آرزوی علیخانی برای مردان‌مشتاق به ازدواج‌مجدد

آرزوی علیخانی برای مردان‌مشتاق به ازدواج‌مجدد

آرزوی علیخانی برای مردان‌مشتاق به ازدواج‌مجدد

اخبار,اخبار فرهنگی ,احسان علیخانی

شب گذشته در بیست و چهارمین روز از ماه مبارک رمضان، «ماه عکسل» برگ دیگری از قصه هایش را ورق زد.

علیخانی برنامه را طبق روال روزهای قبل آغاز کرد. در آیتم شب گذشته مشخص شد دکتر نبی، فردی که شرط استخدام در کارخانه اش داشتن سوء پیشینه بود از غلامرضا دیگر مهمان برنامه شب گذشته با وجود سوء پیشینه برای کار در شعبه تهران دعوت به کار کرد.

علیخانی پس از پخش آیتم اعلام کرد: تاکنون ١٧۵هزار نفر از طرح محسنین حمایت کردند و چهره هایی چون مهدی پاکدل، بهنوش طباطبایی، نرگس محمدی، دانیال عبادی، مهدی یراحی، سینا حجازی، میترا حجار نیز به این جمع اضافه شدند.

علیخانی وارد صحنه «ماه عکسل» شد تا قصه ی دیگری را روایت کند. سید محمد امین جعفری حسینی به همراه همسرش مهمان ماه عکسل بودند. این فرد وکیلی بود که تاکنون ٢٧ زوج در آستانه طلاق را باهم آشتی داده است.

علیخانی به همسر محمد امین گفت: ما یک سوال تکراری از تمام مهمان ها می پرسیم اینکه شما چرا به همسرت بله گفتید؟ مهمان پاسخ داد: به دلیل سخاوت و دغدغه مردم داری اش به او بله گفتم. علیخانی گفت: چه طور به این خصلت او پی بردید؟ مهمان پاسخ داد: هم دانشگاهی بودیم. وقتی علیخانی منتظر توضیح بیشتری از مهمان بود، مهمان چندین بار تکرار کرد: من باقی این قصه را بگویم؟ علیخانی دست به کمرش زد و گفت: الان برای گفتن ماجرا منو تهدید می کنید؟ پس قصه تون رو کامل بگید، من منتظرم. بعد محمد امین مابین صحبتهایش آمد و گفت: من برای شما توضیح می دهم ما در انجمن ادبی دریا، که مدیریت آن را برعهده داشتم با هم  همکاری داشتیم  و حتی یک درس عمومی دانشگاه را با هم در یک کلاس گذراندیم.

خانم مقدم مهمان بعدی «ماه عکسل» خیری بود که دختران و پسران را برای امر ازدواج به هم معرفی می کرد. علیخانی از خانم مقدم پرسید تاکنون این دختران و پسرانی که بهم معرفی کردید، خوشبخت شدند؟ خانم مقدم بیان کرد: ما که کد رهگیری نداریم که بدانیم خوشبخت شدند یا نه، بعد ازدواج از اکثر آنها بی خبر هستیم. علیخانی که از پاسخ بامزه ی مهمان خنده اش گرفته بود، افزود: این نکته شما  عالی بود. کاش برای آقایون کد رهگیری بذارند که اگر خواستند ازدواج مجدد داشته باشند سیستم بیاد بالا و متوجه شوند قبلا ازدواج کرده است.

پس از پخش پیام های بازرگانی علیخانی به خانم مقدم گفت: تعداد زیادی از متقاضیان ازدواج زنگ زدند شماره شما را خواستند اما با دادن شماره برای شما دردسر درست می شود و باید افرادی به مانند شما در جامعه زیاد شوند.

یک زوج خوشبخت که توسط خانم مقدم به هم معرفی شده بودند هم در این برنامه حضور داشتند.

زوج دیگری هم به همراه فرزندشان در صحنه ی «ماه عکسل» بودند که حدود چندین سال قبل در آستانه طلاق قرار می گیرند اما با وکالت و کمکهای محمد امین آشتی کرده و به زندگی مشترکشان ادامه می دهند.

علیخانی پس از خروج از صحنه ی «ماه عکسل» عنوان کرد: خوش به حال کسانی که بلد هستند و می توانند، همه ی تلاششان را می کنند هم غم خود را می گذارند و بین آدم های اطرافشان آشتی پدید آورند.

باشگاه خبرنگاران

 

علیخانی , مردان , ازدواج مجدد ,  ماه عکسل , ماه رمضان , احسان علیخانی , شبکه سه , برنامه احسان علیخانی ,؛ ماه عکسل احسان علیخانی ف اجرای احسان علیخانی

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *