خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سرگرمی » تصاویر زیباترین دختر آتش نشان دنیا


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

تصاویر زیباترین دختر آتش نشان دنیا

تصاویر زیباترین دختر آتش نشان دنیا

تصاویر زیباترین دختر آتش نشان دنیا

تصاویر زیباترین دختر آتش نشان دنیا, فان جو, عکس های زیباترین دختر آتش نشان دنیا, عکس دختر,

عکس هایی از دختر زیبای آتش نشان

گان نارتن دختر اهل کشور نروژ است که به عنوان زیباترین دختر آتش نشان در دنیا شناخته شده است و به همین دلیل بسیار معروف است. این خانم جذاب و زیبا به جز شغل اتش نشانی مربی بدنسازی و فیتنس نیز است و دارای اندامی ورزیده است. عکس های این دختر زیبا در اینستاگرام بسیار منتشر شده است و صفحه اینستاگرام این دختر زیبا بسیار طرفدار دارد.

عکس دختر زیبای آتش نشان

به نقل از دیلی میل تعداد مشترکان صفحه این دختر زیبای ۳۰ ساله که علاوه بر شغل اصلی خود ورزش و فیتنس را دوست دارد، به بیش از ۵۰ هزار نفر رسیده است. وی که به عنوان مربی شخصی در باشگاه فیتنس نیر کار می کند، توصیه های ورزشی خود را در صفحه اش در اینستاگرام در میان می گذارد.
این دختر نروژی می گوید در سن ۱۹ سالگی تصمیم گرفت مامور آتش نشانی شود چون زندگی فعال و کارگروهی را دوست دارد.خانم نارتن می گوید:” وقتی می خواستم در اداره اتش نشانی استخدام شوم مادرم گفت که هیچوقت نشنیده که یک دختر مامور آتش نشانی شود و چرا می خواهم این شغل را انتخاب کنم؟ و من در پاسخ گفتم چرا که نه”.

 

دختر نروژی می گوید:” مردم وقتی از شغل من باخبر می شوند، تعجب می کنند اما من این را یک کار عادی می دانم. دوستانم می گویند من از شوخ طبعی پسرانه برخوردار هستم و معتقدند من چابک تر از اکثریت دختران هستم.

عکس های زیباترین دختر آتش نشان دنیا

عکس های زیباترین دختر آتش نشان دنیا عکس های زیباترین دختر آتش نشان دنیا عکس های زیباترین دختر آتش نشان دنیا

عکس های دختر جذاب و زیبای آتش نشان

 

 

تصاویر زیباترین دختر آتش نشان دنیا

فان جو

تصاویر زیباترین دختر آتش نشان دنیا, فان جو, عکس های زیباترین دختر آتش نشان دنیا, عکس دختر,

پیشنهاد ما

روز و زمان دقیق تحویل سال 1397 | دانلود تقویم 1397

روز و زمان دقیق تحویل سال ۱۳۹۷ | دانلود تقویم ۱۳۹۷

روز و زمان دقیق تحویل سال ۱۳۹۷ | دانلود تقویم ۱۳۹۷ روز و زمان دقیق …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *