خانه » سرگرمی » عکس مردی که به ۱۱ زبان دنیا تسلط دارد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

عکس مردی که به ۱۱ زبان دنیا تسلط دارد

عکس مردی که به ۱۱ زبان دنیا تسلط دارد

عکس مردی که به ۱۱ زبان دنیا تسلط دارد

لوکا لامپاریلو مرد ۳۵ ساله که از کودکی یادگیری زبان های خارجی را آغاز کرده، امروز جزو اساتیدی است که در دانشگاه چندین زبان را تدریس می کند و مسلط به ۱۱ زبان دنیا است.

لوکا لامپاریلو مرد 35 ساله که از کودکی یادگیری زبان های خارجی را آغاز کرده، امروز جزو اساتیدی است که در دانشگاه چندین زبان را تدریس می کند و مسلط به 11 زبان دنیا است.

 

تسلط به یک زبان با آشنا بودن به یک زبان متفاوت است. فردی را می توان مسلط به یک زبان دانست که در آن زبان کتاب و یا مقاله و سخنرانی های مختلف داشته باشد.لوکا لامپاریلو مرد ۳۵ ساله که از کودکی یادگیری زبان های خارجی را آغاز کرده، امروز جزو اساتیدی است که در دانشگاه چندین زبان را تدریس می کند و مسلط به ۱۱ زبان دنیا است.

یادگیری زبان های خارجی وقتی از یکی و دو تا عبور می کند، تبدیل به مشکل ترین کارها در دنیا می شود. لوکا کسی است که توانسته در مدت کوتاه، توانایی هایش را ثابت کند.

لوکا لامپاریلو اصالتا ایتالیایی است و به زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، هلندی، سوئدی، روسی، لهستانی، پرتغالی، ماندارین چینی و ژاپنی کاملا مسلط است.

زبان
وقتی مردم کسی را می بینند که به زبان های زیادی مسلط است و آنها را به راحتی و روانی صحبت می کند، سردرگمی و هاج واج نگاه کردن به او، جزو اولین واکنش هایشان است. آنها همیشه دنبال راه های یادگیری زبان دوم هستند و وقتی در این موقعیت قرار می گیرند همه کنجکاوی شان به این سمت کشیده می شود که واقعا چطور چنین چیزی ممکن است؟

لوکا می گوید، چند زبانه ها به جای اینکه به سختی مسیری که انتخاب کرده اند، بیندیشند؛ آرام و فعال هستند و هرچه زمان بیشتر می گذرد و راه دشوارتر می شود، تلاش شان بیشتر و بیشتر می شود. تا جایی که رقابت و مسابقه ای بین چند زبانه های جهان شکل می گیرد تا برتری یکی از آنها بر بقیه ثابت شود.

لوکا لامپاریلو در ادامه می گوید:برای یادگیری این همه زبان خارجی که هر کدامشان به نوعی دشوارند، جدا از مطالعه و تمرین به چیزهای دیگری هم نیاز داری که کمتر از کتاب نیست. دیدن مکان های شگفت انگیز، ملاقات با مردم الهام بخش با بهره گیری از مواد غذایی خوشمزه و گام گذاشتن در سفر بی حد و حصر از کشف خود است.

لوکا در پایان به کسانی که قصد یادگیری چندین زبان را دارند توصیه می کند، فراموش نکنند عشق به طبیعت انسان ها، دیدن شگفتی های جهان و علاقه به فرهنگ کشورهای مختلف نه تنها راه را برای آموزش شما هموارتر می کند، بلکه انگیزه و اشتیاق شما را چند برابر می کند.

مردی که به ۱۱ زبان دنیا تسلط دارد + عکس

منبع : فردا نیوز – / ل  نمناک

 

عکس مردی که به ۱۱ زبان دنیا تسلط دارد

عکس مردی که به ۱۱ زبان دنیا تسلط دارد,فانجو,زبان , یادگیری زبان , تسلط به زبان

پیشنهاد ما

کارت پستال شب چله ۹۶ + کارت پستال تبریک شب یلدا ۹۶

کارت پستال شب چله ۹۶ + کارت پستال تبریک شب یلدا ۹۶ کارت پستال شب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *