خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » سرگرمی » عکسها و مشخصات پل طبیعت تهران +معرفی طراحان پل طبیعت


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

عکسها و مشخصات پل طبیعت تهران +معرفی طراحان پل طبیعت

عکسها و مشخصات پل طبیعت تهران +معرفی طراحان پل طبیعت

عکسها و مشخصات پل طبیعت تهران +معرفی طراحان پل طبیعت

بیوگرافی طراحان پل طبیعت + عکس پل

فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری از دانشگاه شهید بهشتی و فوق لیسانس معماری از دانشگاه کانادا است او بخاطر طراحی پل طبیعت در تهران مشهور شده است.

معمار پل طبیعت تهران,طراح پل طبیعت تهران

اوایل سال ۸۸ بود که شهرداری تهران یک مسابقه جالب طراحی سازه ترتیب داد. موضوع این مسابقه این بود که شرکت کنندگان باید در مرحله اول یک ایده برای طراحی یک پل می دادند اما چه پلی ؟ پلی که تنها وظیفه آن ایجاد مسیر عبور نباشد، پلی که در واقع خودش وسیله ای برای تفریح مردم باشد.

طراحی و آماده سازی پل طبیعت تهران

این پروژه در طی چهار سال و با همت صدها نفر از مهندستان اماده شد، آن زمان ۲۵ سالم بود. وقتی‌که برنده شدیم ۲۶ ساله بودم و تا ۲۷ سالگی درگیر طرح بودم.

کنار مهندس بهزادی و مهندس سحر یاسایی

مهندس بهزادی و مهندس سحر یاسایی
کار تیمی سه نفره

این فرمی نبود که من به‌ تنهایی به آن رسیده باشم. یک کار تیمی بود. مهندس بهزادی و سحر یاسایی هم در زمینه همکار من بودند و فکر هر سه ما بود که برنده شد.

شهرت

این پل ۲۷۰ متری که ۲ هزار تن وزن دارد.

دو بوستان تهران را بر فراز بزرگراه مدرس به هم وصل می کند پل طبیعت جایزه های داخلی زیادی گرفت اما پس از جایزه بین المللی آرکیتایزر +A بود که عراقیان تیتر رسانه های داخلی و خارجی شد.

در ایران او را برنده «معتبرترین جایزه معماری جهان» اعلام کردند.

اسکیس و راندو پل طبیعت از گروه مهندسی

 پل طبیعت تهران

پل طبیعت تهران

اسکیس پل طبیعت تاسیس شرکت + وضع مالی

۲۲ سالگی شرکت سازه های پارچه ای را به همراه مهندس بهزادی تاسیس کرد.

با سرمایه ای حداقل : « خیلی ها فکر می کنند امروز وضع ما عالی است ولی همین الان هم کلی طلب وصول نشده داریم.» تاسیس شرکت در ۲۲ سالگی و طراحی یکی از مهم ترین پل های تهران چند سال بعد از آن اتفاق افتاد.

عکس پل طبیعت تهران

 پل طبیعت تهران
پل طبیعت تهران

ازدواج

راستش تا به حال کسی را ندیدم که مطمئن باشم می توانم بقیه عمرم را با او زندگی کنم.

علاوه بر این، در چهار سال گذشته بین ایران و کانادا در رفت و آمد بوده ام و خیلی وقت نداشتم. معمولا هم کسی نمی خواهد با کسی که تکلیفش معلوم نیست، وارد رابطه شود.

فعالیت بین المللی

در بازسازی پوشش پارچه‌ای سقف و نمای استادیوم بی‌ سی پلیس در ونکوور، کانادا که توسط شرکت آلمانی هایتکس تنستایل استراکچرز انجام شد، به عنوان دستیار فنی فعالیت داشته است.

جوایز

 در مسابقه طراحی فضاهای ورزشی، دومین کنفرانس سازه و معماری ۱۳۹۰ برنده جایزه دوم شد و همچنین در مسابقه کوشک جهانی به همراه بابک رستمیان و علیرضا برهانی رتبه دوم را کسب نمود.

http://morahem.com/majale/wp-content/uploads/2016/11/16.jpg

 پل طبیعت تهران,عکس پل طبیعت

پل طبیعت تهران,عکس پل طبیعت

 پل طبیعت تهران,عکس پل طبیعت
پل طبیعت تهران,عکس پل طبیعت
 پل طبیعت تهران,عکس پل طبیعت
پل طبیعت تهران,عکس پل طبیعت

با طراح پل طبیعت تهران آشنا شود +تصاویر

مراحم

با طراح پل طبیعت تهران آشنا شود +تصاویر, فان جو, – designer paul nature tehran,ازدواج ,بیوگرافی معمار پل طبیعت,پل طبیعت تهران,پل طبیعت ,زندگی شخصی ,طراح پل طبیعت تهران,عکس پل طبیعت,عکس پل طبیعت تهران,عکس ها و اینستاگرام طراح,معمار پل طبیعت تهران,همسر طراح,بیوگرافی,چه خبر؟

پیشنهاد ما

مناسبت ها و روزهای تعطیل سال ۹۷

مناسبت ها و روزهای تعطیل سال ۹۷

مناسبت ها و روزهای تعطیل سال ۹۷ مناسبت ها و روزهای تعطیل سال ۹۷   …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *