خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سرگرمی » پیشرفته ترین تقلب در امتحان +عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

پیشرفته ترین تقلب در امتحان +عکس

پیشرفته ترین تقلب در امتحان +عکس

پیشرفته ترین تقلب در امتحان +عکس

 

پیشرفته ترین تقلب در امتحان

ما که معمولا برای تقلب روی دست و لباسمان می نوشتیم و معمولا هم از مطالب نوشته شده سوال طرح نمی شد. اما دانش اموز چینی رکورد تقلب هوشمندانه را شکست. خونسردترین و بی خیال ترین آدما هم با استرس قبل از امتحان آشنایی دارند. خب هرکس یک جور با این اضطراب کنار می آید. اما آخرین راه، راه در رو است. آخرین راه در رو راهی مشترک است بین همه آنها که درس نخوانده اند یا درس خوانده اند.

و استرس دارند؛ تقلب کردن. پیر و جوان هم ندارد. همه آن را می شناسند و تا حرفش پیش می آید با لبخندکی گوشه ی لب یک خاطره از تقلب روزهای دور و نزدیک رو می کنند.تقلب نوعی از دروغ، کلاه‌برداری و حیله‌گری است که باعث ایجاد برتری ناعادلانه متقلب بر دیگران می‌شود. تقلب گونه‌ای از نقض قانون است.

متقلب ترین دانش آموز چینی

در قانون و حقوق کمتر از واژه تقلب استفاده می‌شود و بیشتر بعنوان کلاه‌برداری و فساد نام برده می‌شود. در دنیای ورزش نیز می‌توان به دوپینگ اشاره کرد که تقلب محسوب می‌شود و استفاده از آن غیر قانونی است و مانند تقلب دانش آموز در امتحان.

خیلی وقت ها برنامه ریزی و تدارک یک تقلب از پیش تعیین شده آن قدر وقت گیر و خواب آور می شود که اگر همان زمان را مثل بچه ی آدم درس می خواندیم مطمئنا نتیجه دلچسب تر می شدمتقلب ترین دانش آموز که از روشی بسیار پیچیده برای تقلب در آزمون استفاده میکرد توسط مسئولین دستگیر شد.
فان جو,پیشرفته ترین تقلب در امتحان +عکس, بهترین راه تقلب,تقلب پیشرفته,تقلب جالب در امتحان,تقلب هوشمندانه,تکه تکه شدن پدر مقابل چشم پسر ۴ ساله‌اش +تصویر,متقلب ترین دانش آموز چینی,گوناگون

تکه تکه شدن پدر مقابل چشم پسر ۴ ساله‌اش +تصویر

متقلب ترین دانش آموز چینی که به شکل بسیار پیشرفته قصد تقلب در امتحان کنکور را داشت، دستگیر شد.این متقلب ترین دانش آموز عینکی داشت که جلوی آن یک دوربین وصل شده بود و با نگاه کردن به سوالات تصویر را به بیرون ارسال میکرد.

پس از آن، شخصی بیرون از محل برگزاری امتحان، تصویر سوال را میدید و جواب آن را با گوشی کوچکی که در قسمت دسته عینک تعبیه شده بود، برای دانش آموز میخواند. گیرنده این فرستنده در یک سکه تعبیه شده بود و دانش آموز این سکه را در جیبش گذاشته بود.

 

پیشرفته ترین تقلب در امتحان +عکس

فان جو,پیشرفته ترین تقلب در امتحان +عکس, بهترین راه تقلب,تقلب پیشرفته,تقلب جالب در امتحان,تقلب هوشمندانه,تکه تکه شدن پدر مقابل چشم پسر ۴ ساله‌اش +تصویر,متقلب ترین دانش آموز چینی,گوناگون

پیشنهاد ما

متن زیبای شب یلدا + متن تبریک شب یلدا 96

متن زیبای شب یلدا + متن تبریک شب یلدا ۹۶

متن زیبای شب یلدا + متن تبریک شب یلدا ۹۶ متن زیبای شب یلدا + …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *