قهرمان سنگین وزن دنیا بوده است.

همچنین وی یک بار قهرمان ایالات متحده و قهرمان تگ تیم دبلیو دبلیو ای با Team Hell No و یک بار قهرمان بین قاره ای بوده است. همه این قهرمانی ها با دستاوردهای دیگر او باعث شده اند که براین سالانه ۷۰۰ هزار دلار دستمزد از دبلیو دبلیو ای بگیرد.


 

۱۵٫ گُلداست – ۷۲۵ هزار دلار در سال

 

گُلداست

داستین پاتریک رانلز که با نام صحنه گُلداست معروف است، مدتها کشتی گیر حرفه ای بوده است. وی جذابیت اسرارآمیزی برای بینندگان دارد که حالتی مبهم و عجیب و غریب دارد و باعث شده که وی کاراکتر مورد توجه مسابقات دبلیو دبلیو ای شود. گلداست چند بار از دبلیو دبلیو ای به کشتی توتال نان استاپ اکشن و کشتی قهرمانی جهان رفت و برگشت.

وی حداقل ۱۹ بار مسابقات قهرمانی را برده و سه بار قهرمان بین قاره ای دبلیو دبلیو ای، یک بار قهرمان هاردکور دبلیو دبلیو ای و دو بار قهرمان تگ تیم دبلیو دبلیو ای شده است. گلداست یکی از آشنا ترین چهره های کشتی است و کشتی گیر انعطاف پذیری به شمار می رود. وی بخاطر مهارت هایش در کشتی سالانه ۷۲۵ هزار دلار از دبلیو دبلیو ای می گیرد.


 

۱۴٫ دین اَمبروز – ۸۵۰ هزار دلار در سال

 

دین اَمبروز

دین امبروز هم بازیگر و هم کشتی گیر حرفه ای است و نام واقعی او جاناتان گود است. امبروز رکورد طولانی ترین مدت قهرمانی ایالات متحده دبلیو دبلیو ای را در اختیار دارد که حدوداً ۳۵۱ روز (دو هفته کمتر از یک سال) می شود.

این مدت طولانی ترین مدت قهرمانی در تاریخ دبلیو دبلیو ای است. در خارج از دبلیو دبلیو ای، جاناتان گود با نام مستعار جان ماکسلی در مسابقات کشتی کامبت زون، فول ایمپکت پرو و دراگون گیت یو اس ای کشتی می گیرد.

وی یک بار مسابقات قهرمانی سنگین وزن دنیا FIP و دو بار مسابقات قهرمانی سنگین وزن دنیا CZW را برده است. مسئولیت او در دبلیو دبلیو ای باعث می شود که وی سالانه ۸۵۰ هزار دلار با خود به خانه ببرد.


 

۱۳٫ د میز – ۸۷۰ هزار دلار در سال

 

د میز

د میز (The Miz) با نام اصلی مایکل گرگوری میزانین، کشتی گیر حرفه ای آمریکایی است که یکی از بهترین های دبلیو دبلیو ای محسوب می شود.

وی در سال اول کشتی اش در دبلیو دبلیو ای، حتی یک مسابقه را نیز نباخت و بردهایش تا ۳ ماه ادامه داشت و این چیزی است که امروزه کشتی گیران کمی از عهده اش برمی آیند. وی با جان موریسون هم تیمی شد و این دو نفر تیم فوق العاده ای تشکیل دادند که باعث شد مسابقات قهرمانی تگ تیم دنیا و همچنین مسابقات قهرمانی تگ تیم دبلیو دبلیو ای را همزمان ببرند.

با ۱۳ قهرمانی دبلیو دبلیو ای از جمله شش عنوان تگ تیم، چهار عنوان بین قاره ای، دو عنوان قهرمانی ایالات متحده و یک عنوان دبلیو دبلیو ای، د میز یکی از قدرت هایی است که نباید نادیده گرفت. وی سالانه ۸۷۰ هزار دلار دستمزد از دبلیو دبلیو ای می گیرد.


 

۱۲٫ دولف زیگلر – ۹۰۰ هزار دلار در سال

 

دولف زیگلر

دولف زیگلر که خارج از رینگ با نام نیکولاس تئودور نِمِث شناخته می شود، یکی از مستعدترین کشتی گیران حرفه ای است که با دبلیو دبلیو ای قرارداد دارد.

علاوه بر اینکه وی عضوی از خانواده دبلیو دبلیو ای است، در مسابقات کشتی دره اوهایو و مسابقات کشتی قهرمانی فلوریدا نیز شرکت کرده و موفقیت زیادی کسب نموده است. دولف در دبلیو دبلیو ای دو بار قهرمان سنگین وزن دنیا، چهار بار قهرمان بین قاره ای دبلیو دبلیو ای، یک بار قهرمان ایالات متحده و برنده Money in the Bank در سال ۲۰۱۲ بوده است.

دولف زیگلر در مسابقات حذفی سری Survivor سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ باقی ماند و کشتی تحسین برانگیزی از خود نشان داد که باعث شد مجله رولینگ استون وی را کشتی گیر سال ۲۰۱۴ دبلیو دبلیو ای بنامد. زیگلر هر ساله ۹۰۰ هزار دلار دستمزد از دبلیو دبلیو ای دریافت می کند.


 

۱۱٫ مارک هِنری – ۹۶۵ هزار دلار در سال

 

مارک هِنری

مارک هنری ورزشکار حرفه ای زاده سال ۱۹۷۱ در آمریکا است که در رشته های وزنه برداری و کشتی حرفه ای تخصص دارد. خیلی ها مارک را از دبلیو دبلیو ای می شناسند، زیرا وی جنگنده بسیار خوبی است که رکوردهای خوبی هم دارد. وی همچنین نماینده کشور ایالات متحده در رویدادهای ورزشی جهانی مختلف بوده است.

مارک در سال ۱۹۹۶ یعنی زمانی که دبلیو دبلیو ای نامش WWF بود به دبلیو دبلیو ای پیوست و از آن زمان تابحال توانسته یک بار قهرمانی اروپایی دبلیو دبلیو اف را بدست آورد. او دوبار قهرمان دنیا و یک بار قهرمان ECW شد و همچنین یک بار در سال ۲۰۱۱ قهرمان سنگین وزن دنیا شد. دبلیو دبلیو ای سالانه ۹۶۵ هزار دلار به مارک هنری می پردازد.


 

۱۰٫ کِین – ۱٫۳ میلیون دلار در سال

 

کِین

نام واقعی کین، گلن توماس جیکوبز است و از همین حالا بگوییم که او برادر بیولوژیکی آندرتیکر نیست. کین هم بازیگر حرفه ای و هم کشتی گیر قهاری است که در حال حاضر در دبلیو دبلیو ای کشتی می گیرد.

قبل از سال ۱۹۹۵ که به دبلیو دبلیو ای بپیوندد، او در انجمن کشتی ایالات متحده و همچنین در کشتی Smoky Mountain کشتی می گرفت که موفقیت زیادی نیز بدست آورده بود. کین با ۱۸ بار قهرمانی، کشتی گیر فوق العاده ای است که توانسته احترام کشتی گیران دیگر و همچنین طرفداران این ورزش را بدست آورد.

بعضی از به یاد ماندنی ترین عناوینی که او بدست آورده عبارتند از قهرمانی دبلیو دبلیو ای، قهرمانی سنگین وزن دنیا و قهرمانی ECW. او هر سال یک میلیون و سیصد هزار دلار از دبلیو دبلیو ای دریافت می کند.


 

۹٫ بیگ شو – ۱٫۳۵ میلیون دلار در سال

 

بیگ شو

بیگ شو واقعاً هم بزرگ است و کشتی او روی رینگ همیشه ارزش پولی که طرفداران می پردازند را داشته است. نام واقعی بیگ شو، پل وایت است و تنها کاری که واقعاً خوب بلد است، این است که روی رینگ رقبایش را بزند.

بیگ شو در طول مدت کشتی اش، موفقیت های عظیمی بدست آورده که از آن میان می توان به دو بار قهرمانی دبلیو دبلیو ای، دو بار قهرمانی سنگین وزن دنیا WCW، دو بار قهرمانی سنگین وزن دنیا، و یک بار قهرمانی ECW اشاره کرد.

هیچ کشتی گیر دیگری قبل از بیگ شو نتوانسته بود همه چهار عنوان فوق را بدست بیاورد و این باعث می شود که بیگ شو یکی از بهترین ها باشد. او همچنین قهرمانی بین قاره ای دبلیو دبلیو ای و سه بار قهرمانی هاردکور دبلیو دبلیو ای و یک بار قهرمانی ایالات متحده را بدست آورده است. با تمام این موفقیت ها، او هر سال کمتر از ۱٫۳۵ میلیون دلار دستمزد نمی گیرد.


 

۸٫ رومن رِینز – ۱٫۳۵ میلیون دلار در سال

 

رومن رِینز

نام واقعی رومن رینز، لیتی جوزف آنوآی، کشتی گیر حرفه ای ساموآیی-آمریکایی از پنساکولا فلوریدا است. وقتی صحبت از کشتی می شود، وی ورزشکار شگفت انگیزی محسوب می شود که البته سابقه او به عنوان بازیکن فوتبال آمریکایی کمک بزرگی به او کرده تا امروز کشتی گیر مستعدی شود. رومن در سال ۲۰۱۰ به دبلیو دبلیو ای پیوست و در سال ۲۰۱۲ عضوی از تیم شیلد (The Shield) در کنار دین امبروز و سث رولینز شد.

در سال ۲۰۱۴ رومن تک نفره کشتی گرفت و جایزه سوپراستار سال Slammy 2014 را بدست آورد و بعد از آن در سال ۲۰۱۵ مسابقه رویال رامبل را برد. رومن هر ساله دستمزد ۱٫۳۵ میلیون دلاری از دبلیو دبلیو ای میگیرد.


 

۷٫ شیمِس – ۱٫۵۵ میلیون دلار در سال

 

شیمِس

استیون فارلی کشتی گیر حرفه ای ایرلندی است که بسیاری از طرفداران کشتی کج وی را با نام “شیمس” می شناسند. شیمس کشتی حرفه ای را در ایرلند آغاز کرد و سپس به ایالات متحده رفت. فارلی در ایرلند در کشتی Irish Whip کشتی می گرفت که توانست دو بار در این مسابقات عنوان قهرمانی سنگین وزن بین المللی را بدست آورد.

در آمریکا، او دو بار قهرمان دبلیو دبلیو ای، دو بار قهرمان ایالات متحده دبلیو دبلیو ای و یک بار قهرمان سنگین وزن دنیا شد. شیمس در سال ۲۰۱۰ تورنمنت King of the Ring را برد و در سال ۲۰۱۲ در رویال رامبل برنده شد. شیمس هر ساله ۱٫۵۵ میلیون دلار از دبلیو دبلیو ای دریافت می کند.


 

۶٫ براک لِزنِر – ۲ میلیون دلار در سال

 

براک لِزنِر

براک لزنر کشتی گیر بزرگی در دبلیو دبلیو ای به شمار می رود و سابقه او در هنرهای رزمی ترکیبی کمک زیادی به موفقیت های متعددش کرده است. لزنر چهار بار قهرمانی سنگین وزن دنیا دبلیو دبلیو ای را بدست آورده و یک بار نیز قهرمان سنگین وزن UFC بوده است. او در دوران کالج، قهرمان کشتی سنگین وزن بخش ۱ NCAA بود و در نتیجه لزنر تنها کشتی گیر تاریخ است که همه این عناوین قهرمانی را تابحال بدست آورده است.

در سال ۲۰۰۲، او پادشاه رینگ شد و در سال بعدش رویال رامبل را برد و جوانترین برنده تاریخ رویال رامبل شد. او هر ساله با وجود حضورهای محدودی که در دبلیو دبلیو ای دارد، ۲ میلیون دلار دستمزد دریافت می کند.


 

۵٫ آندرتیکر – ۲٫۲۵ میلیون دلار در سال

 

آندرتیکر

آندرتیکر بدون شک قدیمی ترین کشتی گیر حرفه ای دبلیو دبلیو ای است، زیرا وی در سال ۱۹۹۰ به دبلیو دبلیو ای پیوست. نام واقعی او مارک کالاوی است و چون در دهه پنجاه عمرش است، یکی از مسن ترین کشتی گیران کشتی کج محسوب می شود. رکورد شگفت انگیز آندرتیکر از مدتها پیش آغاز می شود، یعنی از سال ۱۹۹۱ که او هالک هوگان را شکست داد و قهرمان دبلیو دبلیو ای شد.

رکورد مثال زدنی او شامل ۲۱ برد پیاپی درWrestleMania  می شود به علاوه اینکه او در سال ۲۰۰۷ رویال رامبل را برد و چهار بار قهرمان دبلیو دبلیو ای، سه بار قهرمان سنگین وزن دنیا و یک بار قهرمان سنگین وزن دنیا USWA Unified شد که همه این عناوین واقعاً تحسین برانگیز هستند. آندرتیکر هر ساله ۲٫۲۵ میلیون دلار دستمزد از دبلیو دبلیو ای دریافت می کند.


 

۴٫ رَندی اورتون – ۲٫۴۵ میلیون دلار در سال

 

رَندی اورتون

رندی اورتون کشتی گیر حرفه ای آمریکایی دبلیو دبلیو ای و همچنین یک بازیگر است. رندی یکی از سرسخت ترین کشتی گیران دبلیو دبلیو ای است و تابحال ۱۲ بار قهرمان دنیا، ۸ بار قهرمان سنگین وزن دنیا دبلیو دبلیو ای و چهار بار قهرمان سنگین وزن دنیا شده است.

در سال ۲۰۰۴ در سامِر اسلم، اورتون جوانترین برنده سنگین وزن دنیا در دبلیو دبلیو ای شد، عنوانی که سکوی پرتاب وی در این حرفه شد. رندی برای حضور مداوم در رینگ، سالانه ۲٫۴۵ میلیون دلار دریافت می کند. همین دستمزد عالی شاید باعث شده که او گذشته اش را فراموش کند، زیرا وی به خاطر رفتار ناشایست از ارتش ایالات متحده اخراج شد.


 

۳٫ تریپل اچ – ۲٫۷ میلیون دلار در سال

 

تریپل اچ

شاید این نکته برایتان جالب باشد که نام واقعی تریپل اچ، هانتر هِرست هِلمزلی نیست و در واقع نام اصلی او پل مایکل لِوِک است. این کشتی گیر حرفه ای آمریکایی، بازیگر و تاجر، یکی از پر درآمد ترین های دبلیو دبلیو ای است، علیرغم آنکه با خانواده مک ماهون وصلت کرده است. تریپل اچ با بدنسازی کارش را شروع کرد و در سال ۱۹۹۲ وارد رشته کشتی شد.

در طول دوره کشتی اش، وی نام های مستعار متعددی داشته ولی بیشتر موفقیت هایش تحت نام تریپل اچ بوده است. با آنکه او در رقابت ها حضور دائمی ندارد، ولی در دبلیو دبلیو ای شخص مهمی محسوب می شود و با لطف موفقیت هایی که تابحال داشته، هر ساله ۲٫۷ میلیون دلار دستمزد می گیرد.


 

۲٫ راک – ۲٫۹ میلیون دلار در سال

 

راک

دواین جانسون با نام مستعار راک، بازیگر، تهیه کننده و کشتی گیر حرفه ای کشتی کج است که ریشه های آمریکایی و کانادایی دارد. راک بین سال های ۱۹۹۶ و ۲۰۰۴ شهرت یافت، یعنی برهه ای که وی عناوین متعددی کسب کرد و تبدیل به یکی از بهترین های این ورزش شد.

راک بین سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۳ دوباره به کشتی برگشت و هنوز هم برای حمایت از دبلیو دبلیو ای گاهی روی رینگ و حتی خارج از رینگ حضور می یابد، ولی در حال حاضر تمرکز او روی بازی در فیلم های سینمایی و سریال ها است. علیرغم آنکه راک حرفه اش را تغییر داده، ولی هنوز هم سالانه ۲٫۹ میلیون دلار از دبلیو دبلیو ای دریافت می کند و وبسایت فوربس دارایی خالص او را ۵۲ میلیون دلار تخمین زده است.


 

۱٫ جان سینا – ۵ میلیون دلار در سال

 

جان سینا

جان آنتونی سینا، بازیگر و رپر آمریکایی است، ولی همه ما او را به عنوان کشتی گیر حرفه ای دبلیو دبلیو ای می شناسیم. سینا قهرمان ایالات متحده دبلیو دبلیو ای در سال ۲۰۱۵ شد و او یکی از چهار قهرمان اول تمام دوران است که طولانی ترین مدت قهرمانی را داشته اند و این باعث می شود که سینا یکی از بهترین کشتی گیران حال حاضر دنیا و همچنین کل دوران شود.

از سال ۲۰۰۵ که چهره وی در دبلیو دبلیو ای شناخته شد، سینا پله پله ترقی کرد و امروزه یکی از پر درآمد ترین کشتی گیران دبلیو دبلیو ای محسوب می شود. او هر ساله حداقل ۵ میلیون دلار از دبلیو دبلیو ای دستمزد می گیرد و دارایی خالص او تقریباً ۳۵ میلیون دلار تخمین زده شده است.

آشنایی با پردرآمدترین ستاره های کشتی کج WWE از راک تا جان سینا

تاپ ناز

آشنایی با پردرآمدترین ستاره های کشتی کج WWE از راک تا جان سینا,،فان جو, جالب و خواندنی,اخرین پست مرتبط

متن و جملات تبریک ماه رمضان

متن و جملات تبریک ماه رمضان

متن و جملات تبریک ماه رمضان متن و جملات تبریک ماه رمضان   متن تبریک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *