کلیپ رقص کردی رامبد جوان در خندوانه +دانلود

کلیپ رقص کردی رامبد جوان در خندوانه +دانلود

کلیپ رقص کردی رامبد جوان در خندوانه +دانلود

رامبد جوان با لباس کردی در خندوانه حاضر شد. در ادامه دانلود کلیپ رقص کردی رامبد جوان در خندوانه را تهیه کرده ایم.

کلیپ رقص کردی رامبد جوان در خندوانه +دانلود,فانجو,رقص کردی رامبد جوان,رقص کردی رامبد جوان در خندوانه,کلیپ رقص کردی رامبد جوان,دانلود کلیپ رقص کردی رامبد جوان,رامبد جوان با لباس کردی,لباس کردی رامبد جوان

 

برنامه خندوانه شب گذشته با حضور کردهای ایرانی و قطعات کردی جناب خان حال و هوای دیگری داشت.

نادر کریمیان، استاد دانشگاه و پژوهشگر تاریخ علم برای لحظاتی روی صندلی مهمان نشست.

وی در بخشی از صحبت هایش از محدویت انسان در زمان و مکان گفت و عنوان کرد:باید از لحظاتی که در آن قرار داریم به خوبی برای کشف و گسترش علم بهره مند شویم؛ چون همین حال است که به گذشته تبدیل می شود.
کریمیان در بخش دیگری کردها را مردمی صبور، شجاع، بی آلایش و مهمان نواز تا پای جان خواند و بعد هم هدیه ای از طرف جامعه کردهای مقیم مرکز به «رامبد» تقدیم کرد.
بعد از پخش تبلیغات، کمدین مهران غفوریان وارد شد و خاطراتی را از مردم آزاری هایی که با بیژن بنفشه خواه و شاهد احمدلو در جوانی داشتند، تعریف کرد. وی همچنین خاطره تکراری تصادفش با گاو را در جاده شمال برای چندمین بار بیان کرد و پس از گرفتن یک دست لباس کردی رفت.
در آخر باز هم بعد از نمایش یک میان برنامه، «جناب خان» آمد و پس از اجرای چند قطعه کردی و اجرای رقص زیبای کردی رامبد جوان در جمع هموطنان کرد این برنامه به پایان رسید.

 

کلیپ رقص کردی رامبد جوان در خندوانه +دانلود

منبع: گهر

کلیپ رقص کردی رامبد جوان در خندوانه +دانلود,فانجو,رقص کردی رامبد جوان,رقص کردی رامبد جوان در خندوانه,کلیپ رقص کردی رامبد جوان,دانلود کلیپ رقص کردی رامبد جوان,رامبد جوان با لباس کردی,لباس کردی رامبد جوانمطالب مرتبط

جدیدترین عکسهای بازیگران سریال ازسرنوشت

جدیدترین عکسهای بازیگران سریال ازسرنوشت جدیدترین عکسهای بازیگران سریال ازسرنوشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *