خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » بی‌خبری بازیگران دردسرهای عظیم ۲ از پایان قصه


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

بی‌خبری بازیگران دردسرهای عظیم ۲ از پایان قصه

بی‌خبری بازیگران دردسرهای عظیم ۲ از پایان قصه

بی‌خبری بازیگران دردسرهای عظیم ۲ از پایان قصه

امیر غفارمنش انتخاب‌های بعدی خود را پس از «دردسرهای عظیم ۲» با وسواس بیشتری انجام می‌دهد.

 غفارمنش در پاسخ به این سوال که کاراکتر او در «دردسرهای عظیم ۲» تا چه حد بر اساس متن و تا چه حد بر اساس خلاقیت های فردی او شکل یافته، توضیح داد: راستش را بخواهید آن شخصیتی که در متن وجود داشت به شکل صد در صد، همین کسی نبود که مخاطب این شب ها تماشا می کند. من به عنوان بازیگر نقش، تا حدی تغییراتی را ایجاد کردم و خوشبختانه برزو نیک‌نژاد نیز کارگردان دموکراتی است که پیشنهادهای را می پذیرد و بعضی از آنها را هم به طور کامل قبول می‌کند.

وی افزود: «دردسرهای عظیم ۲» نسبت به سری اول مجموعه، بهتر در دل مردم جا باز کرده است. یک قصه خوب، دلیل این اتفاق است. در سری قبل ما داشتیم یک کلاهبرداری را روایت می کردیم و این سوژه چیزی بود که کم و بیش در سریال های دیگری مثل «خوش نشین‌ها» هم شاهد بودیم. در «دردسرهای عظیم ۲» ماجرای لطیف‌تر و عاشقانه‌تری را دستمایه قرار دادیم و نتیجه بهتری را هم دریافت کردیم.

این بازیگر همچنین گفت: این روزها داریم قسمت های پانزدهم – شانزدهم مجموعه را تصویربرداری می کنیم و فاصله کمی تا پخش داریم. واقعا هیچ یک از ما نمی دانیم آخر قصه چه اتفاقاتی رخ می دهد و پایان ماجرا چیست. تنها چیزی که می‌دانیم این است که مردم سریال را دوست دارند و ما هم از این بابت خوشحالیم و دشواری‌های تصویربرداری به صورت فشرده را به جان می‌خریم. من هم از این دیدخ شدن خوشحالم و باید بگویم برای انتخاب های بعدی ام کمی وسواس تر خواهم شد تا بتوانم این موقعیت را همچنان حفظ کنم.

این بازیگر همچنین درباره دیگر فعالیت های خود گفت: امسال برای اولین بار کارگردانی یک برنامه تلویزیونی را تجربه کردم و شب گذشته آخرین قسمت برنامه «فقط بگو نه» از شبکه نسیم پخش شد. این برنامه را آرزو ابوحمزه تهیه کرد و من همیشه از حمایت های ایشان ممنونم. برنامه ما با موضوع اعتیاد ساخته شد و ما در سری اول درباره راه های پیشگیری آن صحبت کردیم. احتمال دارد سری جدید برنامه نیز با محوریت درمان اعتیاد، ساخته شود. ما مفاهیم مورد نظرمان را با زبان طنز انتقال می دادیم و فکر می کنم همین شیوه آموزش به سود ما تمام شد و مخاطب مان را به دست آوردیم.

امیرغفارمنش این شب ها با سریال «دردسرهای عظیم ۲» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد میهمان خانه‌های مردم است. او در این مجموعه با الناز حبیبی، جواد عزتی، مریم سعادت، مران رجبی، شهین تسلیمی و … همبازی شده است.

سوره سینما

 

دردسرهای عظیم ۲ , سریال دردسرهای عظیم ۲  , بازیگران دردسرهای عظیم ۲  , ارسلان در دردسرهای عظیم ۲  , پایان دردسرهای عظیم ۲  , امیر غفارمنش

پیشنهاد ما

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+)

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) پس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *