خانه » اخبار روز » زوج ۳۵ ساله سینمای ایران!

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

زوج ۳۵ ساله سینمای ایران!

زوج ۳۵ ساله سینمای ایران!

زوج ۳۵ ساله سینمای ایران!

محسن قاضی مرادی و مهوش وقاری بعد از گذشت ۳۵ سال از زندگی مشترک، هنوز از عشق حرف می زنند.

در کنار زوج های معروف دنیای سینما مثل لیلا حاتمی و علی مصفا، رخشان بنی اعتماد و جهانگیر کوثری، رویا تیموریان و مسعود رایگان، گلاب آدینه و مهدی هاشمی، فرهاد آئیش و مائده طهماسبی، نیما فلاح و سحر ولدبیگی، شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی، مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی و… یک اسم دیگر را هم باید ثبت کرد.

اخبار,اخبار فرهنگی,محسن قاضی مرادی و مهوش وقاری

محسن قاضی مرادی و مهوش وقاری زوجی هستند که ۳۵ سال است در کنار هم زندگی می کنند. اخیرا گفت و گویی از این زوج بازیگر منتشر شده که در آن قاضی مرادی در جواب این سوال که چرا بچه ندارند، جواب بامزه ای داده. او گفته: «برای بچه دار شدن حالا زود است. باید ۴۰ سال با هم زندگی کنیم ببینیم تفاهم داریم بعد بچه دار شویم!» اینطوری قاضی مرادی ضمن حاضرجوابی آرزو کرده است که باز هم سالیان زیادی کنار همدیگر بمانند.

اخبار,اخبار فرهنگی,محسن قاضی مرادی و مهوش وقاری

هر دو اهل و زاده تهران هستند. مهوش وقاری متولد ۱۳۳۳ است و محسن قاضی مرادی متولد ۱۳۲۰٫ برای همین است که وقتی وقاری در سال ۱۳۵۶ به اداره کل تربیت معلم آموزش و پرورش منتقل می شود، به نظرش قاضی مرادی پیرمرد می رسیده: «ما هر دو کارشناس دفتر کل تربیت معلم بودیم، آنجا با آقای قاضی مرادی آشنا شدم و در دوران کار تبدیل به دو دوست صمیمی شدیم به طوری که من همیشه در کارها با ایشان به عنوان یک پیرمرد مشورت می کردم (خنده). البته محسن همیشه به می گوید شما بزرگ مایی خانم (خنده)».

این آشنایی تا به ازدواج برسد، سه سال زمان می برد.

ظاهرا آن اوایل وقاری از رسیدگی نکردن قاضی مرادی به سر و وضع خودش ناراحت بوده: «یکی از ویژگی های آقای قاضی مرادی در آن دوران این بود که خیلی شوه بود و حتی گاه پیش آمده بود که با لباس وارونه به سر کار می آمد (خنده) و من چون خودم خیلی مرتب و منظم بودم همیشه از این رفتار او حرص می خوردم.

اخبار,اخبار فرهنگی,محسن قاضی مرادی و مهوش وقاری

ولی در کنار این، آدم خیلی خوش برخورد و خوش فکر و اهل مطالعه ای بود. یادم می آید یک بار در جمع همکاران گفتم که گل یخ رو خیلی دوست دارم و از اون روز به بعد هر روز صبح می دیدم که یک شاخه گل یخ روی میزم گذاشته شده و تا مدت ها نمی دانستم که کار چه کسی است تا اینکه بالاخره متوجه شدم کار ایشان بوده و چون همیشه ایشان را آدم شوه ای می دانستم انتظار همچین کارهایی از ایشان نداشتم.» کم کم ذهنیت وقاری نسبت به قاضی مرادی عوض می شود.

«یک بار به اتفاق خواهر و دخترخاله هایم به سینما رفته بودیم، اکران فیلم چند ساعت به تاخیر افتاد و چون سینما نزدیک منزل ایشان بود از ما دعوت کردند به منزل شان برویم. وقتی کارهای هنری او را از نزدیک دیدم به شدت منقلب شدم و به قدری از قضاوت بی رحمانه خودم ناراحت شدم که آن شب حسابی گریه گردم.»

اخبار,اخبار فرهنگی,محسن قاضی مرادی و مهوش وقاری

ازدواج ۲۰ شهریور ۱۳۵۹ سر می گیرد. در آن زمان، قاضی مرادی سابقه بازی در سینما و تئاتر را داشت، اما وقاری از طریق او به این مسیر وارد می شود. اولین فیلم مشترک شان، «نار و نی» در سال ۱۳۶۷ بود و اولین سریال مشترکشان، یک مجموعه خانوادگی با عنوان «شما بگویید چه کار کنم» در سال ۱۳۷۰ که در آن، وقاری و قاضی مرادی نقش خواهر و برادر را داشتند. اولین باری که آنها نقش یک زوج را جلوی دوربین بازی کردند، یکی از قسمت های سریال «همسران» بود که در آن وقاری نقش عمه خانم مهرانه مهین ترابی را داشت.

وقاری می گوید «به نظرم اینکه ما هر دو در این کار هستیم سبب شده که به یک درک متقابل در مورد سختی ها و مشکلات کار برسیم. البته گاهی پیش آمده که به دلیل کار زیاد یا دوربودن از هم، به همدیگر غر زدیم ولی خدا را شکر هیچ وقت این موضوع مشکل اساسی برایمان ایجاد نکرده.»

قاضی مرادی و وقاری حالا هردو بازنشسته آموزش و پرورش هستند. آنها همچنان کنار هم هستند و اتفاقا در این سال ها وقاری بیشتر از قبل به همسرش می رسد، چرا که قاضی مرادی مریض است و نیاز به مراقبت دارد. وقاری می گوید علت دوام ازدواج شان این بوده که: «به نظرم چون ما هر دو به شدت آدم های احساساتی هستیم، شاید این امر به ظاهر ایشان نخورد (خنده)، اما در این سال ها حتی یک بار هم نشده که سر سفره عید اشک از چشمانش جاری نشود.»

 

محسن قاضی مرادی, مهوش وقاری, رخشان بنی اعتماد, بازیگران سینما, زندگی  محسن قاضی مرادی و مهوش وقاری, اخبار, اخبار  فرهنگی

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

پوتین, پوتین در ایران, پوتین در تهران, سفر پوتین به تهران, سفر پوتین به ایران, ورود پوتین به ایران, دیدار پوتین با رهبر, عکس دیدار پوتین با رهبر, جزییات دیدار پوتین با رهبر, تصاویر دیدار پوتین با رهبر, آیت الله خامنه ای, پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس پوتین و آیت الله خامنه ای, عکس دیدار پوتین و آیت الله خامنه ای, پوتین و خامنه ای, رهبر انقلاب,

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای

عکسهای پوتین با رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای عکسهای پوتین با رهبر انقلاب …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *