خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » اخبار فرهنگی و هنری » عروسی های پرهزینه بازیگران (عکس)


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

عروسی های پرهزینه بازیگران (عکس)

عروسی های پرهزینه بازیگران (عکس)

عروسی های پرهزینه بازیگران (عکس)

“تا وفتی مرگ ما را از هم جدا کند” جمله‌ای است که در خطبه‌ی عقد ستارگان هالیوودی شنیده می‌شود، که بیشتر اوقات هم این جمله به حقیقت نمی پیوندد؛ اما گاهی هزینه‌های یک شب مراسم عروسی آنان آن چنان زیاد است که می تواند هزینه‌ی زندگی یک فرد را برای یک عمر تأمین کند. در اینجا به برخی از گرانترین عروسی‌های هالیوودی اشاره می‌کنیم که می‌توانست هزینه‌هایش صرف اتفاقات بهتر‌ی شود.

۱- براد بیت و جنیفر انیستون

براد بیت و جنیفر انیستون
براد بیت و جنیفر انیستون

هزینه‌ی عروسی : یک میلیون دلار

بیتشر هزینه‌های مربوط به لباس عروسی ” انیستون ” ۵۰ هزار شاخه گل و آتش بازی بعد الز مراسم می شود.” بیت ” و “انیستون” پنج سال با یکدیگر زندگی کردند.

۲- مایکل داگلاس و کاترین زتاجونز

مایکل داگلاس و کاترین زتاجونز  عروسی های پرهزینه، عروسی های پرهزینه بازیگران
مایکل داگلاس و کاترین زتاجونز

هزینه‌ی عروسی : یک و نیم میلیون دلار

از مهمانان این مراسم  می توان به “شان کانری” ، “جک نیکلسون” و “مایکل کین”‌اشاره کرد. مراسم ازدواج “داگلاس” و “زتا جونز”  سال ۲۰۰۰ در هتل پلازا نیویورک برگزار شد و ۳۵۰ مهمان در این مراسم حضور داشتند. گفتنی است ۵۰ پلیس امنیت این مراسم را مهیا کردند. لباس عروسی به قیمت ۱۴۰ هزار دلار از “کریستین لاکروز” خریداری شده بود.

۳- مدونا و گای ریچی

pic-baz-gran-Funjoo-IR-298985_210 (3)

هزینه‌ی عروسی: یک و نیم میلیون دلار

هزینه‌ی لباس عروسی طرح استلامک کارتنیِ مدونا ۸۰ هزار دلار برآورد شده است. همچنین برگزاری مراسم در قصر اسکاتلندی هزینه‌ی مراسم آنها را بالا برد؛ آنها هشت سال بیشتر با یکدیگر زندگی نکردند.

۴- تام کروز و کیتی هولمز

pic-baz-gran-Funjoo-IR-298985_210 (4)

هزینه‌ی عروسی : سه میلیون دلار

این زوج سال ۲۰۰۶ قصر ایتالیایی ساخت قرن پانزدهم میلادی را برای برگزاری عروسی‌شان اجاره کردند. از جمله مهمانان برگزیده‌ی آنها می توان به “ویل اسمیت” و همسرش، “دیوید” و “ویکتوریا بکهام” اشاره کرد. “کیتی” لباس سفارشی دوخت و “جورجیو آرمانی” را به تن کرده بود. “‌کروز “‌و هولمز” پنج سال بعد، از یکدیگر جدا شدند.

۵- الیزابت هارلی و آرون نایار

pic-baz-gran-Funjoo-IR-298985_210 (5)

هزینه‌ی عروسی:‌ دو و نیم میلیون دلار

مراسم عروسی “هارلی” و “نایار” هشت روز ادامه داشت. این زوج سال ۲۰۰۷ در قصر سادلی در شهر “گلاسترشر” به عقد یکدیگر در آمدند بعد با هواپیمای شخصی‌شان به شهر جوداپور برای برگزاری دومین مراسم عروسی‌شان رفتند. آنها سال ۲۰۱۱ از یکدیگر جدا شدند.

۶- الیزابت تیلور و لری فور تنسکی

pic-baz-gran-Funjoo-IR-298985_210 (6)

هزینه‌ی عروسی: دو و نیم میلیون دلار

لازم به ذکر است که عروسی آنها به نرخ امروز چهار میلیون دلار می شود. “تیلور”و “فورتنسکی” سال ۱۹۹۱ با یکدیگر ازدواج کردند. ۱۶۰ مهمان آنها حضور داشتند. “لیزامنیلی”، “ادی مورخی” “نانسی دیگان”، “فرانکو زفیرلی”، “آرسینو هال”، “پیازادورا”، جورج همیلتون”، مروگریفین”، “کوئینسی جونز” از مهم‌ترین مهمانان مراسم عروسی آنها بودند. “تیلور” و “فورتنسکی” سال ۱۹۹۶ از یکدیگر جدا شدند.

۷- “سلما هایک” و “فرانسوا – آنری پینو” pic-baz-gran-Funjoo-IR-298985_210 (7)

هزینه‌ی عروسی: سه و نیم میلیون دلار

مراسم ازدوج آنها دو روز به طول انجامید این مراسم در لافنیس اوپراهاوس قرن هیجدهم و با حضور ۱۵۰ مهمان برگزار شد.

۸- لیزامینلی و دیوید گست

pic-baz-gran-Funjoo-IR-298985_210 (8)

هزینه‌ی عروسی : چهار میلیون و دویست هزار دلار

گفتنی است که ” مایکل جکسون ” ساقدوش ” دیوید گست” و “الیزابت تیلور ” هم ساقدوش عروس بوده است. حدود ۱۰۰۰ نفر مهمان در این عروسی حضور داشت. آنها یک سال بعد، از یکدیگر جدا شدند.

۹- جاستین تیمبرلیک و جسینکابیل

pic-baz-gran-Funjoo-IR-298985_210 (9)هزینه‌ی عروسی: شش میلیون و پانصد هزار دلار

“تیمبرلیک” و “‌بیل” تمام یک هتل ایتالیایی را برای مهمانی عروسی‌شان اجاره کردند. آنها حتی به ساختمان‌های اطراف مبلغی دادند تا در برگزاری مراسم آنها تعطیل باشند تا درگیر فلاش‌های عکاسی‌های پایارازی نشوند

 

عروسی های پرهزینه عروسی های پرهزینه بازیگران، جشن های عروسی پر هزینه، عکس های عروسی بازیگران، عکس های بازیگران هالیوودی

منبع:فان جو،

پیشنهاد ما

بهاره رهنما, عکس بهاره رهنما, بهاره رهنما عکس, بهاره رهنما اینستاگرام, بهاره رهنما توییتر, عکس های بهاره رهنما, عکسهای بهاره رهنما, پدر بهاره رهنما, عکس پدر بهاره رهنما, بابای بهاره رهنما, عکس بابای بهاره رهنما, بهاره رهنما و پدرش, عکس بهاره رهنما و پدرش, سالروز, تولد, عکس, عاشقانه, عاشقانه خانم بازیگر معروف برای پدرش + عکس

عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + عکس

عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + عکس عاشقانه بهاره رهنما برای قهرمان زندگیش + …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *