خانه » سینما » اخبار سینما » واکنش گلشیفته فراهانی به اهانت تهمینه میلانی

واکنش گلشیفته فراهانی به اهانت تهمینه میلانی

واکنش گلشیفته فراهانی به اهانت تهمینه میلانی

 

واکنش گلشیفته به اهانت تهمینه میلانی!
روز گذشته احضاریه‌یی از دادسرای فرهنگ و رسانه به دست تهمینه میلانی، نویسنده و کارگردان سینما رسید. در این احضاریه آمده بود او به دلیل انتشار فیلمنامه «شهرزاد» باید ظرف سه روز خودش را به دادسرای فرهنگ و رسانه برساند.
هیچ نامه‌یی به گلشیفته فراهانی ننوشتم
همچنین در هفته‌های اخیر مطالبی از قول تهمینه میلانی با عنوان «نامه‌یی به دخترم گلشیفته فراهانی» در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که این کارگردان سینما ضمن تکذیب این نامه گفت: نگارش این نامه از طرف من به هیچ عنوان صحت ندارد. این مطلب و مطالب مشابه آن برای ترور شخصیت فرهنگی و هنری من منتشر میشود و کاملا مشخص است که عده‌یی دنبال خراب کردن من هستند.کارگردان «سوپراستار» ادامه داد: «کسانی که من را میشناسند متوجه میشوند که این نامه لحن و ادبیات من را ندارد. من هرگز در هیچ نوشته‌یی با لحن دستوری و تحکمی با کسی حرف نمیزنم». او سپس افزود: «قضاوت کردن کار هر کسی نیست و من به خودم اجازه نمیدهم درباره رفتار و زندگی کسی داوری کنم.»

واکنش گلشیفته فراهانی در دفاع از خودش انتشار این متندر صفحه شخصی اش بود

واکنش گلشیفته فراهانی,واکنش گلشیفته فراهانی به عکس برهنه,واکنش همسر گلشیفته فراهانی, واکنش پدر گلشیفته فراهانی,واکنش خواهر گلشیفته فراهانی,واکنش شوهر گلشیفته فراهانی,واکنش بازیگران به گلشیفته فراهانی,    بیوگرافی گلشیفته فراهانی٬ بیوگرافی گلشیفته فراهانی + تصاویر گلشیفته فراهانی٬ تصاویر گلشیفته فراهانی٬ توضیحات گلشیفته درباره انتشار تصاویر اش در مجلات فرانسوی٬ خلاصه فیلم های گلشیفته فراهانی٬ دانلود بخش های فیلم های گلشیفته٬ دانلود فیلم های گلشیفته٬ دانلود فیم های خارجی گلشیفته٬ زندگینامه گلشیفته فراهانی٬ عکس گلشیفته فراهانی٬ عکس های گلشیفته٬ عکس گلشیفته فراهانی٬ محمد مهدوی‎‎‏ همسر گلشیفته فراهانی

منبع:فان جو،
اخرین پست مرتبط

خلاصه قسمت آخر سریال Hercai بی وفا | معرفی بازیگران

خلاصه قسمت آخر سریال Hercai بی وفا | معرفی بازیگران

خلاصه قسمت آخر سریال Hercai بی وفا | معرفی بازیگران خلاصه قسمت آخر سریال Hercai …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *