خانه » اخبار روز » کودکی جواد رضویان و گریم متفاوتش(+تصاویر)


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

کودکی جواد رضویان و گریم متفاوتش(+تصاویر)

کودکی جواد رضویان و گریم متفاوتش(+تصاویر)

کودکی جواد رضویان و گریم متفاوتش(+تصاویر)

 جواد رضویان که این روزها در اینستاگرام خیلی فعال شده یک عکس از زمان کودکی اش منتشر کرد و در عکسی دیگر از گریم متفاوت و سنگینش سخن گفت.

در این عکس چهره چهار سالگی این بازیگر را می بینید که به چهره امروزش بسیار شباهت دارد.

اخبار,اخبار فرهنگی,جواد رضویان

جواد رضویان در اینستاگرامش نوشت: سلام برای این گریم تقریباً ۴ ساعت زیر دست مسعود افشار عزیز می نشستم ولی فکر کنم ارزشش رو داشت . (کلاهی برای باران)

 

اخبار,اخبار فرهنگی,جواد رضویان

سیدجواد رضویان از پدری قمی و مادر یزدی در شهر قم به دنیا آمد. وی به طور اتفاقی وارد رشته بازیگری شد. در سال اول دانشگاه با مهران غفوریان و امیر غفارمنش و بیژن بنفشه‌خواه همکلاس بود و به کمک آنها وارد این رشته شده است. جواد رضویان از سال ۱۳۷۳ در عرصه بازیگری مشغول به کار شده است. در مجموعه‌های متعددی از جمله سیب خنده، مجیددلبندم و باغچه مینو… شرکت کرد. او با مجموعه سیب خنده به تلویزیون آمد. ولی با مجموعه طنز پاورچین به کارگردانی مهران مدیری به موفقیت رسید و در جایزه بزرگ این موفقیت را تکرار کرد.

 

جواد رضویان , عکس جواد رضویان ,اینستاگرام, مسعود افشار,سیدجواد رضویان, مهران غفوریان , امیر غفارمنش , بیژن بنفشه‌خواه , مهران مدیری , اخبار,اخبار فر هنگی,بازیگران سینماو تلویزیون

منبع:فان جو،

پیشنهاد ما

شایعه تا واقعیت خبر مرگ خاوری

شایعه تا واقعیت خبر مرگ خاوری

شایعه تا واقعیت خبر مرگ خاوری شایعه تا واقعیت خبر مرگ خاوری شایعه مرگ خاوری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *