خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سرگرمی » تصاویر کامیون جدید ولو که شتاب پورشه ۹۱۱ دارد


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

تصاویر کامیون جدید ولو که شتاب پورشه ۹۱۱ دارد

تصاویر کامیون جدید ولو که شتاب پورشه ۹۱۱ دارد

تصاویر کامیون جدید ولو که شتاب پورشه ۹۱۱ دارد

ولو همیشه یکی از رقبا در عرصه ی ساخت کامیون های پر قدرت جهان بوده است و کامیون جدید ولو درحال حاضر پرقدرت ترین کامیون جهان با قابلیت قدرت ۲۴۰۰ اسب بخار است که رکورد جهانی پرقدرت ترین کامیونها را شکسته است.

-funjooکامیون-جدید-ولو

 

کامیون جدید ولو غول پرقدرت ترین کامیون های جهان شد + عکس

موتور نمونه جدید شوالیه آهنین تغییرات جدی پیدا کرده تا قدرت آن از ۲۱۰۰ اسب بخار به ۲۴۰۰ اسب بخار افزایش پیدا کند.

کامیون جدید ولو

کامیون جدید ولو رکورد پرقدرت ترین کامیون های جهان را شکست

در سال ۲۰۱۲ مدل قبلی این کامیون توانسته بود رکورد سرعت کامیون های جهان را بشکند. وزن این کامیون هم به شدت کم شده و به به ۴٫۵ تن رسیده است. گیربکس شوالیه آهنین همان گیربکسی است که در سری FH ولو استفاده شده است. به خاطر این ارتقاء این غول به توانایی رکوردگیری صفر تا صد در ۴٫۶ ثانیه رسیده است که آن را در رده پورشه ۹۱۱ قرار می دهد! مسئله ای که برای یک کامیون بی سابقه است. در رکوردگیری صورت گرفته در پیستی در سوئد این کامیون توانست چندین رکورد سرعت را بشکند. این کامیون ۵۰۰ متر را در ۱۳٫۷ ثانیه طی کرد. میانگین سرعت این کامیون در این مسافت ۱۳۰ کیلومتر در ساعت محاسبه شده است.

در رکوردگیری دیگری این کامیون مسافت ۱ کیلومتر را در ۲۱٫۲ ثانیه با میانگین سرعت ۱۶۸ کیلومتر در ساعت طی کرد. این رکوردها در دنیای کامیون ها بی سابقه بوده است.

-funjooکامیون-جدید-ولو

کامیون جدید ولو

کامیون جدید ولو

پرقدرت ترین کامیون جهان با قدرت ۲۴۰۰ اسب بخار

 

تصاویر کامیون جدید ولو که شتاب پورشه ۹۱۱ دارد

منبع: نمکستان

تصاویر کامیون جدید ولو که شتاب پورشه ۹۱۱ دارد,،فان جو,کامیون جدید ولو , پرقدرت ترین کامیون جهان , کامیون جید ولو با ۲۴۰۰اسب بخار ,غول جدید پرقدرت ترین کامیون های دینا

پیشنهاد ما

عکس پروفایل تسلیت | عکس تسلیت سانچی

عکس پروفایل تسلیت | عکس تسلیت سانچی

عکس پروفایل تسلیت | عکس تسلیت سانچی عکس پروفایل تسلیت | عکس تسلیت سانچی عکس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *