خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » حبس شدن خانم خواننده در خانه +عکسها


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

حبس شدن خانم خواننده در خانه +عکسها

حبس شدن خانم خواننده در خانه +عکسها

حبس شدن خانم خواننده در خانه +عکسها

%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%85-%d8%ae%d9%88%d8%a7%d9%86%d9%86%d8%af%d9%87

 

ترس از اجتماع ، نوعی بیماری روحی و روانیست که سبب میشود اشخاص در هنگام ورود به جمع شلوغ و مکان های پر ازدحام به گزارش ایران ناز دچار حملات پاتیک عصبی بشوند . در این میان یک دختر زیبا که صدایی بسیار جذاب دارد نیز از این بیماری رنج میبرد .این دختر زیبا اما در خانه صدای خود را ضبط کرده و به خوانندگی میپردازد . به گزارش ایران ناز خواننده ای انگلیسی که دچار بیماری اگروفوبیک (هراس از مکان های باز) است ، با وجود اینکه سه سال از خانه خارج نشده ولی درشبکه اجتماعی یوتوب آنقدر شهرت پیدا کرد که اولین آهنگش منتشر شده است.جما پیکسی هیکسون ،۲۱ ساله با وجود اینکه از محیط بیرون فراری است به یک ستاره جهانی تبدیل شده است.

حبس شدن خانم خواننده در خانه +عکس

او در انگلستان بسیار ناشناس است ولی تبدیل به موضوع مورد بحث در خانواده های چینی و خاور دور شده و نزدیک به ۱۲ میلیون بازدید در اینترنت دارد.اولین آهنگ او با نام “Never Let You go” هفته پیش منتشر شد. او صدایش را در خانه بر روی لپ تاپ ضبط کرده است.جما اولین بار در سن شش سالگی متوجه بیماری اش شد و در آخرین سال مدرسه در سن ۱۶ سالگی وضعیت بیماریش وخیم تر شد تا حدی که دیگر نتوانست از خانه خارج شود.

حبس شدن خانم خواننده در خانه +عکس

او درباره بیماریش می گوید: وقتی حمله به من دست می دهد نفسم گرفته تا حدی که فکر می کنم قلبم هر آن منفجر می شود ، به اندازه ای که مرگ را احساس می کنم.جما در خانه با مادر ۵۰ ساله و پدر ۴۹ ساله اش زندگی کرده و برای تولید و انتشار کارهایش از میکروفون و وب کم استفاده می کند.

 

حبس شدن خانم خواننده در خانه +عکسها

ایران ناز

حبس شدن خانم خواننده در خانه +عکسها, فان جو, مطالب خواندنی و جالب, حبس شدن خانم خواننده, عکس خواننده زن,

پیشنهاد ما

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت

سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر لقب گرفت سحر دولتشاهی پرکارترین بازیگر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *