خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » عصبانیت بازیگر زن از توجه بیش از حد به پوشش بازیگران!


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

عصبانیت بازیگر زن از توجه بیش از حد به پوشش بازیگران!

عصبانیت بازیگر زن از توجه بیش از حد به پوشش بازیگران!

عصبانیت بازیگر زن از توجه بیش از حد به پوشش بازیگران! 

اخبار,اخبار فرهنگی ,کیت بلانشت

کیت بلانشت: سوال‌هایی که از زنان روی فرش قرمز پرسیده می‌شود، خدای من، فقط درباره لباس است!

کیت بلانشت به دلیل تمرکز رسانه‌ها بر نوع پوشش ستاره‌های زن ‌های سینمایی از آنها انتقاد کرد.

کیت بلانشت بازیگر سرشناس استرالیایی تنفر شدید خود را برای مصاحبه‌هایی که با تمرکز بر مد و لباس با ستارگان زن فرش قرمز پیش از مراسم اهدای جوایز برگزار می‌شود، ابراز کرد.

بلانشت رسانه ها را برای تمرکز بر لباس ستارگان زن روی فرش قرمز سرزنش کرد و از خبرنگاران و مصاحبه کنندگان خواست این مصاحبه‌ها را به جای لباس بر فیلم‌ها متمرکز کنند.

وی در مصاحبه با مجله استرالیایی بازار هارپر گفت مراسم اهدای جوایز و برنامه‌های حاشیه‌ای ابتدای آن باید جایی برای گرامیداشت اجراها و نمایش‌ها باشد تا سرابی درباره خیاطی.

بازیگر برنده اسکار گفت: از زمانی که روی فرش قرمز رفت و آمد می‌کنم، خیلی چیزها تغییر کرده است .

او افزود: سوال‌هایی که از زنان روی فرش قرمز پرسیده می‌شود، خدای من، فقط درباره لباس است!

او گفت: مردم فراموش می کنند که این زنان آنجا هستند چون نمایش‌های فوق‌العاده‌ای را در طول سال انجام داده‌اند. خیلی خوب است که از لباس و سرگرمی حرف بزنیم، اما نباید کار فراموش شود.

نظر بلانشت از آنجا ریشه می‌گیرد که یک پروژه جدید در آمریکا با راه اندازی کمپینی شروع به کار کرده تا با استفاده از «هشتگ از او بازم بپرس» در فصل جوایز جدید، یادآور شود که بر چنین سوال‌هایی خیلی تاکید شده و باید سوال‌های بهتری از بازیگران پرسیده شود. این پروژه در نظر دارد تا عدم تمایل خبرنگاران فرش قرمز را برای فراتر رفتن از سطح خیاطی در سوال‌هایی که از بازیگران زن می‌پرسند، مطرح کند.

امسال جوایز انجمن بازیگران که ژانویه برگزار شد، بازیگرانی چون جولین مور و جنیفر آنیستون از این که دستشان را در دست شبکه ای! نت وورک در برنامه «مانی کام» بگذارند خودداری کردند. این برنامه یک فرش قرمز مینیاتوری برای بررسی مانیکور دست بازیگران بود. به نظر می‌رسد اکنون هالیوود به چنین برنامه‌هایی واکنش نشان می‌دهد.

 

اخبار فرهنگی – مهر،

فیلم های کیت بلانشت اخبار فرهنگی , پوشش ستاره‌های زن ,کیت بلانشت,تصاویر کیت بلانشت, بیوگرافی کیت بلانشت, عکس های کیت بلانشت, اخبار ,

پیشنهاد ما

بهاره رهنما, عکس بهاره رهنما, بهاره رهنما عکس, بهاره رهنما اینستاگرام, بهاره رهنما توییتر, عکس های بهاره رهنما, عکسهای بهاره رهنما, پدر بهاره رهنما, عکس پدر بهاره رهنما, بابای بهاره رهنما, عکس بابای بهاره رهنما, بهاره رهنما و پدرش, عکس بهاره رهنما و پدرش, سالروز, تولد, عکس, عاشقانه, عاشقانه خانم بازیگر معروف برای پدرش + عکس

عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + عکس

عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + عکس عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *