خرید هاست و سرور مجازی _ جوان سرور
خانه » اخبار روز » بارداری ماه چهره خلیلی هم در زندگی و هم در فیلم


کوچک کننده و فرم دهنده بيني Nose Up ساعت بند چرم اليزابت تخفيف ويژه فقط 15 هزار تومان عينک آفتابي Louis vuitton فقط 30 هزار تومان ساعت گوچي gucci دستبندي نگين دار فقط 15 هزار تومان ساعت طرح رولکس نقره اي فقط 20 هزار تومان  ساعت كاسيو تيتان طرح EDIFICE 554 فقط 55 هزار تومان  گردنبند مرغ آمين فقط 20 هزار تومان عينک خلباني شيشه آبي فقط 28 هزار تومان

بارداری ماه چهره خلیلی هم در زندگی و هم در فیلم


Notice: Undefined index: file in /home3/funjooir/public_html/wp-includes/media.php on line 1382

بارداری ماه چهره خلیلی هم در زندگی و هم در فیلم

بارداری ماه چهره خلیلی هم در زندگی و هم در فیلم

bardari-123-Funjoo-IR (1)

در پشت صحنه فیلم «هدیه» که دومین فیلم علی انصاریان در مقام تهیه کنندگی است اتفاقات بامزه ای رقم خورد که دلمان خواست شما هم شریک این تصاویر زیبا باشید. bardari-123-Funjoo-IR (2)

از جشن تولد ماه چهره خلیلی که کنار همسرش غرق در شادی بود تا گفتگوی اختصاصی با بازیگر زن خوش اخلاق سینما و تلویزیون ایران که در این گفتگو او برای اولین بار و جلوی دوربین خبر از باردار بودن خود داد و اینکه قرار است به امید خدا در شب سالگرد ازدواجشان، اولین فرزندشان را از خدا هدیه بگیرند. bardari-123-Funjoo-IR (3)

ماه چهره خلیلی دلیل پذیرفتن این نقش را با وجود بارداری واقعی خودش، نزدیکی حس واقعی اش به این نقش بیان می کند. bardari-123-Funjoo-IR (4)

او در این فیلم نقش زن بارداری را بازی می کند که در دوران بارداری مریض است و اتفاقات خاصی در جریان فیلم برای او می افتد

او در پاسخ به اینکه چه آینده ای را برای فرزندش متصور است و آیا میخواهد او هم بازیگر شود یا نه؟! می گوید که هنوز به این فکر نکرده که واقعا می خواهد فرزندش چیکاره شود.

bardari-123-Funjoo-IR (5)

او که کمتر از یکسال است ازدواج کرده فرزندش دقیقا در روز سالگرد ازدواجشان به دنیا می آید و راجع به انتخاب نام برای پسرش می گوید که می خواهد یک اسم اصیل ایرانی را برای او انتخاب کنند که هنوز تصمیم قطعی برای این نام نگرفته اند.

او درباره بازیگری بعد از مادرشدنش هم می گوید که در درجه اول میخواهد وظیفه مادری اش را انجام دهد و اولویت هایش که از ۱۲ سال پیش بازیگری بوده تغییر دهد .

bardari-123-Funjoo-IR (6)

به نظر او حس مادری گاهی قابل بیان نیست و هرچه به پایان بارداری اش نزدیک تر می شود بیشتر این حس را درک می کند و دوست دارد هرچه زودتر دوران بارداری اش تمام شود چون به نظر او ۹ ماه خیلی طولانی است.

در جریان این مصاحبه که در روز تولد ماه چهره خلیلی بود عوامل فیلم هدیه برای او جشن تولدی دوستانه با حضور همسرش برای او گرفته بودند که از جالبی این تولد هدیه هایی بوده که برای او آورده بودند مثل لباس نوزاد و کفش و .. که ماه چهره با دیدن آنها شگفت زده شده بود.

 

ماه چهره خلیلی , بارداری ماه چهره خلیلی , حاملگی ماه چهره خلیلی , همسر ماه چهره خلیلی , جشن تولد ماه چهره خلیلی , فیلم هدیه , علی انصاریان , فیلم جدید ماه چهره،ماه چهره خلیلی , بارداری ماه چهره خلیلی , حاملگی ماه چهره خلیلی , همسر ماه چهره خلیلی , جشن تولد ماه چهره خلیلی , فیلم هدیه , علی انصاریان , فیلم جدید ماه چهره خلیلی , تصاویر جدید ماه چهره خلیلی , عکس های جشن تولد ماه چهره خلیلی , عکسهای ماه چهره خلیلی و همسرش , بچه ی ماه چهره خلیلی , فرزند ماه چهره خلیلی , ,بارداری ماه چهره خلیلی,بچه ی ماه چهره خلیلی,تصاویر جدید ماه چهره خلیلی,جشن تولد ماه چهره خلیلی,حاملگی ماه چهره خلیلی,علی انصاریان,عکس های جشن تولد ماه چهره خلیلی,عکسهای ماه چهره خلیلی و همسرش,فرزند ماه چهره خلیلی,فیلم جدید ماه چهره خلیلی,فیلم هدیه,ماه چهره خلیلی,همسر ماه چهره خلیلی,مطالب جذاب

منبع:فان جو،

پیشنهاد ما

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+)

تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) تیراندازی هواداران به بازیکنان فوتبال آرژانتین (۱۸+) پس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *