چرا امیرعلی بهادری خواننده تیتراژ ماه عکسل۹۴ شد؟

چرا امیرعلی بهادری خواننده تیتراژ ماه عکسل۹۴ شد؟

چرا امیرعلی بهادری خواننده تیتراژ ماه عکسل۹۴ شد؟

 

 

چرا امیرعلی بهادری خواننده تیتراژ ماه عکسل94 شد

امیرعلی بهادری خواننده تیتراژ ابتدایی برنامه ماه عکسل ۹۴ از روند انتخاب خود برای همکاری با این برنامه سخن گفت.

امیرعلی بهادری در گفتگویی با اشاره به تیتراژ ابتدایی برنامه «ماه عکسل ۹۴» که با صدای وی روی آنتن می‌رود، توضیح داد: مهدی یراحی از دوستان بسیار خوب من در عرصه موسیقی است که من در آلبوم تازه این خواننده که طی روزهای آینده به بازار موسیقی خواهد آمد همکاری هایی داشته ام و همین دوستی باعث شد که وی من را به عوامل برنامه «ماه عکسل» معرفی کند.

وی افزود: طی جلساتی که داشتیم قرار بر این شد که تیتراژ ابتدایی در فضایی کاملا متفاوت به مخاطب معرفی شود که سرانجام تصمیم گرفته شد تا بابک جهانبخش به عنوان خواننده این تیتراژ انتخاب شود اما به دلایل کاملا حرفه ای که بین سازندگان برنامه «ماه عکسل» و بابک جهانبخش صورت گرفت این امکان فراهم نشد و در نهایت قسمت من شد که به عنوان آهنگساز و خواننده تیتراژ ابتدایی برنامه «ماه عکسل» انتخاب شوم.

این خواننده گفت: البته حضور من به عنوان خواننده در این برنامه که به لطف احسان علیخانی شکل گرفت تصمیم گیری و ریسک بالایی داشت چراکه سال گذشته حضور زنده یاد مرتضی پاشایی در تیتراژ ابتدایی برنامه و محبوبیت این خواننده کار را برای کسی که قرار است در تیتراژ «ماه عکسل ۹۴» به عنوان خواننده و آهنگساز حضور داشته باشد سخت می کند.

 

بهادری درباره ترانه این قطعه موسیقایی بیان کرد: روزبه بمانی در ساخت ترانه این قطعه کنار ما بود و من به جرات می گویم که در این مدت چیزهای بسیار زیادی را از او یاد گرفتم کما اینکه با توجه به سابقه او در تولید ترانه های این چنینی راهنمایی بسیار زیادی کرد که بتوانم برای آهنگسازی در حس و حال خوبی قرار بگیرم. به اعتقاد من ملودی این اثر موسیقایی به قدری حس عجیبی دارد که من تا آنجایی که از مخاطبان بازتاب گرفتم خستگی را از تن مخاطب در می آورد. ضمن اینکه برای این ملودی تیزر بسیار خوبی تهیه شده که من تصور می کنم در روزهای آینده با توجه به اینکه تغییراتی در آن حاصل خواهد شد با استقبال بیشتری از سوی مخاطبان مواجه می شود.

چرا امیرعلی بهادری خواننده تیتراژ ماه عکسل94 شد

خواننده تیتراژ ابتدایی برنامه «ماه عکسل ۹۴» در پایان با تشکر از آران حسینى و پیمان میرزایى تنظیم کنندگان اثر و محمد فلاحى مدیر می مسترینگ قطعه، بیان کرد: این روزها به دلیل اینکه درگیر تولید اولین آلبوم موسیقی خود هستم روزهای پر پیچ و خمی را سپری می کنم اما به جهت اینکه تک آهنگ «ماه عکسل» را با تمام وجودم ساختم و انرژی مثبت و حال و هوای بسیار خوبی از آن گرفتم بنابراین صراحتا می گویم که همه آنچه به مخاطب ارائه شده با تمام وجودم بوده است.
اخبارفرهنگی – مهرنیوز

 

پارس وی دی اس

درباره‌ی فان جو

منو به حال من رها نکن تو که برای من همه کسی اگه هنوزم عاشق منی چرا به داد من نمی رسی....

حتما ببینید

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟

آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ آیا کاشت مو درد دارد یا خیر؟ با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *