خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » جزئیات جدید از بزار جاسوسی «دینو»


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

جزئیات جدید از بزار جاسوسی «دینو»

جزئیات جدید از بزار جاسوسی «دینو»

جزئیات جدید از بزار جاسوسی «دینو»

سرپرست مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای گفت: جاسوس افزار «دینو» که با هدف حمله به مراکز حساس ایران طراحی شده را از یک سال و نیم گذشته شناسایی کرده ایم.

مسعود بیگلریان – سرپرست مرکز ماهر ، با تایید وجود جاسوس افزار رایانه ای با نام «دینو» به مهر اظهار داشت: تقریبا از یک سال و نیم گذشته این بزار را شناسایی و عملکرد آن را تحلیل کرده ایم.

وی با بیان اینکه در این زمینه اطلاع رسانی لازم و اقدامات مربوطه را برای جلوگیری از آسیب به مراکز حساس کشور انجام داده ایم ادامه داد: شناسایی، تحلیل و اطلاع رسانی از این بزار سایبری به صورت محرمانه از سوی مرکز ماهر انجام و به مسئولان گزارش داده شده است.این مقام مسئول با تاکید براینکه وجود این جاسوس افزار را در ایران تایید می کنیم، خاطرنشان کرد: اما مراکزی که از سوی اخبار منتشره مورد حمله این جاسوس افزار قرار گرفته اند به هیچ عنوان تایید نمی شود.

وی با بیان اینکه این نوع بزار از نوع جاسوس افزارهایی مانند استاکس نت است که برای مقاصد خاص طراحی می شوند و حملات هدفمند را پی ریزی می کنند، افزود: ادعای آسیب رساندن این بزار را به مراکز حساس کشور، تایید نمی کنیم.

سرپرست مرکز ماهر با تاکید براینکه در این زمینه جای نگرانی نیست افزود: اقدامات مراقبتی لازم در مورد این ویروس رایانه ای انجام شده است.

به گزارش مهر، دو روز گذشته جاسوس‌افزاری با نام «دینو» از سوی رسانه های خارجی معرفی شد که مشغول جاسوسی از مراکز علمی و صنعتی کشورمان بوده و مراکزی نظیر وزارت امور خارجه، دانشگاه علم و صنعت ایران، شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی، دانشگاه امام حسین(ع) و دانشگاه مالک اشتر را مورد هدف قرار داده است.

 

بیوگرافی مسعود بیگلریان,

پیشنهاد ما

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش

واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش واکنش خانم بازیگر به سخنان همسر سابقش چند …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *