خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » واکنش شدید فرزاد حسنی به اجرای مهران مدیری!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

واکنش شدید فرزاد حسنی به اجرای مهران مدیری!


Notice: Undefined index: file in /home3/funjooir/public_html/wp-includes/media.php on line 1382

واکنش شدید فرزاد حسنی به اجرای مهران مدیری!

واکنش شدید فرزاد حسنی به اجرای مهران مدیری!

۲۲۵۲۰-Funjoo-IR

مهران مدیری بازیگر شناخته شده کشورمان اجرای بخش مهمی از اختتامیه جشنواره فیلم فجر امسال را بر عهده داشت. فرزاد حسنی اما در هنگام اجرای مهران مدیری بارها از او بابت اجرایش و این که اجرای خوبی نداشته انتقاد کرد.
انتقادهای فرزاد حسنی البته با ادامه اجرای مهران مدیری ادامه دار بود. حسنی در اوج انتقادات خود گفت: انگار مهران مدیری را با زور به این مراسم آورده اند و انگار او به زور می خواهد بامزه باشد!
حسنی حتی در هنگامی که مهران مدیری مشغول هم آوازی با علی زند وکیلی بود نیز از نوع کار او انتقاد کرد و گفت: وقتی مدیری شعر را بلد نیست نباید با زند وکیلی آوازخوانی کند.
فرزاد حسنی همچنین بارها این جمله را گفت که مهران مدیری امشب هیچ کار خاصی انجام نداد و حاضران صرفا به خاطر مهران مدیری بودنش از حرفها و کارهایش می خندند!
این برنامه به صورت مستقیم از رادیو سراسری با اجرای فرزاد حسنی روی آنتن رفت.
گفتنی است فرزاد حسنی در حالی با شور و حرارت برگزیدگان را معرفی می کرد و مثلا در هنگام معرفی بهترین بازیگر زن شنوندگان را به صبر و تحمل فرامی خواند که سایت جشنواره در اشتباهی جالب از میانه برنامه اسامی برندگان را بر روی خروجی خود قرار داده بود و بسیاری از خبرنگاران و اهالی رسانه و مردم از نتایج قبل از اعلام در رادیو باخبر بودند!

 

فرزاد حسنی , مهران مدیری , انتقاد فرزاد حسنی , مهران مدیری مجری اختتامیه جشنواره فیلم فجر , صحبت های فرزاد حسنی , واکنش مهران مدیری،فرزاد حسنی,مهران مدیری,انتقاد فرزاد حسنی,مهران مدیری مجری اختتامیه جشنواره فیلم فجر,صحبت های فرزاد حسنی,واکنش مهران مدیری,لینک های داغ

منبع:فان جو،

پیشنهاد ما

مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های کامیون در تهران

مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های کامیون در تهران

مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های کامیون در تهران مرگ عابرین پیاده زیر چرخ های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *