خانه » سرگرمی » زنی با بلندترین موهای جهان +عکس

کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

زنی با بلندترین موهای جهان +عکس

زنی با بلندترین موهای جهان +عکس

زنی با بلندترین موهای جهان +عکس

بلندترین موهای بافته شده جهان بلندترین موی دنیا درازترین موهای دنیا زنی با بلند ترین موهای دنیا زنی با موهای عجیب طولانی ترین موهای دنیا ماندلا زنی با موهای بلند خبرهای جهان

 

زنی با موهای ۵۵ فوتی که از یک اتوبوس هم بلند است این زن علاقه زیادی به موی بلند دارد و ۲۰ سال است که موهای خود را کوتاه نکرده است.

زنی با بلندترین موهای جهان,موهای بلند زن

برخی از مردم جهان اراده خیلی عجیبی دارند و کارهای بسیار خارق العاده ای را انجام میدهند! موهای بلند زنان را زیبا میکند اما وقتی بیش از حد بلند شود جز دردسر چیزی نصیب ادم نمیکند.

ماندلا زنی که علاقه عجیبی به بلند شدن موهایش دارد تا جایی که وزن آن به ۱۵ کیلو رسیده است و حمل کردن آن بسیار دشوار شده است تا جایی که پشکان به او هشدار داده اند که ممکن است مهره های کمرش را فلج کند.

به گزارش مجله مراحم؛ پزشکان به او هشدا داده اند که موهای بسیار سنگین شده است و ممکن است او را فلج کند اما این زن به حرف پزشکان توجهی نکرده و موهای خود را کوتاه نمیکند.

این زن در مصاحبه با cnn اعلام کرد که این موها بخشی از وجود من است و هرگز آنها را کوتاه نمیکنم.

 موهای این زن طرفداران زیادی را برای او به ارمغان آورده است و از او میخواهند که راز ماندگاری موهای خود را به آنها بگوید زیرا موهای بلند زود شکسته و پژمرده و بی رنگ میشود.

پزشکان به او هشدار دادند که در صورت ادامه این روند او مبتلا به بیماری های میکروبی پوست سر خواهد شد و سنگینی موهایش ستونفقرات او را فلج خواهد کرد.

زنی با بلندترین موهای جهان,موهای بلند زن

مهمترین نگرانی پزشکان وزن موهای این زن است که بسیار سنگین شده است.

خانم ماندلا یک پسر ۱۱ ساله به نام صهیون دارد و دو بار ازدواج کرده که همسر اول و دومش او را به خاطر موهای بلندش طلاق داده اند ولی شوهر سومش او را برای بلند نگه داشتن موهایش بسیار تشویق میکند.

نام او در کتاب گینس به عنوان طولانی ترین بافت موی جهان با اندازه ۵۵ فوت ثبت شده است.

زنی با بلندترین موهای جهان

زنی با بلندترین موهای جهان,موهای بلند زن

 

زنی با بلندترین موهای جهان +عکس

بلندترین موهای بافته شده جهان, بلندترین موی دنیا, درازترین موهای دنیا, زنی با بلند ترین موهای دنیا, زنی با موهای عجیب, طولانی ترین موهای دنیا, ماندلا زنی با موهای بلند,خبرهای جهان

 

ساعت گوچی gucci دستبندی نگین دارعینک Spyساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژهساعت مچی اسپورت طرح رولکس

پیشنهاد ما

عکس پروفایل دخترانه پاییزی, عکس پروفایل پاییزی دخترانه, عکس پروفایل پاییز, عکسهای پروفایل پاییزی, عکس پروفایل عاشقانه پاییزی, عکس پروفایل دختر پاییزی, دانلود عکس پروفایل پاییزی, عکس برای پروفایل پاییزی, عکس پروفایل باران پاییزی, عکس نوشته پاییزی پروفایل, عکس پروفایل پاییزی, عکس پروفایل پاییزی عاشقانه, عکس پروفایل پاییزی غمگین, عکس پروفایل پاییزی پسرانه, عکس پروفایل پاییزی زیبا, عکس پروفایل پاییزی جدید, عکس پروفایل پاییزی و محرمی, عکس پروفایل پاییزی با عطر محرم, عکس پروفایل پاییزی شیک, عکس پروفایل پاییزی خاص, عکس پروفایل از پاییز, عکس پروفایل زیبا از پاییز, دانلود عکس پاییزی برای پروفایل, عکس پروفایل برای پاییز, عکس پاییزی برا پروفایل, عکس های پاییزی برای پروفایل, عکس زیبای پاییزی برای پروفایل, عکسهای پروفایل دختر در پاییز, عکس پروفایل عاشقانه پاییز, عکس پروفایل فصل پاییز, عکس پروفایل مخصوص پاییز, عکس پروفایل در مورد پاییز, عکس پاییزی واسه پروفایل, عکس های پروفایل پاییزی, عکس پاییزی برای پروفایل, , ,

عکس پروفایل پاییزی | عکس نوشته های پاییزی

عکس پروفایل پاییزی | عکس نوشته های پاییزی عکس پروفایل پاییزی | عکس نوشته های …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *