خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی

 

 

اخبار,اخباردانشگاه ,حسین توکلی

 مشاور عالی رییس سازمان سنجش گفت: هنوز تاریخ اعلام نتایج استخدامی به درستی مشخص نیست.

به گزارش خبرآنلاین، یک هفته دیگر از وعده مسئولان برای اعلام نتایج آزمون استخدامی گذشت ولی همچنان خبر جدیدی نیست.
یکی از پرتکرارترین سوالاتی که در سرویس مشکلات مردم خبرآنلاین مطرح می شود هم در همین رابطه است. مخاطبان از تاریخ اعلام نتایج آزمون استخدامی می پرسند و می خواهند هر چه زودتر تکلیفشان مشخص شود.
یکی از کاربران می نویسد: سلام. گفته بودن هفته پیش تکلیف اعلام نتایج آزمون استخدامی معلوم میشه. پس چرا خبری نشد؟ لابد این هفته هم می خوان بگن هفته بعد! تکلیف ما رو روشن کنید.
حسین توکلی، مشاور عالی رییس سازمان سنجش در پاسخ به این سوال به خبرآنلاین می گوید: هنوز تاریخ دقیقی برای اعلام نتایج آزمون استخدامی مشخص نشده است.
به گفته وی این هفته جلسه ای برگزار می شود تا مشخص شود شورای تصمیم گیر چه زمانی را برای اعلام نتایج در نظر گرفته است.
توکلی در پاسخ به این سوال که هفته گذشته در بخش خبری ۲۲ و۳۰ اعلام شده بود که این هفته نتایج آزمون استخدامی تعیین تکلیف می شود ولی این اتفاق نیفتاد می گوید: تاریخ های اعلام شده تایید شده نیست و این سازمان مدیریت است که می بایست زمان قطعی را اعلام کند. به محض دریافت اطلاعات تایید شده و دقیق، آن را به اطلاع آزمون دهندگان خواهیم رساند.
به گزارش خبرآنلاین، اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر سال ۹۴ دستگاه ها با ۱۹۳۴۶۸ داوطلب ثبت نام کننده در جمعه ۱ خرداد ۹۴ برگزار شد و ۱۲۱۲۱۹ نفر در جلسه حاضر بودند. این آزمون در دو بخش عمومی و اختصاصی مربوط به هر یک از مشاغل برگزار شد که اکنون بعد از گذشت یک ماه هنوز از زمان اعلام نتایج خبر درستی در دسترس نیست.

 

اخبار  دانشگاه – خبر  آنلاین

 

پیشنهاد ما

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش چند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *