خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » گالری عکس » عکس های ورزشی » پاسپورت، تنها راه ورود زنان به آزادی/ بانوان حاضر در سالن چه کسانی بودند؟ + عکس


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

پاسپورت، تنها راه ورود زنان به آزادی/ بانوان حاضر در سالن چه کسانی بودند؟ + عکس

پاسپورت، تنها راه ورود زنان به آزادی/ بانوان حاضر در سالن چه کسانی بودند؟ + عکس

پاسپورت، تنها راه ورود زنان به آزادی/ بانوان حاضر در سالن چه کسانی بودند؟ + عکس

هواداران زن والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ ممنوعیت ورود کلیه بانوان ایرانی به استادیوم های ورزشی درحالی دیشب در سالن ۱۲ هزارنفری آزادی اجرا شد که چند زن هوادار که تعدادشان کمتر از انگشتان یک دست بود، با حضور درکنار کادر فنی و اعضای تیم ملی والیبال نوجوانان ایران به تشویق و حمایت از تیم ملی پرداختند تا این سوال ایجاد شود که این چند بانو چه کسانی بودند و در میان چنین تدابیر سفت و سخت امنیتی چطور موفق به حضور در آزادی تهران شدند.

 

بر همین اساس، میثم جعفری، مدیر تشریفات فدراسیون والیبال که به نوعی مسئول ورود این بانوان به سالن مسابقه هم بود در این خصوص به خبرنگار فارس گفت: خانم ورونیکا از سفارت روسیه آمده و معاون کنسول این کشور است که به همراه فرزندان خود به سالن مسابقه آمده بود. وی اصالت روسی دارد، اما همسرش ایرانی است و فرزندانش دو رگه ایرانی – روسی هستند.

هواداران زن والیبال

وی ادامه داد: چند خانم هم از سفارت مجارستان در سالن مسابقه حضور داشتند که به همراه فرزندان خود به سالن آزادی آمده بودند. خانم دیگری که در سالن حاضر شده بود پاسپورت ایتالیایی داشت و در سفارت این کشور مشغول فعالیت است. وی پاسپورت ایتالیایی دارد، اما همسرش ایرانی است.

 

بنابراین به نظر می رسد، پاسپورت کشورهای خارجی بهترین راه حل برای ورود بانوان به سالن های ورزشی ایران است.

 

پیشنهاد ما

جدیدترین عکس های مصطفی زمانی

عکس های مصطفی زمانی و همسرش

عکس های مصطفی زمانی و همسرش عکس های مصطفی زمانی و همسرش Jadidtarin Aksaye Mostafa …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *