خانه » سرگرمی » دانستنی های عمومی » کشورهای که راحت تر آدم می کُشند؟!

کشورهای که راحت تر آدم می کُشند؟!

کشورهای که راحت تر آدم می کُشند؟!

کشورهای که راحت تر آدم می کُشند؟!

سالانه در کشورهای مختلف قتل های مختلفی خواسته یا ناخواسته رخ می دهند که شنیدن آمار آنها باعث تأسف بسیار است. در این مطلب به معرفی ده کشوری که دارای بالاترین آمار قتل هستند می پردازیم.

مشکلاتی همچون فقر، استعمال مواد مخدر و مشروبات الکلی از مواردی است که باعث افزایش جرم و جنایت هایی همچون قتل می شود.

در ادامه می توانید لیست ۱۰ کشور دارای بالاترین آمار قتل را بخوانید:

پاناما

یکی از کشورهایی است که دارای بالاترین آمار قتل نسبت به سایر کشورهای جهان است.اگرچه آمار قتل در این کشور سالانه در حال پایین آمدن است اما جرم و جنایت و قتل های مسلحانه همچنان این کشور را در این فهرست نگه داشته است.

بوتسوانا

کشوری در جنوب آفریقا روندی خلاف جریان پاناما دارد. برخلاف پاناما آمار قتل در این کشور به طور روزافزونی در حال افزایش است. اگرچه در سال ۲۰۰۹ آمار قتل از هر ۱۰۰ هزار نفر حدود ۱۴ درصد بود، این نرخ در سال ۲۰۱۲ به ۱۸ درصد رسید.

گینه

با جمعیتی بالغ بر ۶۰۰ هزار نفر، یکی دیگر از کشورهای آفریقایی است که در این فهرست قرار دارد. درگیریهای مسلحانه بر سر مواد مخدر و اقدامات ضعیف پلیس از دلایل بالا رفتن آمار قتل و کشتار در این کشور است.

نیجیریه

پرجمعیت ترین کشور آفریقا، با جمعیتی حدود ۱۷۴ میلیون نفر، درگیر جنایت های بسیاری است که باعث شده این کشور جزو این لیست باشد. هر ساله حدود ۲۰ درصد از ۱۰۰ هزار نفر در این کشور قربانی قتل می شوند.

دومنیکن

با جمعتی حدود ۷۰۰ هزار نفر یک از کوچکترین کشورهای جهان است اما وقتی درمورد آمار قتل صحبت می کنیم دومنیکن می تواند با بزرگترین کشورها رقابت کند. حتی توریست ها هم در این کشور ربوده می شوند.

مکزیک

با وسعتی حدود ۲ میلیون کیلومتر مربع، مکزیک، پنجمین کشور در آمریکا از نظر وسعت، یکی دیگر از کشورهایی است که بدلیل وجود مواد مخدر، میزان قتل در این کشور بالاست.

توریستی برزیل, توریستی پاناما, توریستی کلمبیا, سفر به خارج, سفره به برزیل,

برزیل

با جمعیتی بالغ بر ۲۰۰ میلیون نفر، برزیل یکی از پرجمعیت ترین کشورهای جهان است که دارای میزان قتل بالایی است. فقط در سال ۲۰۱۲ حدود ۶۵ هزار نفر در این کشور کشته شدند. تجارت مواد مخدر و استعمال مشروبات الکلی از دلایل بالا رفتن میزان قتل در این کشور به شمار می آید.

کلمبیا

کشوری در شمال غربی آمریکای جنوبی، کلمبیا درگیر تولید و تجارت مواد مخدر است. شاید مهمترین دلیل بالا رفتن جرم و جنایت در این کشور همین امر باشد، اما تقسیم شدن مردم این کشور به دو دسته ی ثروتمندان اسپانیایی و فقرای کلمبیایی دلیل دیگر این روند رو به رشد است.

آفریقای جنوبی

علی رغم نام بسیار زیبایش یعنی «سرزمین رنگین کمان» منزلگاه ۵۴ میلیون انسان دارای نرخ بالایی از جرم و جنایت و قتل و تجاوز است. طبق آماری که توسط پلیس محلی منتشر شد روزانه ۵۰ نفر در آفریقای جنوبی به قتل می رسند.

ونزوئلا

یکی از کشورهای مهم صادر کننده ی نفت جهان، ونزوئلا است که آمار جرم و جنایت و قتل در آن بالاست. طبق آمار فقط ۱۹ درصد از جمعیت ونزوئلا اظهار امنیت کردند، که دلیل آن کشته شدن سالانه ۵۰ نفر از ۱۰۰ هزار نفر در این کشور است.

 

توریستی برزیل, توریستی پاناما, توریستی کلمبیا, سفر به خارج, سفره به برزیل,اخرین پست مرتبط

عکس پروفایل محرم ، پروفایل کربلا ، پروفایل امام حسین عاشورا و تاسوعا,فان جو,عکس هاي ماه محرم | عکس پروفايل محرم پوستر هاي محرم,عکس هاي ماه محرم + متن | عکس نوشته پروفايل محرم, تصاوير محرم با متن هاي زيبا,عکس نوشته پروفايل محرمي + متن,کارت پستال هاي ماه محرم,کارت پستال محرم,کارت پستال هاي ماه محرم ??,کارت پستال عاشورا,کارت پستال امام حسين (ع), کارت پستال ابا عبدالله,عکس و کارت پستال محرم , پوستر محرم, عکس محرم ??, عکس محرم, عکس محرم ??, تصاوير محرم, کارت پستال محرم, کارت پستال عاشورا, عکس هاي محرم, عکس تسليت محرم, کارت شهادت امام حسين, کارت پستال ويزه محرم, محرم, ,muharram,عکس,عکس ايام محرم,عکس ماه محرم,عکس محرم,عکس مخصوص ماه محرم,عکس هاي ماه محرم,عکس هاي محرم,عکس هاي مخصوص محرم,عکس هاي ويژه ماه محرم,ماه محرم,محرم,عکس‌هاي ماه محرم,تصاوير ماه محرم,عکس‌هاي مناسبتي,عکس‌هاي مذهبي,عکس‌هاي ماه محرم,عکس محرم,محرم,ماه محرم,کارت پستال ماه محرم,کارت پستال يا حسين,عکس‌هاي يا حسين,تصاوير يا حسين,کارت پستال تسليت ماه محرم,کارت پستال واقعه روز کربلا,کارت پستال کربلا,کارت ستال,کارت پستال مذهبي,کارت پستال مناسبتي,دانلود والپيپر محرم,دانلود عکس با کيفيت مرحم,دانلود تصاوير با کيفيت محرم,دانلود عکس بزرگ از محرم,دانلود تصوير بزرگ محرم,دانلود پس زمينه با کيفيت محرم,دانلود پس زمينه با سايز بالا محرم,دانلود کاغذ ديواري محرم,دانلود مجموعه والپيپر محرم,دانلود پک والپيپر محرم,,moharam wallpapers pack free download,muharram,مجموعه والپپيپر ماه محرم,ساير,والپيپر,والپيپر محرم,والپيپر محرم hd,والپيپر محرم 1395,والپيپر با موضوع محرم,والپيپر محرم براي کامپيوتر,والپيپر مذهبي,والپيپر مذهبي زيبا,پس زمينه مذهبي,پس زمينه محرم,والپيپر ويژه محرم,عکس مذهبي,عکس هاي مذهبي,تصاوير مذهبي,عکس مذهبي با کيفيت بالا,عکسهاي مذهبي جديد,

متن شعر و نوحه برای زنجیر زنی و سینه زنی تک و سه ضرب محرم

متن شعر و نوحه برای زنجیر زنی و سینه زنی تک و سه ضرب محرم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *