سوپرایز مازیار فلاحی در شهریور ۹۳ برای مردم

سوپرایز مازیار فلاحی در شهریور ۹۳ برای مردم

مازیار فلاحی که افتتاح نمایشگاه بازار خانه هنرمندان ایران ۴ نقاشی خریداری کرد ، گفت: از زمانی که از من برای شرکت دیدار با شهردار تهران و افتتاح نمایشگاه بازار هنر خانه هنرمندان دعوت شد؛ نیت کردم که مبلغ ۲ میلیون تومان در حمایت از هنرمندان تجسمی نقاشی بخرم و خیلی خوشحالم که توانستم ۴ نقاشی دوست‌داشتنی خریداری کنم.

20140722141801 65 سوپرایز مازیار فلاحی در شهریور 93 برای مردم

او درباره سلیقه هنری‌اش برای خرید آثار تجسمی گفت: من نقاشی و مجسمه را دوست دارم و در نقاشی نیز از تکنیک آبرنگ خوشم می‌آید. رنگ‌های آثاری که امشب خریداری کردم روح من را تسخیر کردند و در همان لحظه نخست ارتباط عاطفی خاصی با این نقاشی ها پیدا کردم.

فلاحی گفت: من پیش‌تر هم تابلو نقاشی خریداری کرده‌ام اما این برای نخستین بار است که در یک حرکت جمعی و انسانی نقاشی خریداری می‌کنم.

این خواننده جوان افزود: من چون از تماشای نقاشی لذت می‌برم این آثار را با هدف کاربردی خریداری کردم و قصد دارم با نصب در خانه‌ام از تماشای آن لذت ببرم.

فلاحی در ادامه با اشاره به دغدغه‌هایش برای فراگیری نقاشی گفت: من همواره دوست داشتم که نقاشی یاد بگیرم اما این آرزوی من برآورده نشد و برای همین بخشی از وقت‌ام را صرف تماشای نقاشی می کنم.

او موزه هنرهای معاصر تهران را یکی از گوشه‌های دنج زندگی‌اش عنوان و گفت: موزه هنرهای معاصر سال‌هاست که تبدیل به یکی از گوشه های دنج زندگی من شده است وحداقل سالی دوبار به موزه هنرهای معاصر می روم و از تماشای آثار به نمایش درآمده دراین موزه لذت می برم.

فلاحی درباره آلبوم آتی‌اش گفت: در حال حاضر مشغول ضبط قسمت دوم آلبوم سومم هستم و فکر می کنم تا پایان شهریورماه و نهایت اوایل مهرماه منتشر شود و با انتشار آن مردم و هوادران مان را سورپرایز کنم.

این خواننده که در حال حاضر تیتراژ سریال “هفت سنگ” از او در حال پخش است، گفت: در حال حاضر دیگر موسیقی فیلم پخش نشده ندارم و موسیقی هفت سنگ آخرین اثر ساخته شده من در این بخش است.

فلاحی درباره انتشار آلبوم موسیقی فیلم هایش گفت: خیلی دوست دارم که قطعاتی که برای فیلم و سریال ها ساخته ام را در قالب یک آلبوم منتشر کنم اما باید کمی زمان بدهم که این قطعات بیشتر در دل مردم جای خود را بازکند.

هنرآنلاین

منبع :


مطالب مرتبط

سریال رویارویی Yuzlesme | خلاصه قسمت آخر سریال رویارویی

سریال رویارویی Yuzlesme | خلاصه قسمت آخر سریال رویارویی

سریال رویارویی Yuzlesme | خلاصه قسمت آخر سریال رویارویی سریال رویارویی Yuzlesme | خلاصه قسمت …