خانه » مد و زیبایی » آرايش » چگونه پوستی برنزه داشته باشیم ؟

چگونه پوستی برنزه داشته باشیم ؟

چگونه پوستی برنزه داشته باشیم ؟

چگونه پوستی برنزه داشته باشیم ؟

Poost_Bronz_www_Funjoo_IR

افراد بسیاری تمایل به داشتن پوست برنزه هستند و در جستجوی راه های بسیاری برای فیلم برداری پوست خود می باشند. یکی از راه های برنزه شدن پوست آفتاب می باشد .

اما فیلم برداری پوست توسط آفتاب عوارض بیشماری در پی دارد. به عنوان مثال، پوست در اثر آفتاب بعد از گذشت زمان دچار چین و چروک، لک، افتادگی و گاهی نیز به سرطان منجر می گردد. با دانستن این موارد، روش های فیلم برداری پوست را توسط آفتاب و انواع روغن ها آموزش می دهیم.

در این مقاله به معرفی روغن های مفیدی که موجب فیلم برداری پوست می شوند، می پردازیم:

کره کاکائو و روغن نارگیل در ترکیب با یکدیگر باعث برنزگی پوست می گردند. بدین منظور ۶۰ گرم روغن نارگیل را با ۶۰ گرم کره کاکائو حرارت دهید تا کاملا روان شود. سپس به این ترکیب ۴۰ گرم روغن بادام ،۱۲۰ گرم روغن زیره و ۶۰ گرم روغن زیتون بیافزایید و آنها را بخوبی با هم ترکیب نمایید.

در نهایت ۲ لیوان چای دم کشیده و غلیظ به آن بیافزایید و با سایر مواد کاملا مخلوط کنید. این ترکیب را به پوست خود بمالید و ۱ ساعت در آفتاب قرار بگیرید. پس از آن پوستتان را با آب ولرم بشویید. قبل از هر بار استفاده از این ترکیب، آن را به خوبی تکان دهید.

حدود ۷ تا ۸ قاشق غذاخوری روغن نارگیل را بر روی شعله ملایم حرارت دهید تا روان شود. سپس ۸ قطره اسانس لیمو یا پرتقال به آن بیافزایید. اجازه دهید تا کاملا سرد شود.

این ترکیب را بر روی پوست خود بمالید به طوری که تمامی پوستتان با لایه ای از آن پوشیده گردد. سپس در آفتاب قرار بگیرید. در نهایت پوستتان را با آب ولرم بشویید. شما می توانید این عمل را هفته ای ۲ بار انجام دهید.

۱۲۰ گرم کره کاکائو را با ۱۲۰ گرم روغن نارگیل بر روی حرارت ملایم قرار دهید. سپس آن را از روی حرارت برداشته و اجازه دهید تا کاملا آن سرد شود. کمی روغن اسطوخودوس را به آن بیافزایید و بخوبی آنها را بهم بزنید. این مخلوط را نیم ساعت کنار بگذارید.

پس از نیم ساعت می توانید از این روغن ها استفاده نمایید. این کار را هفته ای ۲ بار انجام دهید. پس از کاربرد این روغن ها در آفتاب بنشینید. در آخر پوستتان را بشویید.

۱۶۰ گرم روغن زیره، ۸۰ گرم روغن آفتابگردان، ۵ گرم ید، ۲۰ گرم روغن جوانه گندم و ۷ تا ۸ قاشق غذاخوری سرکه را با هم مخلوط نمایید. سپس چند قطره اسانس پرتقال به آن بیافزایید.

هفته ای ۲ بار این ترکیب را به پوست خود بمالید و به مدت ۲۰ دقیقه در آفتاب قرار بگیرید. در نهایت پوستتان را با آب ولرم شستشو دهید

 

 

برنزه , فیلم برداری , فیلم برداری پوست , چگونگی فیلم برداری پوست , کرم فیلم برداری پوست , چطوری پوست را برنزه می کنند , نحوه ی فیلم برداری پوست ,برنزه , فیلم برداری , فیلم برداری پوست , چگونگی فیلم برداری پوست , کرم فیلم برداری پوست , چطوری پوست را برنزه می کنند , نحوه ی فیلم برداری پوست , ,برنزه,فیلم برداری,فیلم برداری پوست,نحوه ی فیلم برداری پوست,چطوری پوست را برنزه می کنند,چگونگی فیلم برداری پوست

منبع:فان جو،

 اخرین پست مرتبط

جدیدترین مدل مو های کوتاه

جدیدترین مدل مو های کوتاه جدیدترین مدل مو های کوتاه   فرا رسیدن یک تابستان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *