خانه » اخبار روز » عصبانیت بازیگر زن از توجه بیش از حد به پوشش بازیگران!

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

عصبانیت بازیگر زن از توجه بیش از حد به پوشش بازیگران!

عصبانیت بازیگر زن از توجه بیش از حد به پوشش بازیگران!

عصبانیت بازیگر زن از توجه بیش از حد به پوشش بازیگران! 

اخبار,اخبار فرهنگی ,کیت بلانشت

کیت بلانشت: سوال‌هایی که از زنان روی فرش قرمز پرسیده می‌شود، خدای من، فقط درباره لباس است!

کیت بلانشت به دلیل تمرکز رسانه‌ها بر نوع پوشش ستاره‌های زن ‌های سینمایی از آنها انتقاد کرد.

کیت بلانشت بازیگر سرشناس استرالیایی تنفر شدید خود را برای مصاحبه‌هایی که با تمرکز بر مد و لباس با ستارگان زن فرش قرمز پیش از مراسم اهدای جوایز برگزار می‌شود، ابراز کرد.

بلانشت رسانه ها را برای تمرکز بر لباس ستارگان زن روی فرش قرمز سرزنش کرد و از خبرنگاران و مصاحبه کنندگان خواست این مصاحبه‌ها را به جای لباس بر فیلم‌ها متمرکز کنند.

وی در مصاحبه با مجله استرالیایی بازار هارپر گفت مراسم اهدای جوایز و برنامه‌های حاشیه‌ای ابتدای آن باید جایی برای گرامیداشت اجراها و نمایش‌ها باشد تا سرابی درباره خیاطی.

بازیگر برنده اسکار گفت: از زمانی که روی فرش قرمز رفت و آمد می‌کنم، خیلی چیزها تغییر کرده است .

او افزود: سوال‌هایی که از زنان روی فرش قرمز پرسیده می‌شود، خدای من، فقط درباره لباس است!

او گفت: مردم فراموش می کنند که این زنان آنجا هستند چون نمایش‌های فوق‌العاده‌ای را در طول سال انجام داده‌اند. خیلی خوب است که از لباس و سرگرمی حرف بزنیم، اما نباید کار فراموش شود.

نظر بلانشت از آنجا ریشه می‌گیرد که یک پروژه جدید در آمریکا با راه اندازی کمپینی شروع به کار کرده تا با استفاده از «هشتگ از او بازم بپرس» در فصل جوایز جدید، یادآور شود که بر چنین سوال‌هایی خیلی تاکید شده و باید سوال‌های بهتری از بازیگران پرسیده شود. این پروژه در نظر دارد تا عدم تمایل خبرنگاران فرش قرمز را برای فراتر رفتن از سطح خیاطی در سوال‌هایی که از بازیگران زن می‌پرسند، مطرح کند.

امسال جوایز انجمن بازیگران که ژانویه برگزار شد، بازیگرانی چون جولین مور و جنیفر آنیستون از این که دستشان را در دست شبکه ای! نت وورک در برنامه «مانی کام» بگذارند خودداری کردند. این برنامه یک فرش قرمز مینیاتوری برای بررسی مانیکور دست بازیگران بود. به نظر می‌رسد اکنون هالیوود به چنین برنامه‌هایی واکنش نشان می‌دهد.

 

اخبار فرهنگی – مهر،

فیلم های کیت بلانشت اخبار فرهنگی , پوشش ستاره‌های زن ,کیت بلانشت,تصاویر کیت بلانشت, بیوگرافی کیت بلانشت, عکس های کیت بلانشت, اخبار ,

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

پوتین, پوتین در ایران, پوتین در تهران, سفر پوتین به تهران, سفر پوتین به ایران, ورود پوتین به ایران, دیدار پوتین با رهبر, عکس دیدار پوتین با رهبر, جزییات دیدار پوتین با رهبر, تصاویر دیدار پوتین با رهبر, آیت الله خامنه ای, پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس دیدار پوتین و آیت الله خامنه ای, پوتین و خامنه ای, رهبر انقلاب,

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای عکسهای پوتین با رهبر انقلاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *